Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 439 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 4570 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Қоса берілген ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
КЕЛІСІЛДІ
«Ақмола облысы
Астрахан ауданының
қорғаныс істер жөніндегі
біріккен бөлімі»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Ілдетаев
Астрахан ауданының
прокуроры әділет
кеңесшісі                                  Қ.Ергусаев
Аудандық «Нұр Отан»
партиясының бірінші
орынбасары                                 Л.Мартыновская
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
«Ақмола облысы Әділет
Департаменті Астрахан
ауданының Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    С.Шойбеков
Қазақстан Республикасының
ішкі істер Министрлігі
Ақмола облысының ішкі істер
департаменті Астрахан аудандық
ішкі істер бөлімінің бастығы               А.Ақмағанбетов
Астрахан ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 439 қаулысына
қосымша
Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Астрахан ауданының Астрахан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
34
34
2
«Астрахан ауданының Жалтыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
25
3
«Астрахан ауданының Старый Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
14
4
«Астрахан ауданының Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
14
5
«Астрахан ауданының Новочеркасск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
14
6
«Астрахан ауданының Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
14
7
«Астрахан ауданының Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
10
8
«Астрахан ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
10
9
«Астрахан ауданының Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
14
10
«Астрахан ауданының Бесбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
6
11
«Астрахан ауданының Острогорск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
6
12
«Астрахан ауданының Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
13
«Астрахан ауданының Каменка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
14
«Астрахан ауданының Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
15
«Астрахан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
2
2
16
«Ақмола облысы Астрахан ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
17
Астрахан ауданының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
18
Астрахан ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
19
Астрахан ауданының «Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
20
Астрахан ауданының «Ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1
1
21
Астрахан ауданының «Дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1
1
22
Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі «Ақмола облысы Әділет Департаменті Астрахан ауданының Әділет басқармасы» Мемлекеттік мекемесі
2
2
23
«Қазақстан Республикасының ішкі істер министрлігі Ақмола облысы ішкі істер департаменті Астрахан аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1
1
24
«Нұр-Отан» Партиясы» қоғамдық бірлестігінің Ақмола облысы Астрахан аудандық филиалы
2
2
25
Астрахан ауданының «Жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
26
«Астрахан ауданының Прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
1
1
БАРЛЫҒЫ:
190
190
Астрахан ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 439 қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
«Астрахан ауданының Астрахан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру.
Ауылды көркейту және тазарту, аудан орталығын көгалдандыру
2055 үй
276000 шаршы метр
2
«Астрахан ауданының Жалтыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру.
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
1702 үй
240000 шаршы метр
3
«Астрахан ауданының Старый Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
168000 шаршы метр
4
«Астрахан ауданының Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
168000 шаршы метр
5
«Астрахан ауданының Новочеркасск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
168000 шаршы метр
6
«Астрахан ауданының Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
168000 шаршы метр
7
«Астрахан ауданының Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
120000 шаршы метр
8
«Астрахан ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
120000 шаршы метр
9
«Астрахан ауданының Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
168000 шаршы метр
10
«Астрахан ауданының Бесбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
72000 шаршы метр
11
«Астрахан ауданының Острогорск ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
72000 шаршы метр
12
«Астрахан ауданының Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
36000 шаршы метр
13
«Астрахан ауданының Каменка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
36000 шаршы метр
14
«Астрахан ауданының Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды көркейту және тазарту, елді мекенді көгалдандыру
36000 шаршы метр
15
«Астрахан ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
16
«Ақмола облысы Астрахан ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
17
Астрахан ауданының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
18
Астрахан ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
19
Астрахан ауданының «Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
4800 құжат
20
Астрахан ауданының «Ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
21
Астрахан ауданының «Дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
22
Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі «Ақмола облысы Әділет Департаменті Астрахан ауданының Әділет басқармасы» Мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
23
«Қазақстан Республикасының ішкі істер министрлігі Ақмола облысы ішкі істер департаменті Астрахан аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
24
«Нұр-Отан» Партиясы» қоғамдық бірлестігінің Ақмола облысы Астрахан аудандық филиалы
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
25
Астрахан ауданының «Жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
26
«Астрахан ауданының Прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды техникалық өңдеуде көмек көрсету
2400 құжат
кестенің жалғасы:
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Қоғамдық жұмыстарына сұраныс
Қоғамдық жұмыстарына ұсыныс
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
9
25
9
25
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
5
20
5
20
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
14
14
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
14
14
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
14
14
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
14
14
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
10
10
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
10
10
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
14
14
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
6
6
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
6
6
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
3
3
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
3
3
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
3
3
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
2
2
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
2
2
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
2
2
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
2
2
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
2
2
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
1
1
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
1
1
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
2
2
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
1
1
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
2
2
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
2
2
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандық бюджет
1
1

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Астраханскому району на 2015 год
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 23 декабря 2014 года № 439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2015 года № 4570
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Астраханскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Астраханского района Кожахмет М.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
СОГЛАСОВАНО
Начальник Республиканского
Государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам
обороны Астраханского района
Акмолинской области»                       М.Ильдетаев
Прокурор
Астраханского района
советник юстиции                           К.Ергусаев
Первый заместитель
районного филиала
партии «Нұр Отан»                          Л.Мартыновская
Руководитель
Государственного учреждения
«Управление юстиции
Астраханского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      С.Шойбеков
Начальник отдела
внутренних дел
Астраханского района
Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан                       А.Акмаганбетов
Приложение
к постановлению акимата
Астраханского района
от 23 декабря 2014 года
№ 439
Спрос и предложение на общественные работы по Астраханскому району на 2015 год
Перечень организаций
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского сельского округа Астраханского района»
34
34
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалтырского сельского округа Астраханского района»
25
25
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Староколутонского сельского округа Астраханского района»
14
14
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района»
14
14
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района»
14
14
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Николаевского сельского округа Астраханского района»
14
14
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Колутонского сельского округа Астраханского района»
10
10
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа Астраханского района»
10
10
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
14
14
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района"
6
6
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района»
6
6
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Жарсуатского сельского округа Астраханского района»
3
3
13
Государственное учреждение «Аппарат акима села Каменка Астраханского района»
3
3
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Узункольского сельского округа Астраханского района»
3
3
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского района»
2
2
16
Государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны Астраханского района Акмолинской области»
2
2
17
Государственное учреждение «Отдел образования» Астраханского района
2
2
18
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ» Астраханского района
2
2
19
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков» Астраханского района
2
2
20
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики» Астраханского района
1
1
21
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта» Астраханского района
1
1
22
Государственное учреждение «Управление юстиции Астраханского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2
2
23
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Астраханского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
1
1
24
Астраханский районный филиал Акмолинской области общественного объединения «Партия «Нұр Отан»
2
2
25
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений» Астраханского района
2
2
26
Государственное учреждение «Прокуратура Астраханского района»
1
1
ИТОГО:
190
190
УТВЕРЖДЕНО
постановлением акимата
Астраханского района
от 23 декабря 2014 года
№ 439
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Астраханскому району на 2015 год
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
1.
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского сельского округа Астраханского района»
Подворный обход населения
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение районного центра
2055 дворов
276000 квадратных метров
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалтырского сельского округа Астраханского района»
Подворный обход населения
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
1702 дворов
240000 квадратных метров
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Староколутонского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 квадратных метров
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 квадратных метров
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Николаевского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 квадратных метров
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Колутонского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
120000 квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
120000 квадратных метров
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Первомайского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
168000 квадратных метров
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
72000 квадратных метров
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
72000 квадратных метров
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Жарсуатского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
36000 квадратных метров
13
Государственное учреждение «Аппарат акима села Каменка Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
36000 квадратных метров
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Узункольского сельского округа Астраханского района»
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территорий, озеленение населенных пунктов округа
36000 квадратных метров
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
16
Государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны Астраханского района Акмолинской области»
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
17
Государственное учреждение «Отдел образования» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
18
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
19
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
4800 документов
20
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
21
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
22
Государственное учреждение «Управление юстиции Астраханского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
23
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Астраханского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
24
Астраханский районный филиал Акмолинской области общественного объединения «Партия «Нұр Отан»
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
25
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений» Астраханского района
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
26
Государственное учреждение «Прокуратура Астраханского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
2400 документов
продолжение таблицы:
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос на общественные работы
Предложения на общественные работы
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
9
25
9
25
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
5
20
5
20
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
14
14
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
14
14
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
14
14
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
14
14
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
10
10
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
10
10
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
14
14
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
6
6
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
6
6
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
3
3
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
3
3
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
3
3
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
2
2
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
Районный бюджет
1
1