Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылының аумағында жылжымалы сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды анықтау туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № а-7/170 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 қыркүйекте № 4332 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № а-1/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 19.01.2016 № а-1/9 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Сауда қызметін реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8 және  27 баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысымен бекітілген Ішкі сауда ережесіне сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылының аумағында жылжымалы саудаға арналған орындар анықталсын:
- Бейбітшілік көшесінде «Артем» дүкенінің жанындағы орталық шағын базарда;
- Жеңіс көшесіндегі аудандық Мәдениет үйі мен «СЕЛЬПО» дүкенінің арасы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Ж.Жақановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов

Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории села Егиндыколь Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 30 июля 2014 года № а-7/170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 сентября 2014 года № 4332. Утратило силу постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 19 января 2016 года № а-1/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 19.01.2016 № а-1/9 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности» и Правилами внутренней торговли, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371, акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли на территории села Егиндыколь Егиндыкольского района:
- на центральном мини рынке возле магазина «Артем» по улице Мира;
- между магазином «СЕЛЬПО» и зданием районного Дома культуры по улице Победы.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаканова Ж.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов