Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 наурыздағы № 5С-23/2-14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 наурызда № 4035 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2014 жылдың 11 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2014 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 924 006 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 597 988 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 489 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 301 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 315 228 мың теңге;
2) шығындар – 2 939 540,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 18 473 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 19 553 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 080 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 007,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 007,3 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
«6-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне 2014 жылдың 1 қаңтарында пайда болған 15 534,3 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары белгіленген заңнамалық тәртіпте пайдаланылатынын есепке алынсын.»;
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               Е.Дүйсен
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданы әкімінің м.а             Н.Мұқатов
Ерейментау аудандық мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 7 марта 2014 года № 5С-23/2-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 марта 2014 года № 4035
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3944, опубликовано 11 января 2014 года в районной газете «Ереймен», 11 января 2014 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 924 006 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 597 988 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 489 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 301 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 315 228 тысяч тенге;
2) затраты – 2 939 540,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 473 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 19 553 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 080 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 007,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 007,3 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в бюджете района на 2014 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2014 года в сумме 15 534,3 тысяч тенге.»;
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Е.Дүйсен
Секретарь Ерейментауского
районного  маслихата                       К.Махметов
СОГЛАСОВАНО
И.о. акима Ерейментауского района          Н.Мукатов
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата