Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қаңтардағы № а-1/42 "Ерейментау ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № а-7/358 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 тамызда № 4305 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ерейментау аудан әкімдігі қаулы етеді:
1. Ерейментау ауданы әкімдігінің «Ерейментау ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы» 2014 жылғы 14 қаңтардағы № а-1/42 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4003, болып тіркелген, 2014 жылғы 22 ақпанда «Ерейментау», «Ереймен» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
12-қосымшалары осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ерейментау ауданы әкімінің орынбасары Н.Мукатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудан әкімі
Е.Нұғыманов
«КЕЛIСIЛДI»
«Ақмола облысы Ерейментау
ауданының қорғаныс iстерi
жөнiндегi бөлiмi» республикалық
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы      Дильдибаев Дулат Бакирович
Ақмола облысының мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
«Ерейментау ауданының
мемлекеттiк мұрағаты»
мемлекеттiк мекемесiнiң директоры      Алексеева Елена Анатольевна
«Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгi Ақмола
облысының Әдiлет департаментi
Ерейментау ауданының
Әдiлет басқармасы» мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы                Мукушева Данагуль Ансагаевна
«Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Салық комитетi
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментiнiң Ерейментау
ауданы бойынша Салық басқармасы»
мемлекеттiк мекемесiнің басшысы      Ахметуллин Темир Нуркенович
«Қазақстан Республикасының
iшкi iстер министрлiгi
Ақмола облысының Iшкi iстер
Департаментi Ерейментау
ауданының iшкi iстер бөлiмi»
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы      Тасыбаев Аскар Касенович
Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі сот актілерін орындау
комитетінің Ақмола облысы
сот актілерін орындау Департаменті»
Ерейментау аумақтық сот
орындаушылар бөлімі
мемлекеттік мекемесінің басшысы      Джакупов Бахтияр Дауренбекұлы
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация Министрлігінің
Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды
бақылау және халыққа қызмет көрсету
орталықтарының қызметін үйлестірy
комитетінің «Халыққа қызмет көрсету
орталығы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы республикалық
мемлекеттік кәсіпорынның
Ақмола облысы бойынша
филиалының Ерейментау
аудандық бөлім басшысы              Абдилов Данияр Аманжолович
«Нұр Отан» Партиясы» қоғамдық бірлестігінің
Ақмола облысы Ерейментау аудандық
филиалы төрағасының бірінші
орынбасары                          Дюсембаева Сара Нурпеисовна
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 14 шілдедегі
№ а-7/358 қаулысына
1 қосымша
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы «14» қантардағы
№ а-1/42 қаулысына
1 қосымша
Ерейментау ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ерейментау ауданының әдiлет басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
6
6
2
«Қазақстан Республикасының Iшкi iстер Министрлiгiнiң Ақмола облысы Iшкi iстер Департаментiнiң Ерейментау ауданы iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
16
16
3
«Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
10
10
4
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Ерейментау ауданының мемлекеттiк мұрағаты» мемлекеттiк мекемес
4
4
5
«Нұр Отан» Халықтық Демократиялық партиясының Ерейментау аудандық филиалы
6
6
6
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Ерейментау ауданы бойынша Салық басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
10
10
7
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің сот актілерін орындау комитетінің Ақмола облысы сот актілерін орындау Департаменті» мемлекеттік мекемесінің «Ерейментау аумақтық сот орындаушылар бөлімі»
6
6
8
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация Министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Ақмола облысы бойынша филиалының Ерейментау аудандық бөлімі
3
3
9
Ерейментау ауданының «Ақмырза селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
10
10
10
Ерейментау ауданының «Ақсуат ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
11
11
11
Ерейментау ауданының «Бестоғай селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
12
12
12
Ерейментау ауданының «Бозтал ауылы әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
10
10
13
Ерейментауауданының «Ерейментау қаласының әкiм аппараты» мемлекеттiк мекемесi
47
47
14
Ерейментау ауданының «Еркiншiлiк аулдық округi әкiмiнiң аппараты» коммуналдық мемлекеттiк мекемесi
18
18
15
Ерейментау ауданының «Қойтас селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
7
7
16
Ерейментау ауданының «Күншалған селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
10
10
17
Ерейментау ауданының «Новомарковка ауылының әкiмі аппараты» мемлекеттiк мекемесi
17
17
18
Ерейментау ауданының «Олентi селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
12
12
19
Ерейментау ауданының «Олжабай батыр атындағы селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
15
15
20
Ерейментау ауданының «Сiлетi ауылы әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
10
10
21
Ерейментау ауданының «Тайбай ауылдық округi әкiмдiгiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
13
13
22
Ерейментау ауданының «Торғай селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
15
15
Барлығы:
268
268
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 14 шілдедегі
№ а-7/358 қаулысына
2 қосымша
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы «14» қантардағы
№ а-1/42 қаулысына
2 қосымша
Ерейментау ауданы бойынша 2014 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
1
«Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ерейментау ауданының әдiлет басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу

О внесении изменений в постановление акимата Ерейментауского района от 14 января 2014 года № а-1/42 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Ерейментаускому району на 2014 год"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 14 июля 2014 года № а-7/358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 августа 2014 года № 4305
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ерейментауского района «Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Ерейментаускому району на 2014 год» от 14 января 2014 года № а-1/42 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4003, опубликовано 22 февраля 2014 года в газете «Ерейментау», «Ереймен») следующие изменения:
Приложения 12 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 настоящего постановления.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ерейментауского района Мукатова Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района
Е.Нугманов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель республиканского
государственного учреждения «Отдел по делам
обороны Ерейментауского
района Акмолинской области»          Дильдибаев Дулат Бакирович
Директор государственного
учреждения «Государственный
архив Ерейментауского района»
Управления архивов и документации
Акмолинской области                 Алексеева Елена Анатольевна
Руководитель государственного
учреждения «Управление юстиции
Ерейментауского района Департамента
юстиции Акмолинской области Министерства
юстиции Республики Казахстан»      Мукушева Данагуль Ансагаевна
Руководитель государственного
учреждения «Налоговое управление
по Ерейментаускому району
Налогового департамента по
Акмолинской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан»               Ахметуллин Темир Нуркенович
Руководитель государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Ерейментауского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»               Тасыбаев Аскар Касенович
Руководитель Ерейментауского
территориального отдела судебных
исполнителей государственного
учреждения «Департамент по исполнению
судебных актов Акмолинской области
Комитета по исполнению судебных
актов Министерства юстиции
Республики Казахстан»            Джакупов Бахтияр Дауренбекович
Руководитель Ерейментауского районного
отдела филиала республиканского
государственного предприятия на
праве хозяйственного ведения
«Центр обслуживания населения»
по Акмолинской области Комитета
по контролю автоматизации
государственных услуг и координации
деятельности Центров обслуживания
населения Министерства
транспорта и коммуникации
Республики Казахстан                Абдилов Данияр Аманжолович
Первый заместитель председателя
Ерейментауского районного филиала
Акмолинской области общественного
объединения «Партия «Нұр Отан»      Дюсембаева Сара Нурпеисовна
Приложение 1
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 14 июля 2014 года
№ а-7/358
Приложение 1
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от «14» января 2014 г.
№ а-1/42
Спрос и предложение на общественные работы по Ерейментаускому району на 2014 год
Наименование организации Спрос Предложение
1
Государственное учреждение «Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
6
6
2
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
16
16
3
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области»
10
10
4
Государственное учреждение «Государственный архив Ерейментауского района» управления архивов и документации Акмолинской области
4
4
5
Ерейментауский районный филиал Народной Демократической партии «Нур Отан»
6
6
6
Государственное учреждение «Налоговое управление по Ерейментаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
10
10
7
Филиал «Ерейментауский территориальный отдел судебных исполнителей» государственного учреждения «Департамент по исполнению судебных актов Акмолинской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
6
6
8
Ерейментауский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр обслуживания населения» по Акмолинской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координациидеятельности Центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан
3
3
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Акмырзинского сельского округа» Ерейментауского района
10
10
10
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Аксуатского аульного округа» Ерейментауского района
11
11
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Бестогайского сельского округа» Ерейментауского района
12
12
12
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бозтал» Ерейментауского района»
10
10
13
Государственное учреждение «Аппарат акима города Ерейментау» Ерейментауского района
47
47
14
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Еркиншиликского аульного округа» Ерейментауского района
18
18
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Койтасского сельского округа» Ерейментауского района
7
7
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Куншалганского сельского округа» Ерейментауского района
10
10
17
Государственное учреждение «Аппарат акима села Новомарковка» Ерейментауского района
17
17
18
Государственное учреждение «Аппарат акима Улентинского сельского округа» Ерейментауского района
12
12
19
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа имени Олжабай батыра» Ерейментауского района
15
15
20
Государственное учреждение «Аппарат акима села Селетинское» Ерейментауского района
10
10
21
Государственное учреждение «Аппарат акима Тайбайского аульного округа» Ерейментауского района
13
13
22
Государственное учреждение «Аппарат акима Тургайского сельского округа» Ерейментауского района
15
15
Всего:
268
268
Приложение 2
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 14 июля 2014 года
№ а-7/358
Приложение 2
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от «14» января 2014 г.
№ а-1/42
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Ерейментаускому району на 2014 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
1
Государственное учреждение «Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Помощь в обработке документов

820 800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
25000 теңге
Жергілікті бюджет
2
«Қазақстан Республикасының Iшкi iстер Министрлiгiнiң Ақмола облысы Iшкi iстер Департаментiнiң Ерейментау ауданы iшкi iстер бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
10 000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
25000 теңге
Жергілікті бюджет
3
«Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
25000 теңге
Жергілікті бюджет
4
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Ерейментау ауданының мемлекеттiк мұрағаты» мемлекеттiк мекемес
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
3600 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
25000 теңге
Жергілікті бюджет
5
«Нұр Отан» Халықтық Демократиялық партиясының Ерейментау аудандық филиалы
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
3 000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
25000 теңге
Жергілікті бюджет
6
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Ерейментау ауданы бойынша Салық басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
30 000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
25000 теңге
Жергілікті бюджет
7
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің сот актілерін орындау комитетінің Ақмола облысы сот актілерін орындау Департаменті» мемлекеттік мекемесінің «Ерейментау аумақтық сот орындаушылар бөлімі»
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
25000 теңге
Жергілікті бюджет
8
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация Министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Ақмола облысы бойынша филиалының Ерейментау аудандық бөлімі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
10 800 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
25000 теңге
Жергілікті бюджет
9
Ерейментау ауданының «Ақмырза селолық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
Аумақты абаттандыру және жинастыру

820 800 документов
Согласно договору, заключҰнному в соответствии с действующим трудовым законодательством
25000 тенге
Местный бюджет
2
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
Помощь в обработке документов
10 000 документов
Согласно договору, заключҰнному в соответствии с действующим трудовым законодательством
25000 тенге
Местный бюджет
3
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области»
Помощь в обработке документов
500 документов
Согласно договору, заключҰнному в соответствии с действующим трудовым законодательством
25000 тенге
Местный бюджет
4
Государственное учреждение «Государственный архив Ерейментауского района» управления архивов и документации Акмолинской области
Помощь в обработке документов
3 600 документов
Согласно договору, заключҰнному в соответствии с действующим трудовым законодательством
25000 тенге
Местный бюджет
5
Ерейментауский районный филиал Народной Демократической партии «Нур Отан»
Помощь в обработке документов
3 000 документов
Согласно договору, заключҰнному в соответствии с действующим трудовым законодательством
25000 тенге
Местный бюджет
6
Государственное учреждение «Налоговое управление по Ерейментаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
Помощь в обработке документов
30 000 документов
Согласно договору, заключҰнному в соответствии с действующим трудовым законодательством
25000 тенге
Местный бюджет
7
Филиал «Ерейментауский территориальный отдел судебных исполнителей» государственного учреждения «Департамент по исполнению судебных актов Акмолинской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
Помощь в обработке документов
800 документов
Согласно договору, заключҰнному в соответствии с действующим трудовым законодательством
25000 тенге
Местный бюджет
8
Ерейментауский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр обслуживания населения» по Акмолинской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности Центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан
Помощь в обработке документов
10 800 документов
Согласно договору, заключҰнному в соответствии с действующим трудовым законодательством
25000 тенге
Местный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Акмырзинского сельского округа» Ерейментауского района
Благоустройство и уборка территорий