"Сайлау учаскелерін құру туралы" Ерейментау ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 28 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 4533 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 29.11.2018 № 10 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық заңының 23 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 33 бабының 2 тармағына сәйкес, Ерейментау ауданының әкiмi ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Ерейментау ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4168 тіркелген, 2014 жылы 24 мамырда "Ерейментау", "Ереймен" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Шешімнің қосымшасында орыс тілінде "ауыл Аксуат" сөздері "село Аксуат" сөздеріне өзгертілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау
ауданының әкімі
Е.Нұғыманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
М.Әдрешев

О внесении изменения в решение акима Ерейментауского района от 10 апреля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Ерейментауского района Акмолинской области от 19 ноября 2014 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 декабря 2014 года 4533. Утратило силу решением акима Ерейментауского района Акмолинской области от 29 ноября 2018 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Ерейментауского района Акмолинской области от 29.11.2018 № 10 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ерейментауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ерейментауского района от 10 апреля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4168, опубликовано в газете "Ерейментау", "Ереймен" 24 мая 2014 года) следующее изменение:
В приложении к решению на русском языке слова "ауыл Аксуат" заменить на слова "село Аксуат".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского
района
Е.Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Ерейментауской
районной территориальной
избирательной комиссии
М.Адрешев