Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 21/1 "2014-2016 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 22/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірде № 4076 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 31/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.04.2015 № 31/6 (қол қойылғаннан кейін қолданысқа енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2014–2016 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы» 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 21/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3945 тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтарында «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014–2016 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 671 433,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 304 206,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 334,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 321 393,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 693 588,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 17 025,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 19 446,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 421,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -39 180,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 39 180,3 мың теңге.»;
жоғарыда аталған шешімнің 17-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 21/1 "О бюджете Сандыктауского района на 2014-2016 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2014 года № 22/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 апреля 2014 года № 4076. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 апреля 2015 года № 31/6
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.04.2015 № 31/6 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете Сандыктауского района на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 21/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3945, опубликовано 17 января 2014 года в газете «Сандыктауские вести») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Сандыктауского района на 2014 - 2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 671 433,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 304 206,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 334,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 321 393,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1 693 588,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 025,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 446,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 421,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39 180,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39180,3 тысяч тенге.»;
приложения 17 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Клюшников
КЕЛІСІЛДІ
Сандықтау ауданының әкімі                  Е.Сағдиев
Сандықтау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 19 наурыздағы № 22/1
шешіміне 1-қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
секретарь районного
маслихата                                  С.Клюшников
СОГЛАСОВАНО
Аким Сандыктауского района                 Е.Сагдиев
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 19 марта 2014 года № 22/1
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата