Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 21/1 "2014-2016 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қарашадағы № 28/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда № 4497 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 31/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.04.2015 № 31/6 (қол қойылғаннан кейін қолданысқа енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына110 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2014–2016 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы» 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 21/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3945 тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтарында «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014–2016 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 769 056,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 304 206,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 834,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 192,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 424 823,9 мың теңге;
2) шығындар – 1 792 732,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 17 025,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 19 446,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 421,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -939,8 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 939,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -39 761,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 39 761,2 мың теңге»;
жоғарыда аталған шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М.Қасымова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Клюшников
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Е.Сағдиев

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 21/1 "О бюджете Сандыктауского района на 2014-2016 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2014 года № 28/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 декабря 2014 года № 4497. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 апреля 2015 года № 31/6
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.04.2015 № 31/6 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 110 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете Сандыктауского района на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 21/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3945, опубликовано 17 января 2014 года в газете «Сандыктауские вести») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Сандыктауского района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 769 056,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 304 206,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 834,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34 192,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 424 823,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1 792 732,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 025,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 446,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 421,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -939,8 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 939,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39 761,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 761,2 тысяч тенге»;
приложения 1457 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М.Касымова
Секретарь районного
маслихата                                  С.Клюшников
СОГЛАСОВАНО
Аким Сандыктауского района                 Е.Сагдиев

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 421,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
2 421,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
22 736,2
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
22 736,2
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
22 736,2
Сандықтау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 қарашадағы № 28/1
шешіміне 2 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 21/1
шешіміне 4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
210 576,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
174 555,3
оның iшiнде:
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлық ақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме ақы төлеуге
48 420,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5 472,9
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге, оның iшiнде:
5 301,9
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
5 301,9
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
52,0
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
119,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
82,9
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
82,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
120 579,1
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
99 173,0
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
7 316,1
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарықтандыруға
7 316,1
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны көтеруге
14 090,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
16 575,0
Ауданның құрылыс бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
16 575,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
16 575,0
Бюджеттік кредиттер
19 446,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 446,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
19 446,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 қарашадағы № 28/1
шешіміне 3 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 421,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
2 421,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
22 736,2
01
Остатки бюджетных средств
22 736,2
1
Свободные остатки бюджетных средств
22 736,2
Приложение 2 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 25 ноября 2014 года № 28/1
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 21/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
210 576,3
Целевые текущие трансферты
174 555,3
в том числе:
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
48 420,4
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
5 472,9
На предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
5 301,9
внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 301,9
На выплату государственной адресной социальной помощи
52,0
На выплату государственного пособия на детей до 18 лет
119,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
82,9
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
82,9
Отдел образования района (города областного значения)
120 579,1
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
99 173,0
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
7 316,1
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
7 316,1
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
14 090,0
Целевые трансферты на развитие
16 575,0
Отдел строительства района (города областного значения)
16 575,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16 575,0
Бюджетные кредиты
19 446,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 446,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
19 446,0
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного маслихата
от 25 ноября 2014 года № 28/1
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного маслихата