Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірде № 4083 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 24.11.2015 № 14 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес, Целиноград ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград ауданында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б.Мауленов
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     А.Х.Абушев
Целиноград ауданы әкімінің
2014 жылғы 18 науырыздағы
№ 5 шешіміне
қосымша
Целиноград ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 651 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің шекарасы: Қосшы ауылы
№ 18 орта мектеп, телефон: 99-558
№ 652 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің шекарасы: Қызыл суат ауылы
№ 39 мектеп, телефон: 92-443
№ 653 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің шекарасы: Шұбар ауылы
№ 37 орта мектеп, телефон: 52-036
№ 654 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің шекарасы: Малотимофеевка ауылы
№ 20 орта мектеп, телефон жоқ
№ 655 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің шекарасы: аудандық Мәдениет үйі, Ақмол ауылы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын, Гагарин көшесі, 12 үй
шекарасы: ауыл Ақмол, телефон: 31-156
Черемушка шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21 үйлері.
Степная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35 үйлері
Приозерная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері
1-ші шағын ауданның 271, 270, 276, 265, 209, 193, 183, 181, 160, 140, 158, 125, 106, 190, 212, 272, 196, 169, 248, 153, 275, 148, 149, 199, 192, 22, 4, 125, 105, 106, 103, 6, 200, 86, 67, 46, 89, 109, 108, 107, 90, 120, 197, 19, 87, 92, 75, 173, 23, 20, 139, 139а, 111 телімдері
2-ші шағын ауданның 193, 24, 179, 189, 271, 102, 252, 75, 60, 187, 46, 70, телімдері
3-ші шағын ауданның 4-ші телімі
№ 656 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Приречное ауылы

Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району
Решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 18 марта 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 апреля 2014 года № 4083. Утратило силу решением акима Целиноградского района Акмолинской области от 24 ноября 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Целиноградского района Акмолинской области от 24.11.2015 № 14 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким Целиноградского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Целиноградского района согласно приложению.
2. Ответственным за исполнение данного решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Б.Мауленов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель
Целиноградской районной
избирательной комиссии                     А.Х.Абушев
Приложение
к решению акима
Целиноградского района
от 18 марта 2014 года № 5
Избирательные участки на территории Целиноградского района
избирательный участок № 651
границы избирательного участка: аул Косшы
средняя школа № 18, телефон: 99-558
избирательный участок № 652
границы избирательного участка: село Кызыл суат
школа № 39, телефон: 92-443
избирательный участок № 653
границы избирательного участка: село Шубар
средняя школа № 37, телефон: 52-036
избирательный участок № 654
границы избирательного участка: село Малотимофеевка
средняя школа № 20, телефона нет
избирательный участок № 655
Местонахождение: районный Дом культуры аула Акмол, ул.Гагарина 12
Границы: аул Акмол, телефон: 31-156
микрорайон Черемушки, дом 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21
улица Степная, дом 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35
улица Приозерная, дом. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,
микрорайон 1, участок 271, 270, 276, 265, 209, 193, 183, 181, 160, 140, 158, 125, 106, 190, 212, 272, 196, 169, 248, 153, 275, 148, 149, 199, 192, 22, 4, 125, 105, 106, 103, 6, 200, 86, 67, 46, 89, 109, 108, 107, 90, 120, 197, 19, 87, 92, 75, 173, 23, 20, 139, 139а, 111,
микрорайон 2, участок 193, 24, 179, 189, 271, 102, 252, 75, 60, 187, 46, 70, микрорайон 3, участок 4
избирательный участок № 656
границы избирательного участка: село Приречное

Приречное орта мектебі, телефон: 38-245
№ 657 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Антоновка ауылы
№ 23 негізгі мектеп, телефон: 21-052
№ 658 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Софиевка ауылы
№ 21 орта мектеп, телефон: 36-227
№ 659 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қоянды ауылы,
№ 20 орта мектеп, телефон жоқ
№ 660 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Талапкер ауылы
№ 3 мектеп, телефон: 24-052
№ 661 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қажымұқан ауылы
№ 4 негізгі мектеп, телефон: 24-061
№ 662 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Максимовка ауылы
№ 9 орта мектеп, телефон: 93-318
№ 663 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Төңкеріс ауылы
№ 12 орта мектеп, телефон: 24-460
№ 664 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Семеновка ауылы
№ 665 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Фарфоровый ауылы
№ 10 орта мектеп, телефон: 21-630
№ 666 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Разъезд № 96
№ 667 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жайнақ станциясы
№ 668 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қосшы станциясы
№ 13 негізгі мектеп, телефон: 24-238
№ 669 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тастақ станциясы
№ 16 бастауыш мектеп, телефон 22-411
№ 670 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тасты ауылы
Тасты ауылының Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын, телефон: 32-615
№ 671 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақмешіт ауылы
№ 15 орта мектеп, телефон: 22-540
№ 672 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Родина ауылы
Родины ауылының Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын, телефон: 37-453
№ 673 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Зеленый Гай ауылы
Зеленый Гай ауылының Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын, телефон: 22-019
№ 674 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Садовое ауылы
Садовое ауылының Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын, телефон: 22-024
№ 675 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Новоишимка ауылы
№ 32 орта мектеп, телефон: 34-209
№ 676 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Мортық ауылы
Мортық ауылының Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын, телефон жоқ
№ 677 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жаңа Жайнақ станциясы
№ 49 орта мектеп, телефон: 21-784
№ 678 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Раздольное ауылы

средняя школа села Приречное, телефон: 38-245
избирательный участок № 657
границы избирательного участка: село Антоновка
основная школа № 23, телефон: 21-052
избирательный участок № 658
границы избирательного участка: село Софиевка
средняя школа № 21, телефон: 36-227
избирательный участок № 659
границы избирательного участка: село Коянды
средняя школа № 20, телефон нет
избирательный участок № 660
границы избирательного участка: село Талапкер
школа № 3, телефон: 24-052
избирательный участок № 661
границы избирательного участка: село Кажымукан
основная школа № 4, телефон: 24-061
избирательный участок № 662
границы избирательного участка: село Максимовка
средняя школа № 9, телефон: 93-318
избирательный участок № 663
границы избирательного участка: село Тонкерис
средняя школа № 12, телефон: 24-460
избирательный участок № 664
границы избирательного участка: село Семеновка
избирательный участок № 665
границы избирательного участка: аул Фарфоровый
средняя школа № 10, телефон: 21-630
избирательный участок № 666
границы избирательного участка: Разъезд № 96
избирательный участок № 667
границы избирательного участка: станция Жайнак
избирательный участок № 668
границы избирательного участка: станция Косчеку
основная школа № 13, телефон: 24-238
избирательный участок № 669
границы избирательного участка: станция Тастак
начальная школа № 16, телефон 22-411
избирательный участок № 670
границы избирательного участка: аул Тасты
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом Культуры аула Тасты, телефон: 32-615
избирательный участок № 671
границы избирательного участка: село Акмечеть
средняя школа № 15, телефон: 22-540
избирательный участок № 672
границы избирательного участка: аул Родина
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом Культуры аула Родины, телефон: 37-453
избирательный участок № 673
границы избирательного участка: село Зеленый Гай
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом Культуры села Зеленый Гай, телефон: 22-019
избирательный участок № 674
границы избирательного участка: село Садовое
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом Культуры села Садовое, телефон: 22-024
избирательный участок № 675
границы избирательного участка: село Новоишимка
средняя школа № 32, телефон: 34-209
избирательный участок № 676
границы избирательного участка: село Мортык
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом культуры села Мортык, телефона нет
избирательный участок № 677
границы избирательного участка: станция Жана Жайнак
средняя школа № 49, телефон: 21-784
избирательный участок № 678
границы избирательного участка: село Раздольное

№ 50 бастауыш мектеп, телефон: 24-237
№ 679 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Воздвиженка ауылы
Воздвиженка ауылының Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын, телефон: 96-442
№ 680 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қараөткел ауылы
№ 6 орта мектеп, телефон: 41-617
№ 681 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаражар ауылы
№ 7 орта мектеп, телефон: 25-248
№ 682 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жаңажол ауылы
№ 7 орта мектеп, телефон: 25-247
№ 683 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: ауыл Ақмол, № 5 Ақмол орта мектебі, телефон: 31-175
Гагарина көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15 үйлері
Исенова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86 үйлері
Элеваторная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 18 үйлері
Девятой Пятилетки көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 24 үйлері
Бахыт шағын ауданы 1, 2, 3 үйлері
ИПС шағын ауданы 1, 3, 4, 5, 6 үйлері
Линейная көшесі 1, 2, 3, 4 үйлері
№ 684 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Өтеміс ауылы
№ 685 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бірлік ауылы
№ 28 бастауыш мектеп, телефон: 25-218
№ 686 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Оразақ ауылы
№ 27 орта мектеп, телефон: 51-380
№ 687 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шалқар ауылы
№ 29 орта мектеп, телефон: 25-296
№ 688 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қаратомар ауылы
№ 30 негізгі мектеп, телефон: 25-219
№ 689 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Отаутүскен ауылы
№ 31 орта мектеп, телефон: 25-245
№ 690 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Мәншүк ауылы
№ 26 орта мектеп, телефон: 41-335
№ 691 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жалғызқұдық ауылы
№ 24 орта мектеп, телефон: 31-305
№ 692 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Красноярка ауылы
№ 25 орта мектеп, тел: 21-275
№ 693 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сарыкөл ауылы
№ 47 негізгі мектеп, телефон: 92-349
№ 694 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шнет ауылы
№ 44 бастауыш мектеп, телефон: 92-346
№ 695 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Рахымжан Қошқарбаев ауылы,
№ 43 орта мектеп, телефон: 95-465
№ 696 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Преображенка ауылы
Преображенка ауылының бастауыш мектебі, телефон жоқ
№ 697 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ағанас ауылы

начальная школа № 50, телефон: 24-237
избирательный участок № 679
границы избирательного участка: село Воздвиженка
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом Культуры, телефон 96-442
избирательный участок № 680
границы избирательного участка: аул Караоткель
средняя школа № 6, телефон: 41-617
избирательный участок № 681
границы избирательного участка: село Каражар
средняя школа № 7, телефон: 25-248
избирательный участок № 682
границы избирательного участка: село Жанажол,
средняя школа № 7, телефон: 25-247
избирательный участок № 683
Границы: аул Акмол, средняя школа № 5, телефон: 31-175
улица Гагарина, дом 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15,
улица Исенова, дом 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86,
улица Элеваторная, дом 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 18,
улица Девятой Пятилетки, дом 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 24,
микрорайон Бахыт, дом 1, 2, 3,
микрорайон ИПС, дом 1, 3, 4, 5, 6,
улица Линейная, дом 1, 2, 3, 4
избирательный участок № 684
границы избирательного участка: село Отемис
избирательный участок № 685
границы избирательного участка: село Бирлик
начальная школа № 28, телефон: 25-218
избирательный участок № 686
границы избирательного участка: село Оразак
средняя школа № 27, телефон: 51-380
избирательный участок № 687
границы избирательного участка: аул Шалкар
средняя школа № 29, телефон: 25-296
избирательный участок № 688
границы избирательного участка: село Каратомар
основная школа № 30, телефон: 25-219
избирательный участок № 689
границы избирательного участка: село Отаутескен
средняя школа № 31, телефон: 25-245
избирательный участок № 690
границы избирательного участка: село Маншук
средняя школа № 26, телефон: 41-335
избирательный участок 691
границы избирательного участка: село Жалгызкудык
средняя школа № 24, телефон: 31-305
избирательный участок № 692
границы избирательного участка: село Красноярка
средняя школа № 25, телефон: 21-275
избирательный участок № 693
границы избирательного участка: аул Сарыколь
основная школа № 47, телефон: 92-349
избирательный участок № 694
границы избирательного участка: село Шнет
начальная школа № 44, телефон: 92-346
избирательный участок № 695
границы избирательного участка: аул Рахымжана Қошқарбаева
средняя школа № 43, телефон: 95-465
избирательный участок № 696
границы избирательного участка: село Преображенка
начальная школа, телефона нет
избирательный участок № 697
границы избирательного участка: село Аганас

№ 45 негізгі мектеп, телефон: 92-347
№ 698 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қабанбай батыр ауылы
Қабанбай Батыр ауылының Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын, телефон: 91-615
№ 699 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қызылжар ауылы
№ 42 бастауыш мектеп, телефон: 92-442
№ 700 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Сарыадыр ауылы
№ 701 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Нұра ауылы
№ 702 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тайтөбе ауылы
№ 19 негізгі мектеп, телефон: 99-427

основная школа № 45, телефон: 92-347
избирательный участок № 698
границы избирательного участка: аул Кабанбай батыра
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом Культуры аула Кабанбай Батыра, телефон: 91-615
избирательный участок № 699
границы избирательного участка: село Кызылжар
начальная школа № 42, телефон: 92-442
избирательный участок № 700
границы избирательного участка: село Сарыадыр
избирательный участок № 701
границы избирательного участка: село Нура
избирательный участок № 702
границы избирательного участка: село Тайтобе
основная школа № 19, телефон: 99-427