"Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін мамандардың лауазымдары тізбесін белгілеу туралы" Щучье ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 ақпандағы № а-3/121 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № а-3/116 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда № 4045 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № а-12/775 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 04.12.2014 № а-12/775 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне әртүрлi заңнамалық актiлердiң құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететiн нормаларды жою мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шiлдедегi Конституциялық Заңының 1 бабы 11 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18238 баптарына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін мамандардың лауазымдары тізбесін белгілеу туралы» Щучье ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 ақпандағы № а-3/121 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-150 тіркелген, аудандық «Луч» газетінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 26, аудандық «Бурабай» газетінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 15 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) қаулының тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы»;
2) қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Қосымшаға сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi айқындалсын.»;
3) қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi».
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н.Нұркенов

О внесении изменений в постановление акимата Щучинского района от 23 февраля 2009 года № а-3/121 "Об определении перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 24 февраля 2014 года № а-3/116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2014 года № 4045. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 4 декабря 2014 года № а-12/775
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 04.12.2014 № а-12/775 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 11 статьи 1 Конституционного Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений», статьями 18238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Щучинского района «Об определении перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности» от 23 февраля 2009 года № а-3/121 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1-19-150, опубликованное в районной газете «Луч» от 2 апреля 2009 года № 26, в районной газете «Бурабай» от 2 апреля 2009 года № 15) следующие изменения:
1) заголовок постановления изложить в новой редакции:
«Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности»;
2) пункт 1 постановления изложить в новой редакции:
«1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.»;
3) заголовок приложения изложить в новой редакции:
«Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Н.Нуркенов