"2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Бурабай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № а-2/75 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № а-9/560 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қазанда № 4394 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына, «Азаматтық қызметшiлерге, мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлерiне, қазыналық кәсiпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 269 қаулысына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» Бурабай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № а-2/75 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4031 тіркелген, «Луч» аудандық газетінде 2014 жылғы 20 наурыздағы № 22, «Бурабай» 2014 жылғы 20 наурыздағы № 12 жарияланған):
қаулығы қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т.Ташмағамбетов
Бурабай ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 9 қыркүйектегі
№ а-9/560 қаулысына
қосымша
Бурабай ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 7 ақпандағы
№ а-2/75 қаулысымен
бекітілген
2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Қаржыландыру
Балабақша
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балабақша
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
Республикалық қаражаты есебінен

О внесении изменения в постановление акимата Бурабайского района от 7 февраля 2014 года № а-2/75 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год"
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 9 сентября 2014 года № а-9/560. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 октября 2014 года № 4394
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2014 года № 269 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий», акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бурабайского района «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год» от 7 февраля 2014 года № а-2/75 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4031, опубликовано в районной газете «Луч» 20 марта 2014 года № 22, «Бурабай» 20 марта 2014 года № 12) следующее изменение:
приложение к постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Т.Ташмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 9 сентября 2014 года
№ а-9/560
Утвержден
постановлением акимата
Бурабайского района
от 7 февраля 2014 года
№ а-2/75
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Количество воспитанников организации дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
финансирование
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
За счет средств республиканского бюджета