Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 192 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 наурызда № 3789 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 8 маусымдағы № 06-01-02/286 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 08.06.2015 № 06-01-02/286 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 5)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 8-9 жарияланған) облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"111 765 854" деген цифрлар "112 027 819,6" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"75 545 862" деген цифрлар "75 807 827,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"111 425 174" деген цифрлар "115 704 313" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"4 405 679" деген цифрлар "4 404 776" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу –
"200 613" деген цифрлар "201 516" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-4 068 499" деген цифрлар "-8 084 769,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"4 068 499" деген цифрлар "8 084 769,4" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 14 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
"1 629 247" деген цифрлар "1 630 016,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
"1 940 865" деген цифрлар "2 699 645" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
"273 485" деген цифрлар "375 785" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
"942 544" деген цифрлар "996 444" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде:
"729 416" деген цифрлар "709 416" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 11 февраля 2014 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 марта 2014 года № 3789. Прекратил действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 8 июня 2015 года № 06-01-02/286).
Сноска. Прекратил действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 08.06.2015 № 06-01-02/286).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 21 января 2014 года № 8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "111 765 854" заменить цифрами "112 027 819,6", в том числе, по:
поступлениям трансфертов -
цифры "75 545 862" заменить цифрами "75 807 827,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "111 425 174" заменить цифрами "115 704 313";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "4 405 679" заменить цифрами "4 404 776", в том числе:
погашение бюджетных кредитов -
цифры "200 613" заменить цифрами "201 516";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-4 068 499" заменить цифрами "-8 084 769,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "4 068 499" заменить цифрами "8 084 769,4".
2) в пункте 14:
в части абзаца 3:
цифры "1 629 247" заменить цифрами "1 630 016,7";
в части абзаца 6:
цифры "1 940 865" заменить цифрами "2 699 645";
в части абзаца 7:
цифры "273 485" заменить цифрами "375 785";
части абзаца 8:
цифры "942 544" заменить цифрами "996 444";
в части абзаца 10:
цифры "729 416" заменить цифрами "709 416";
в части абзаца 11:

"703 308" деген цифрлар "760 308" деген цифрлармен ауыстырылсын;
12 абзацтың бөлігінде:
"537 524" деген цифрлар "923 622" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 95 253 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға - 164 737 мың теңге;
аудандардың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға - 23 279 мың теңге;

цифры "703 308" заменить цифрами "760 308";
в части абзаца 12:
цифры "537 524" заменить цифрами "923 622";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на обеспечение функционирования автомобильных дорог – 95 253 тысячи тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов - 164 737 тысяч тенге;
на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов - 23 279 тысяч тенге;

161 376
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
518 590
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
165 371
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 123 790
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27 364
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 034 000
4
Емханалар
12 242 618
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 242 618
05
4
253
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
952 523
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
300 295
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 598 476
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
391 324
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
762 911
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
762 911
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
725 972
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 939
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 815 197
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 516 906
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 549
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
46 278
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
92 472
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
18 272
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық - талдамалық қызметі
50 863
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 053
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 249 419
271
Облыстың құрылыс басқармасы
298 291
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау

161 376
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
518 590
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
165 371
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 123 790
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27 364
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 034 000
4
Поликлиники
12 242 618
253
Управление здравоохранения области
12 242 618
05
4
253
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
952 523
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
300 295
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 598 476
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
391 324
5
Другие виды медицинской помощи
762 911
253
Управление здравоохранения области
762 911
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
725 972
029
Областные базы спецмедснабжения
36 939
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 815 197
253
Управление здравоохранения области
1 516 906
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
58 549
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
46 278
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
92 472
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
18 272
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
50 863
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 053
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 249 419
271
Управление строительства области
298 291
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

20 087 099
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 887 215
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 339
047
"Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
18 339
261
Облыстың білім басқармасы
123 215
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту -2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108 527
064
"Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 688
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
20 155
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 155
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 673 016
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 246 172
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 426 844
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
23 693
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 693
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
28 797
010
"Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
28 797
07
2
Коммуналдық шаруашылық
12 033 672
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 124 429
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
378 335
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 120 442
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 712 737
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 912 915
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 909 243
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

20 087 099
1
Жилищное хозяйство
7 887 215
253
Управление здравоохранения области
18 339
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости -2020"
18 339
261
Управление образования области
123 215
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости -2020"
108 527
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости- 2020"
14 688
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20 155
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости - 2020"
20 155
271
Управление строительства области
7 673 016
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 246 172
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 426 844
273
Управление культуры, архивов и документации области
23 693
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости - 2020"
23 693
285
Управление физической культуры и спорта области
28 797
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости- 2020"
28 797
07
2
Коммунальное хозяйство
12 033 672
271
Управление строительства области
8 124 429
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
378 335
030
Развитие коммунального хозяйства
1 120 442
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 712 737
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 912 915
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 909 243
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

2 107
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
20 000
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 937 335
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
51 000
012
"Бизнестің жол картасы -2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
69 617
13
9
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
300 430
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
300 430
269
Облыстың дін істері басқармасы
48 787
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 078
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
944
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 931
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
29 834
271
Облыстың құрылыс басқармасы
410 862
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
110 862
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
300 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 771 753
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 172 669
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1 579 900
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
19 184
15
Трансферттер
17 793 404,3
1
Трансферттер
17 793 404,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 793 404,3
007
Субвенциялар
15 944 976
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
297 223,3
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 551 205
III. Таза бюджеттік кредит беру

2 107
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
20 000
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
14 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 937 335
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
51 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
69 617
13
9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
300 430
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
300 430
269
Управление по делам религий области
48 787
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
14 078
003
Капитальные расходы государственного органа
944
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 931
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
29 834
271
Управление строительства области
410 862
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
110 862
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
300 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 771 753
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 172 669
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 579 900
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
19 184
15
Трансферты
17 793 404,3
1
Трансферты
17 793 404,3
257
Управление финансов области
17 793 404,3
007
Субвенции
15 944 976
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
297 223,3
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
1 551 205
III. Чистое бюджетное кредитование