Облыс әкімдігінің 2004 жылғы 26 шілдедегі № 202 "Мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі қылқан жапырақтылар мен сексеуіл екпелерінде басты мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуге тыйым салу және оларды сақтау жөніндегі шаралар туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 57 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 сәуірде № 3833 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 526 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 13.12.2016 № 526 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 сәуірдегі № 460 "Мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі қылқан жапырақтылар мен сексеуіл екпелерінде басты мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуге тыйым салу және оларды сақтау жөніндегі шаралар туралы" қаулысына 2013 жылғы 9 тамызда енгізілген өзгерістерді ескере отырып, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2004 жылғы 26 шілдедегі № 202 "Мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі қылқан жапырақтылар мен сексеуіл екпелерінде басты мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуге тыйым салу және оларды сақтау жөніндегі шаралар туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2904 тіркелген, "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде 2004 жылғы 9 қыркүйекте жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақтөбе облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі (Ақтөбе, Ұлы-Борсық, Мәртөк, Темір, Ойыл орман шаруашылықтарында) сексеуіл екпелерінде ағаш кесудің барлық түріне 2018 жылғы 31 желтоқсанға дейін жол берілмесін.";
2-тармақтағы "(К.С. Аязов)", "(М.М. Меңдібаев, И. Көмекбаев, Р.Ш. Мифтахутдинов, С.Ж. Молдақұлов, С.Ғ. Мусин)" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Мұхамбетов

О внесении изменений в постановление акимата области от 26 июля 2004 года № 202 "О запрете рубок главного пользования в хвойных и саксауловых насаждениях на участках государственного лесного фонда и мерах по их сохранению"
Постановление акимата Актюбинской области от 3 марта 2014 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2014 года № 3833. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 13 декабря 2016 года № 526
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 13.12.2016 № 526 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2004 года № 460 "О запрете рубок главного пользования в хвойных и саксауловых насаждениях на участках государственного лесного фонда и мерах по их сохранению", с учетом внесенных изменений от 9 августа 2013 года, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 26 июля 2004 года № 202 "О запрете рубок главного пользования в хвойных и саксауловых насаждениях на участках государственного лесного фонда и мерах по их сохранению" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2904, опубликованное 9 сентября 2004 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Не допускать все виды рубок в саксауловых насаждениях на участках государственного лесного фонда (Актюбинского, Больше – Барсукского, Мартукского, Темирского, Уилского лесных хозяйств) Актюбинской области сроком до 31 декабря 2018 года.";
в пункте 2 слова "(Аязов К.С.)", "(Мендыбаев М.М., Кумекбаев И., Мифтахутдинов Р.Ш., Молдакулов С.Ж., Мусин С.Г.)" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Мухамбетов