Мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 234 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 3989 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 232 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 29.06.2015 № 232 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңы 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 538 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) алынып тасталды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 21.05.2015 № 160 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2) "Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) алынып тасталды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 21.05.2015 № 160 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5) алынып тасталды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 21.05.2015 № 160 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6) алынып тасталды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 21.05.2015 № 160 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 208 "Мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ. Нұрқатоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің м.а. Р.Кемалова
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 234 қаулысымен
бекітілді
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі жастағы (7 жасқа толмаған) балаларды кезекке қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного и среднего образования
Постановление акимата Актюбинской области от 16 июля 2014 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 августа 2014 года № 3989. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 29 июня 2015 года № 232
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 29.06.2015 № 232 (порядок введения в действие см. п. 5).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2014 года № 538 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере дошкольного и среднего образования" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) исключен постановлением акимата Актюбинской области от 21.05.2015 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании";
3) регламент государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования";
4) исключен постановлением акимата Актюбинской области от 21.05.2015 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5) исключен постановлением акимата Актюбинской области от 21.05.2015 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6) исключен постановлением акимата Актюбинской области от 21.05.2015 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление образования Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Постановление акимата Актюбинской области от 26 июня 2014 года № 208 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного и среднего образования" отменить.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуркатову С.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима области Р.Кемалова
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 16 июля 2014 года № 234
Регламент государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации"

Ескерту. Регламент алынып тасталды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 21.05.2015 № 160 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 234 қаулысымен
бекітілді
"Негізгі орта және жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ұғымдар
1. "Негізгі орта және жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарымен (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш кабылдау және нәтижесін беру негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарының негізінде немесе Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (ХҚКО) арқылы жүзеге асады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Қағаз түрінде негізгі орта және жалпы орта білім беру білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру (бұдан әрі – телнұсқа) көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесі болып табылады.
2. Қызмет беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
4. Қызмет берушіге немесе ХҚКО–на жолыққан кезде қызмет алушының өтініші мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі іс – қимылды бастауға негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдіресінің құрылымына кіретін әрбір рәсімінің (іс-әрекеттің) мазмұны және нәтижесі:
1) қызмет берушінің кеңсе қызметкері қызмет алушы Стандарттың 9 – тармағында көрсетілген қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап оларды қабылдап, тіркейді (15 минут ішінде).
Нәтижесі – құжаттар қызмет берушінің басшысына бұрыштама қою үшін жолданады;
2) қызмет берушінің басшысы құжаттармен танысып, мемлекеттік қызмет көрсету үшін қызмет беруші жауапты орындаушыны анықтайды (1 күнтізбелік күн).
Нәтижесі – қызмет көрсету үшін қажетті құжаттарды мемлекеттік қызмет берушінің жауапты орындаушысына жібереді;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексеріп, телнұсқа дайындайды, басшыға қол қойдырады, қызмет алушыға телнұсқа беруді жүзеге асырады (29 күнтізбелік күннен кешіктірмей).
Нәтижесі – қызмет алушыға телнұсқа береді.
3. Қызмет беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету әрекеттестігінің тәртібін сипаттау

Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Актюбинской области от 21.05.2015 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 16 июля 2014 года № 234
Регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании" оказывается организациями основного среднего и общего среднего образования (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется на базе учебного заведения основного среднего и общего среднего образования или через Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Агентства Республики Казахстан по связи и информации (далее – ЦОН).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выдача дубликата документа об основном среднем, общем среднем образовании (далее – дубликат) на бумажном носителе.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала действия по оказанию государственной услуги при обращении к услугодателю или в ЦОН является заявление в произвольной форме.
5. Содержание каждой процедуры (действия) и его результат, входящей в состав процесса оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя с момента подачи необходимых документов услугополучателем указанных в пункте 9 Стандарта осуществляет прием и их регистрацию (в течение 15 минут).
Результат – направляет документы на резолюцию руководству услугодателя;
2) руководство услугодателя ознакамливается с входящими документами и определяет ответственного исполнителя услугодателя для оказания государственной услуги (в течение 15 минут).
Результат – направляет необходимые документы для оказания государственной услуги ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты документов, подготавливает дубликат, подписывает у руководителя и производит выдачу дубликата услугополучателю (не позднее 29 календарных дней).
Результат – выдает дубликат услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдіресіне қажетті қызмет беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) қызмет берушінің басшысы;
2) қызмет берушінің жауапты орындаушысы;
3) қызмет берушінің кеңсе қызметкері.
7. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлерінің) арасында әрбір рәсімдерінің ұзақтылығы Регламеттің 1–қосымшасына сәйкес рәсім тізбектілігінің (іс-әрекет) сипаттамасы блок – сызба арқылы қоса беріледі.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара әрекет тәртібін, мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде сипаттау
8. ХҚКО жүгіну тәртібін, әр үдерістің көрсету ұзақтығын сипаттау:
1) қызмет алушы мемлекеттік қызмет Стандарттың 9 – тармағында көрсетілген өтінішті және қажетті құжаттарды ХҚО инспекторына тапсырады, ХҚКО инспекторы 15 (он бес) минут ішінде құжаттарды қабылдайды және 2 (екі) жұмыс күн ішінде ХҚО жинақтаушы бөліміне қызмет берушіге жіберу үшін жолдайды;
2) қызмет берушінің кеңсе маманы алынған құжаттарды 15 (он бес) минут ішінде тіркейді және қызмет берушінің басшылығына бұрыштама қоюға жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы 15 (он бес) минут ішінде кіріс құжаттарымен танысады және қызмет берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
4) қызмет берушінің жауапты орындаушысы келіп түскен құжаттарды 27 (жиырма жеті) күнтізбелік күн ішінде қарайды, құжаттардың толықтылығын тексереді, телнұсқаны дайындайды, басшыға қол койдырады және телнұсқаны ХҚКО қағаз тасушысына береді.
5) ХҚКО инспекторы 15 (он бес) минут ішінде телнұсқаны қызмет алушыға береді.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) және халыққа қызмет көрсету орталығы арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттің 2–қосымшасына сәйкес блок – схемасымен сүйемелденеді.
10. Мемлекеттік қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттестігі мемлекеттік қызмет көрсету үдіресі осы Регламеттің 3–қосымшасына сәйкес рәсімдер реттілігі сипаттамасы бизнес – үдірестер анықтамалығында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес – процесс анықтамалығы мемлекеттік кызмет берушінің интернет – ресурсында орналастырылған.
"Негізгі орта және жалпы орта
білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1- қосымша
Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлерінің) арасындағы әрбір рәсімнің ұзақтылығы көрсетілген рәсімдерінің реттілігі (іс-әрекет) блок – сызбасы
"Негізгі орта және жалпы орта
білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2 - қосымша
Рәсімнің (әрекеттің) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (әрекеттердің) реттілігін сипаттау блок – схемасы
"Негізгі орта және жалпы орта
білім туралы құжаттардың
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3 - қосымша
"Негізгі орта жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметін көрсету бизнес – процестерінің анықтамалығы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 234 қаулысымен
бекітілді
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководство услугодателя;
2) ответственный исполнитель услугодателя.
3) специалист канцелярии услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения в процессе оказания государственной услуги
8. Описание порядка обращений в ЦОН с указанием длительности каждой процедуры:
1) услугополучатель подает заявление и необходимые документы, указанные в пункте 9 Стандарта инспектору ЦОН, инспектор ЦОН в течение 15 (пятнадцать) минут осуществляет прием документов и направляет в накопительный отдел ЦОН для передачи услугодателю в течение 2-х календарных дней;
1) специалист канцелярии услугодателя в течение 15 (пятнадцать) минут регистрирует полученные документы и направляет на резолюцию руководству услугодателя;
2) руководство услугодателя в течение 15 (пятнадцать) минут ознакамливается с входящими документами и направляет документы ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя не позднее 27 календарных дней рассматривает поступившие документы, осуществляет проверку полноты документов, подготавливает дубликат, подписывает у руководителя и передает дубликат курьеру ЦОН;
4) инспектор ЦОН в течение 15 (пятнадцать) минут выдает дубликат услугополучателю.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия), а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения отражается в блок-схеме согласно приложения 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подраздалений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложения 3 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача дубликатов
документов об основном
среднем, общем среднем
образовании"
Блок-схема
описания последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача дубликатов
документов об основном
среднем, общем среднем
образовании"
Блок – схема
Описание последовательности процедур (действий), между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача дубликатов
документов об основном
среднем, общем среднем
образовании"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании"
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 16 июля 2014 года № 234
Регламент государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"

1. Жалпы ережелер
1. "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Ақтөбе қаласының және облыс аудандырының білім беру бөлімдерімен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелерін беру төмендегі арқылы жүзеге асырылады:
1) көрсетілетін қызметті беруші;
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз жүзінде.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру (бұдан әрі - рұқсат).
3. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз жүзінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекет тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша іс-қимылды бастау үшін негіздеме Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 538 қаулысымен бекітілген "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес еркін түрдегі өтініш болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекетінің) мазмұны және нәтижесі:
1) қызметті берушінің маманы қызмет алушыдан Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды 15 минут ішінде (он бес) қабылдау және тіркеу жұмыстарын жүргізеді.
Нәтиже – құжаттарды қызмет берушінің қарарына жібереді;
2) 2) қызметті берушінің басшысы келіп түскен құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жолдайды.
Нәтиже - құжаттарды қызмет алу үшін жауапты орындаушыға жібереді;
3) 3) жауапты орындаушы келіп түскен құжаттарды қарайды, қызмет алушыға рұқсат немесе дәлелді бас тарту туралы жауап жобасын дайындайды (3 жұмыс күнінен артық емес).
Нәтиже – қызмет берушінің басшысына рұқсат немесе дәлелді бас тарту туралы жауап жобасын қол қоюға жібереді;
4) басшы 5 (бес) минут ішінде рұқсатқа немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды;
Нәтиже – қызмет берушінің орындаушысына қол қойылған рұқсаттың немесе бас тарту туралы жауаптың нәтижесін береді;
5) қызмет берушінің орындаушысы 10 (он) минут ішінде қол қойылған рұқсаттың немесе бас тарту туралы жауапты тіркейді және қызмет алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін береді.
Нәтиже – қызмет алушыға мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін – рұқсат немесе бас тарту туралы жауап беру.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования" (далее - государственная услуга) оказывается отделами образования города Актобе и районов области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) услугодателя;
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
Результат оказания государственной услуги разрешение на обучение в форме экстерната в организациях основного, среднего, общего среднего образования. (далее – разрешение).
3. Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление в произвольной форме согласно стандарту государственной услуги ""Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2014 года № 538 (далее - Стандарт);
5. Содержание каждой процедуры (действия) его результат, входящей в состав процесса оказания государственной услуги:
1) специалист услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов, указанных в пункте 9 Стандарта, в течение 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и их регистрацию.
Результат – направляет документы на резолюцию руководству услугодателя;
2) руководство услугодателя в течение 5 (пять) минут ознакамливается с входящими документами и определяет ответственного исполнителя услугодателя.
Результат – направляет документы для оказания государственной услуги ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней рассматривает поступившие документы, оформляет разрешение или мотивированный ответ об отказе.
Результат – передает руководству услугодателя для подписания разрешения или мотивированный ответ об отказе;
4) руководство услугодателя в течение 5 (пять) минут подписывает разрешение или мотивированного ответа об отказе.
Результат – направляет подписанное разрешение или мотивированный ответ об отказе специалисту услугодателя;
5) специалист услугодателя в течение 10 (десять) минут регистрирует разрешение или мотивированный ответ об отказе и выдает результат государственной услуги услугополучателю.
Результат – выдает разрешение или мотивированный ответ об отказе услугополучателю.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекет тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үдерісіне қатысатын мемлекеттік қызметті көрсетуші құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) қызметті берушінің маманы;
2) қызметті берушінің басшысы;
3) қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсімнің (әрекетінің) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (әрекеттерінің) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1–қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрбір рәсімнің (әрекетінің) реттілігі, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлер) өзара әрекет тәртібі осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқуға рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімнің (әрекетінің) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (әрекеттерінің) реттілігін сипаттаудың блок-схемасы
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқуға рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 234қаулысымен
бекітілді
"Мүмкіндіктері шектеулі балаларды тексеру және оларға психологиялық - медициналық - педагогикалық консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 21.05.2015 № 160 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 234қаулысымен
бекітілді
"Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 21.05.2015 № 160 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 шілдедегі
№ 234 қаулысымен
бекітілді
"Мүмкіндігі шектеулі балаларды тәрбиелеп отырған отбасыларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 21.05.2015 № 160 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги.
8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет–ресурсе услугодателя.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуг "Выдача разрешения на
обучение в форме экстерната в
организациях основного
среднего, общего среднего
образования"
Блок – схема
Описание последовательности процедур (действий), между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту государственной
услуг "Выдача разрешения на
обучение в форме экстерната в
организациях основного
среднего, общего среднего
образования"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 16 июля 2014 года № 234
Регламент государственной услуги "Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Актюбинской области от 21.05.2015 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 16 июля 2014 года № 234
Регламент государственной услуги "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Актюбинской области от 21.05.2015 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 16 июля 2014 года № 234
Регламент государственной услуги "Оказание консультативной помощи семьям, воспитывающим детей с ограниченными возможностями"
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Актюбинской области от 21.05.2015 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).