Көшені қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Тоқмансай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 18 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 қарашада № 4081 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабына және Тоқмансай ауылдық округі, Тоқмансай ауылы Қазақ көшесі тұрғындарының пікірін ескере отырып, Тоқмансай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тоқмансай ауылдық округі Тоқмансай ауылының Қазақ көшесі Төлеу Жаманбаев көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тоқмансай ауылдық округі әкімі Н.К. Жалашев

О переименовании улицы
Решение акима Токмансайского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 11 ноября 2014 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 ноября 2014 года № 4081
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения жителей улицы Казак села Токмансай, Токмансайского сельского округа, аким Токмансайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Казак в селе Токмансай Токмансайского сельского округа на улицу Толеу Жаманбаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Токмансайского сельского округа
Н.К. Жалашев