2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 144 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 4171 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодекстің 9 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 3 495 112,8 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 843 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 720 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 645 732,8 мың теңге;
2) шығындар 3 735 220,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 38 175,7 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44 595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 6 419,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалынатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 278 283,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 278 283,2 мың теңге;
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 13.03.2015 № 158 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.06.2015 № 173 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.08.2015 № 180 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.11.2015 № 190 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2015 жылға бөлінген салықтардан түскен жалпы соманы бөлу мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша 50 пайыз;
3. Қазақстан Республикасының "2015-2017 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы" Заңының 11 бабына сәйкес:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 21 364 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 1982 теңге;

О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2014 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 января 2015 года № 4171. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12.04.2016 № 14.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Байганинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих обьемах:
1) доходы 3 495 112,8 тысяч тенге;
в том числе:
налоговые поступления 2 843 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 720 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 645 732,8 тысяч тенге;
2) затраты 3 735 220,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 38 175,7 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 44 595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 6 419,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяча тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяча тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - 278 283,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) 278 283,2 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2015 № 158 (вводится в действие с 01.01.2015); от 09.06.2015 № 173 (вводится в действие с 01.01.2015); от 04.08.2015 № 180 (вводится в действие с 01.01.2015); от 09.11.2015 № 190 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить на 2015 год распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 50 процентов;
2) по социальному налогу 50 процентов;
3. В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы" установлено:
1) минимальный размер заработной платы – 21 364 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 1982 тенге;

3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы - 21 364 теңге мөлшерінде белгіленсін.
4. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерлісін:
1) мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 111 397 мың теңге;
2) мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға - 0 мың теңге;
3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 23 663 мың теңге;
4) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбек ақыны арттыруға – 38 928 мың теңге;
5) халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге – 3 540 мың теңге;
6) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 4 958 мың теңге;
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 09.06.2015 № 173 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түскені ескерлісін:
1) білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 309 760 мың теңге;
2) елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 0 мың теңге;
3) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру - 0 мың теңге;
4) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға - 22 282 мың теңге;
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 5 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 09.06.2015 № 173 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
1) алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу - 3 524 мың теңге;
2) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 4 255 мың теңге;
3) аудандық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдердің спорт мектептерінің қызметтерін қамтамасыз етуге - 40 386 мың теңге;
4) балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-педогогикалық консультациялық көмек көрсетуге - 13988 мың теңге;

3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 21 364 тенге.
4. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета:
1) 111 397 тысяч тенге - на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
2) 0 тысяч тенге - на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
3) 23 663 тысяча тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4) 38 928 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
5) 3 540 тысяч тенге - на оказание социальной защиты и помощи населению;
6) 4 958 тысяч тенге - на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 09.06.2015 № 173 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
1) 309 760 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию объектов образования;
2) 0 тысяча тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в населенных пунктах;
3) 0 тысяч тенге - на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
4) 22 282 тысячи тенге - на проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 09.06.2015 № 173 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление текущих целевых трансфертов из областного бюджета:
1) 3 524 тысяч тенге - на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения;
2) 4 255 тысяч тенге - на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
3) 40 386 тысяч тенге - на обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ;
4) 13 988 тысяч тенге - на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;

5) Ауданның коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға - 15 605 мың теңге.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 13.03.2015 № 158 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.06.2015 № 173 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.08.2015 № 180 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.11.2015 № 190 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері ескерілсін:
1) алынып тасталды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 13.03.2015 № 158 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2) алынып тасталды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 13.03.2015 № 158 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3) алынып тасталды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 13.03.2015 № 158 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
4) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға - 51 015 мың теңге;
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 13.03.2015 № 158 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер – 44 595 мың теңге;
9. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві – 3 000 мың теңге болып бекітілсін.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 13.03.2015 № 158 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) 15 605 тысяч – на организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности района.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2015 № 158 (вводится в действие с 01.01.2015); от 09.06.2015 № 173 (вводится в действие с 01.01.2015); от 04.08.2015 № 180 (вводится в действие с 01.01.2015); от 09.11.2015 № 190 (вводится в действие с 01.01.2015).
7. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление текущих целевых трансфертов на развития из областного бюджета:
1) исключен решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2015 № 158 (вводится в действие с 01.01.2015).
2) исключен решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2015 № 158 (вводится в действие с 01.01.2015).
3) исключен решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2015 № 158 (вводится в действие с 01.01.2015).
4) 51 015 тысяч тенге - на проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда;
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2015 № 158 (вводится в действие с 01.01.2015).
8. Бюджетные кредиты в местные исполнительные органы на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 44 595 тысяч тенге.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме – 3 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2015 № 158 (вводится в действие с 01.01.2015).

10. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Жұмабай
Мәслихат хатшысы Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 144
шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті

10. утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов на 2015 год, согласно приложению 5.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Жұмабай
Секретарь маслихата Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению
№ 144 Байганинского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
Бюджет Байганинского района на 2015 год

42 478,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
42 478,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
487 379,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
400 863,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
400 863,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
86 516,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 941,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15 767,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
21 904,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5 030,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15 173,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 701,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
154 688,0
2
Әлеуметтiк көмек
136 619,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
136 619,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
54 083,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 108,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
0,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 261,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 711,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
24 900,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 598,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
4 958,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 069,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

42 478,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
42 478,0
9
Прочие услуги в области образования
487 379,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
400 863,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
400 863,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
86 516,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 941,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 767,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
21 904,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 030,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15 173,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 689,0
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
1 012,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
154 688,0
2
Социальная помощь
136 619,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
136 619,0
002
Программа занятости
54 083,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 108,0
005
Государственная адресная социальная помощь
0,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 261,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 711,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
24 900,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 598,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4 958,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 069,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

9 295,0
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 500,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24 048,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 330,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14 136,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
582,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
99 262,0
1
Ауыл шаруашылығы
23 917,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 909,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 909,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 008,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 650,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 358,0
6
Жер қатынастары
11 260,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 260,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 260,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
64 085,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
64 085,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
64 085,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 644,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 644,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 644,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөнінде
10 644,0
12
Көлiк және коммуникация
24 317,0
1
Автомобиль көлiгi
24 317,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 200,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

9 295,0
010
Капитальные расходы государственного органа
18,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 500,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24 048,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 330,0
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
14 136,0
006
Капитальные расходы государственного органа
582,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
99 262,0
1
Сельское хозяйство
23 917,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 909,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 909,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 008,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16 650,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 358,0
6
Земельные отношения
11 260,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 260,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 260,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
64 085,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
64 085,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
64 085,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 644,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 644,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 644,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 644,0
12
Транспорт и коммуникация
24 317,0
1
Автомобильный транспорт
24 317,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 200,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах