Жаңажол селолық округі әкімінің 2011 жылғы 5 қазандағы № 3 "Жаңажол селолық округі құрамындағы бөліктеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 06 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 4098 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Жаңажол ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңажол селолық округі әкімінің 2011 жылғы 5 қазандағы № 3 "Жаңажол селолық округі құрамындағы бөліктеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-123 тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашада "Жем-Сағыз" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңажол ауылдық округі әкімі И.Мәнібаев

О внесении изменений в решение акима Жанажолского сельского округа от 5 октября 2011 года № 3 "О наименовании составных частей Жанажолского сельского округа"
Решение акима Жанажолского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 25 ноября 2014 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 декабря 2014 года № 4098
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Жанажолского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жанажолского сельского округа от 5 октября 2011 года № 3 "О наименовании составных частей Жанажолского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-123, опубликованное 3 ноября 2011 года в районной газете "Жем-Сагыз") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанажолского сельского округа И.Манибаев