2015-2017 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қаңтарда № 4162 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер                                    3 470 073,1 мың теңге,
оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша                   236 709 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша             5 298,1 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн
түсiмдер бойынша                               1 500 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша                   3 226 566 мың теңге;
2) шығындар                                     3 494 037,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу                   14 488 мың теңге,
оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер                         19 971,6 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу                  5 483,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 5 151 мың теңге,
оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу                  5 151 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы                         –43 603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру            43 603 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 10.03.2015 № 177 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 01.04.2015 № 180 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.06.2015 № 193 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.08.2015 № 206 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.11.2015 № 215 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, жеке кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж;
жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер;
жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;

О бюджете Иргизского района на 2015-2017 годы
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 22 декабря 2014 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 января 2015 года № 4162. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Иргизского района на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы                               3 470 073,1 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям                   236 709 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям             5 298,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала                         1 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов                  3 226 566 тысяч тенге;
2) затраты                               3 494 037,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование       14 488 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты                   19 971,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-             5 483,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами                   5 151 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов       5 151 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета                   – 43 603 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета      43 603 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иргизского района Актюбинской области от 10.03.2015 № 177 (вводится в действие с 01.01.2015); от 01.04.2015 № 180 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.06.2015 № 193 (вводится в действие с 01.01.2015); от 12.08.2015 № 206 (вводится в действие с 01.01.2015); от 09.11.2015 № 215 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы;
плата за пользование земельными участками;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет;
регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет;
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения);
вознаграждения по кредитам, выданным из бюджета района (города областного значения);
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района (города областного значения), за исключением штрафов, пеней, санкций, взысканий, налагаемых акимами городов районного значения, сел, поселков, сельских округов;
другие неналоговые поступления;
поступления от продажи земельных участков.

3. Қазақстан Республикасының "2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомасынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының "2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 11 бабына сәйкес белгіленгені еске және басшылыққа алынсын:
2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 21 364 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 982 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 21 364 теңге.
5. Қазақстан Республикасының "2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 12 бабына сәйкес белгіленгені еске және басшылыққа алынсын:
2015 жылғы 1 қаңтардан бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеу.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 180 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. "2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 шешіміне сәйкес облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген субвенциялар көлемі 2015 жылға 1 944 530 мың теңге сомасында көзделді.
7. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке трансферттердің түсімдері:
- жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында 10-11 сыныптар үшін білім беру процесін жүзеге асыруға 13 326 мың теңге шығындарын беруге байланысты көзделсін.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 180 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет арқылы республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
халықты әлеуметтік қорғауға және оған көмек көрсетуге – 1 500 мың теңге;

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы" установлено:
с 1 января 2015 года:
1) минимальный размер заработной платы – 21 364 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1 982 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 21 364 тенге.
5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы" установлено:
выплата с 1 января 2015 года ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 01.04.2015 № 180 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. В соответствии с решением областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015 – 2017 годы" предусмотрены на 2015 год субвенции, передаваемые из областного бюджета в районный бюджет в сумме 1 944 530 тысяч тенге.
7. 2015 году предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с передачей расходов:
-на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования-13 326 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 01.04.2015 № 180 (вводится в действие с 01.01.2015).
8. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета через областной бюджет:
на оказание социальной защиты и помощи населению – 1500 тысяч тенге;

Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 3 131,1 мың теңге;
мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге-106 108 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 33 710 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 23 979 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 30 814 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға-2243 мың теңге.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 180 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.06.2015 № 193 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет арқылы республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түсетіні ескерілсін:
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 669 659 мың теңге.
Аталған трансфертердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 180 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен басқалай трансферттері түсетіні ескерілсін:
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 143 732 мың теңге;
санитарлық союға жіберілетін бруцеллезбен ауру ауылшаруашылық малдарының (ірі және ұсақ мүйізді ірі қара) (50% дейінгі) құнын өтеуге – 4 286 мың теңге;
облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 155 976 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге – 3 546 мың теңге;
аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз етуге – 70 812 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020" жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 1 966,7 мың теңге;

на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 3 131,1 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов-106 108 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 33 710 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 23 979 тысяч тенге;
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 30 814 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса-2 243 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иргизского района Актюбинской области от 01.04.2015 № 180 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.06.2015 № 193 (вводится в действие с 01.01.2015).
9. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов на развития из республиканского бюджета через областной бюджет:
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 669 659 тысяч тенге;
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением маслихата Иргизского района Актюбинской области от 01.04.2015 № 180 (вводится в действие с 01.01.2015).
10 Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление прочих трансфертов из областного бюджета:
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 143 732 тысяч тенге;
на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой – 4 286 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов – 155 976 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 3 546 тысяч тенге;
на обеспечение деятельности районных детско-юношеских спортивных школ – 70 812 тысяч тенге;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020" – 1 966,7 тысяч тенге;

ведомстволық бағыныстағы білім беру мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына -30 223,2 мың теңге;
білім беру объектілерінің құрылысын салу және реконструкциялауға – 350 мың теңге.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 10 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 10.03.2015 № 177 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.06.2015 № 193 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.08.2015 № 206 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.11.2015 № 215 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования -30 223,2 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования – 350 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иргизского района Актюбинской области от 10.03.2015 № 177 (вводится в действие с 01.01.2015); от 10.06.2015 № 193 (вводится в действие с 01.01.2015); от 12.08.2015 № 206 (вводится в действие с 01.01.2015); от 09.11.2015 № 215 (вводится в действие с 01.01.2015).

11. 2015 жылға арналған Ырғыз ауданының жергілікті атқарушы органының резерві сомасы 4 870 мың теңге болып бекітілсін.
12. 2015 жылға арналған Ырғыз ауданының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 4 870 тысяч тенге.
12. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Иргизского районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
13. Утвердить бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа согласно приложениям 5, 6, 7.

001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 442,7
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
128,7
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
228,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 856,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 459
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
6 397,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
82 050,1
1
Ауыл шаруашылығы
28 646,1
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4 549
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 549
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
24 097,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 674,1
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 443
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 664
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 286
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 030
6
Жер қатынастары
6 816
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 816
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 816
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
46 588
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
46 588
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46 588
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 201,8
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 201,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 201,8
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 001,8
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5 442,7
010
Капитальные расходы государственного органа
128,7
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
228,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 856,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 459
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 397,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
82 050,1
1
Сельское хозяйство
28 646,1
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4 549
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 549
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
24 097,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 674,1
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 443
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 664
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 286
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 030
6
Земельные отношения
6 816
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 816
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 816
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
46 588
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
46 588
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46 588
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 201,8
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 201,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 201,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 001,8
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4 186
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
4 186
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 шешіміне 4-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың ТІЗБЕСІ
Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
04
Бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 шешіміне 5 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2015 жылға бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 09.11.2015 № 215 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Ауылдық округтер атауы
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
"Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
"Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
"Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
Ырғыз

452
Отдел финансов района (города областного значения)
4 186
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
4 186
Приложение 4 к решению районного маслихата № 160 от 22 декабря 2014 года
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Иргизского районного бюджета на 2015 год
Фунциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению районного маслиахата № 160 от 22 декабря 2014 года
Бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Иргизского района Актюбинской области от 09.11.2015 № 215 (вводится в действие с 01.01.2015).
тысяч тенге
Наименование сельских округов
"Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
"Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
"Освещение улиц населенных пунктов"
"Обеспечение санитарии населенных пунктов"
"Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
Иргизский