Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 125 "2014-2016 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 138 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 наурызда № 3801 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 185 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 23.12.2014 № 185 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9104106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 125 «2014-2016 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3739 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Қобда» газетінің № 3 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 971 444» деген цифрлар «2 993 234» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 631 444» деген цифрлар «2 653 234» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 971 444» деген цифрлар «3 022 643,1» деген цифрлармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«- 46 181» деген цифрлар «- 75 590,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«46 181» деген цифрлар «75 590,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
екінші абзацтында:
«14 403» деген цифрлар «22 803» деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 2 000 мың теңге»;
3) 9 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 5 940 мың теңге»;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 125 "О бюджете Хобдинского района на 2014-2016 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20 февраля 2014 года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 марта 2014 года № 3801. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 185
Сноска. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23.12.2014 № 185.
В соответствии со статьями 9104106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 125 «О бюджете Хобдинского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3739, опубликованное 17 января 2014 года в газете «Кобда» за № 3), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры 2 971 444 заменить цифрами 2 993 234;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры 2 631 444 заменить цифрами 2 653 234;
в подпункте 2):
затраты
цифры 2 971 444 заменить цифрами 3 022 643,1;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры -46 181 заменить цифрами -75 590,1;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры 46 181 заменить цифрами 75 590,1;
2) в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры 14 403 заменить цифрами 22 803;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда - 2000 тысяч тенге»;
3) пункт 9:
дополнить абзацами следующего содержания:
«на обеспечение функционирование автомобильных дорог - 5 940 тысяч тенге»;