2015-2017 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 172 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 4169 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2 873 528,0 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 325 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 8 012,3 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн
түсiмдер бойынша - 13 350 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2 527 015,7 мың теңге;
2) шығындар - 2 898 888,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 21 720,5 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 31 203,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 9 483,2 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 47 081,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 47 081,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 11.03.2015 № 190 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.06.2015 № 208 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.08.2015 № 211 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2015 № 218 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жеке тұлғалардан алынатын жер салығы;
елдi мекендер жерлерiне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы;
өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы;
елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы;
заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық;
жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда);
заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны;
жер учаскелерін пайдаланған үшін алынатын алым;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
мемлекетті баж;
коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер;
жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар;
жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер;
жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер.

О бюджете Хобдинского района на 2015-2017 годы
Решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 января 2015 года № 4169. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2014 года "Об областном бюджете на 2015-2017 годы", Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 873 528,0 тысяча тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям - 325 150 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8 012,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 13 350 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 527 015,7 тысяча тенге;
2) затраты - 2 898 888,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 21 720,5 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 31 203,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9 483,2 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге; в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 47 081,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 47 081,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 11.03.2015 № 190 (вводится в действие с 01.01.2015); от 05.06.2015 № 208 (вводится в действие с 01.01.2015); от 06.08.2015 № 211 (вводится в действие с 01.01.2015); от 04.11.2015 № 218 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты;
индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты;
социальный налог;
налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
налог на имущество физических лиц;
земельный налог с физических лиц на земли сельскохозяйственного назначения;
земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов;
земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения;
земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов;
налог на транспортные средства с юридических лиц;
налог на транспортные средства с физических лиц;
единый земельный налог;
бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды;
дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
государственная пошлина;
доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности;
административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами;
другие неналоговые поступления в местный бюджет;
поступления от продажи земельных участков.

3. Қазақстан Республикасының "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджеті туралы" Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 проценті шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 11 бабына сәйкес:
2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 21 364 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 982 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 21 364 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
5. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенциялар көлемі 2 227 619 теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға – 52 392 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 32 787 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 7 041,6 мың теңге;
мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету шегін ұлғайту үшін – 1 000 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 128 403 мың теңге.
Аталған нысаналы ағымдағы трансферттерін бөлу аудан әкімдігі қаулысының негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 05.06.2015 № 208 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2015 № 218 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 05.06.2015 № 208 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы" установлено:
с 1 января 2015 года:
1) минимальный размер заработной платы - 21 364 тенге;
2) месячный расчетный показатель для начисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1 982 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 21 364 тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2015 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты в сумме 2 227 619 тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 52 392 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 32 787 тысяч тенге;
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 7 041,6 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 1 000 тысяч тенге;
на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 128 403 тысячи тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 05.06.2015 № 208 (вводится в действие с 01.01.2015); от 04.11.2015 № 218 (вводится в действие с 01.01.2015).
7. Исключен решением Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 05.06.2015 № 208 (вводится в действие с 01.01.2015).

8. Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 11.03.2015 № 190 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері түскені ескерілсін, оның ішінде:
санитарлық союға жіберілетін бруцеллезбен ауратын (ірі және ұсақ мүйізді) ауылшаруашылық малдарының (50% дейінгі) құнын өтеуге – 21 784 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медециналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 10 726 мың теңге;
аудандық мамандандырылмаған балалар – жасөспірімдер спорт мектебінің қызметін қамтамасыз етуге – 35 661 мың теңге;
"Жұмыспен қамту – 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 1930,1 мың теңге.
Аталған нысаналы ағымдағы трансферттерін бөлу аудан әкімдігі қаулысының негізінде айқындалады.

8. Исключен решением Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 11.03.2015 № 190 (вводится в действие с 01.01.2015).
9. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой – 21 784 тысячи тенге;
на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению – 10 726 тысяч тенге;
на обеспечение деятельности районной неспециализированной детско-юношеской спортивной школы – 35 661 тысячи тенге;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 1 930,1 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 04.11.2015 № 218 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві сомасы 7 200 мың теңге болып бекітілсін.
11. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2015 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 04.11.2015 № 218 (вводится в действие с 01.01.2015).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 7 200 тысячи тенге.
11. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
12. Утвердить бюджетные программы сельских округов на 2015 год согласно приложению 5.

13. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы М.ШАРИПОВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы Л.ИСМАҒАМБЕТОВА
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 172 Қобда аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған Қобда ауданның бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 225 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата М. ШАРИПОВ
Секретарь районного маслихата Л. ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 23 декабря 2014 года
№ 172
Бюджет Хобдинского района на 2015 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 09.12.2015 № 225 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

006
Балаларға қосымша білім беру
44 670,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
37 833,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
37 833,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
128 591,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
57 728,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 524,5
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10 689,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
1 281,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
404,1
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8 253,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11 571,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 005,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
70 863,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
70 863,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
110 640,1
2
Әлеуметтiк көмек
93 973,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93 973,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36 126,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 323,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 304,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 124,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 200,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 511,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 342,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
7 041,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16 667,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 667,1

006
Дополнительное образование для детей
44 670,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
37 833,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
37 833,0
9
Прочие услуги в области образования
128 591,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
57 728,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 524,5
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 689,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 281,0
012
Капитальные расходы государственного органа
404,1
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 253,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11 571,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 005,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
70 863,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
70 863,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
110 640,1
2
Социальная помощь
93 973,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93 973,0
002
Программа занятости
36 126,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 323,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 304,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 124,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 200,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 511,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 342,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7 041,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16 667,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 667,1

38 435,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
37 835,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
600,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6 900,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 900,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
19 665,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8 812,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 812,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10 853,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 703,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4 150,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
77 966,0
1
Ауыл шаруашылығы
28 776,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11 892,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11 892,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16 884,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 684,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
600,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 600,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 000,0
6
Жер қатынастары
6 383,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 383,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 383,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
42 807,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
42 807,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
42 807,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 443,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 443,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 443,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

38 435,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
37 835,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
600,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6 900,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 900,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
19 665,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8 812,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 812,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10 853,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 703,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 150,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
77 966,0
1
Сельское хозяйство
28 776,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11 892,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11 892,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16 884,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12 684,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
600,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 600,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 000,0
6
Земельные отношения
6 383,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 383,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 383,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
42 807,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
42 807,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
42 807,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 443,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 443,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 443,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)