Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 309 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қыркүйекте № 4028 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 08.12.2020 № 309 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Мәртөк ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мәртөк аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бiрлесіп (келiсiм бойынша), Мәртөк ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 08.12.2020 № 309 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауылдық округ әкiмдерi үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Т. Көлкебаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Елеусізов
Келісілді:
Мәртөк аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Қ. Бердиев
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйектегі № 309 қаулысымен бекітілген
Мәртөк ауданы аумағында барлық кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 08.12.2020 № 309 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елді мекен атаулары
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Мәртөк ауылдық округі
1
Мәртөк ауылы
"Дос" сауда үйі алдындағы стенді Н. Байғанин көшесі № 118
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәртөк аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны алдындағы стенді, Н. Байғанин көшесі № 121
2
Қазан ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазан жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Орталық көшесі № 56 Б
Аққұдық ауылдық округі
3
Вознесеновка ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Вознесеновка ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Б.Момышұлы көшесі № 13

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 3 сентября 2014 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 сентября 2014 года № 4028
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Мартукского района Актюбинской области от 08.12.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Мартукской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мартукского района согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Мартукского района Актюбинской области от 08.12.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Көлкебаева Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Елеусизов
Cогласовано:
Председатель Мартукской районной
территориальной избирательной комиссии
К. Бердиев
Утверждено постановлением акимата Мартукского района от 3 сентября 2014 года № 309
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мартукского района
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Мартукского района Актюбинской области от 08.12.2020 № 309 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименования населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
Мартукский сельский округ
1
село Мартук
Стенд перед торговым домом "Дос", улица Н. Байганина № 118
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Мартукский районный дом культуры" государственного учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Н. Байганина № 121
2
село Казан
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Казанская общеобразовательная основная школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Орталык № 56 Б
Аккудукский сельский округ
3
село Вознесеновка
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Вознесеновского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта" , улица Б.Момышулы № 13

"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Вознесеновка жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Есет батыр көшесі № 18/1
4
Достық ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Достық ауылдық кітапханасының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Б.Момышұлы көшесі № 19 А
5
Первомайка ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Первомайка ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, И.Тайманов көшесі № 14
6
Жаңажол ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Жаңажол ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Ы.Алтынсарин көшесі № 56
Байнассай ауылдық округі
7
Байнассай ауылы
"Луч" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты алдындағы стенді, Орталық көшесі № 1
8
Ақмоласай ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Ақмоласай ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Ә.Молдағұлова көшесі № 24
Байторысай ауылдық округі
9
Байторысай ауылы
"Мәртөк ауданының Байторысай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Жеңіс көшесі № 12
Жайсаң ауылдық округі
10
Жайсаң ауылы
"Жайсаң арнайы білім беретін ұйымы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Қ.Медетов көшесі, 34 А
Қарашай ауылдық округі
11
Қаратаусай ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қаратаусай ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Квиндта көшесі № 20
12
Аққайын ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Аққайын жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Ақбұлақ көшесі № 1 А
Қаратоғай ауылдық округі
13
Қаратоғай ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қаратоғай жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Болашақ көшесі, № 2 А
Қызылжар ауылдық округі
14
Қызылжар ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қызылжар ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, 10 жыл Астана көшесі № 3
15
Бөрте ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Бөрте жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Абай көшесі № 32
16
Шевченко ауылы

Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Вознесеновская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Есет батыра № 18/1
4
село Достык
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия библиотеки села Достык государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Б. Момышулы № 19 А
5
село Первомайка
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Первомайского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица И. Тайманова № 14
6
село Жанажол
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Жанажолского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Ы. Алтынсарина № 56
Байнассайский сельский округ
7
село Байнассай
Перед зданием товарищество с ограниченной ответственностью "Луч", улица Орталык № 1
8
село Акмоласай
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Акмоласайского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица А.Молдагуловой № 24
Байторысайский сельский округ
9
село Байторысай
Стенд перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Байторысайского сельского округа Мартукского района" улица Женис № 12
Жайсанский сельский округ
10
село Жайсан
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жайсанская специальная образовательная организация", улица К.Медетова № 34 А
Карачаевский сельский округ
11
село Каратаусай
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Каратауского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Квиндта № 20
12
село Аккайын
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аккайынская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Акбулак № 1 А
Каратогайский сельский округ
13
село Каратогай
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Каратогайская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Болашак № 2 А
Кызылжарский сельский округ
14
село Кызылжар
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Кызылжарского сельского клуба государственного учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица 10 лет Астане № 3
15
село Борте
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Бортинская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Абай № 32
16
село Шевченко

"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Шевченко Шевченко жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, 10 жыл Астана көшесі № 4
Құрмансай ауылдық округі
17
Кұрмансай ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Құрмансай ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Ы.Алтынсарин көшесі № 15
18
Шаңды ауылы
Медициналық пункт ғимараты алдындағы стенді, Есет батыр көшесі № 29
19
Егізата ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Егізата жалпы бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Ә.Молдағұлова көшесі № 12
Тәңірберген ауылдық округі
20
Саржансай ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Саржансай жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Достық көшесі № 30
21
Кенсахара ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттің мекемесінің "Кеңсахара жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Болашақ көшесі № 17
Сарыжар ауылдық округі
22
Сарыжар ауылы
"Мәртөк аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыжар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты алдындағы стенді, Жаңа қоныс көшесі № 70
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Сарыжар ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, А.Иманов көшесі № 10 А
Хазірет ауылдық округі
23
Хазірет ауылы
"БерҰзовка" шаруа қожалығы алдындағы стенді, Жастар көшесі № 25
Родников ауылдық округі
24
Родников ауылы
"Мәртөк аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Родниковка ауылдық клубының мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты алдындағы стенді, Ю.Гагарин көшесі № 12

Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Шевченковская общеобразовательная основная школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица 10 лет Астане № 4
Курмансайский сельский округ
17
село Курмансай
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Курмансайского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Ы. Алтынсарина № 15
18
село Шанды
Стенд перед зданием медицинского пункта, улица Есет батыра № 29
19
село Егизата
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Егизатинская общеобразовательная начальная школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица А.Молдагуловой № 12
Танирбергенский сельский округ
20
село Саржансай
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Саржансайская общеобразовательня средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Достык № 30
21
село Кенсахара
Стенд перед зданием коммунальным государственным учреждением "Кенсахаринская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Болашак № 17
Сарыжарский сельский округ
22
село Сарыжар
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Сарыжарская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Мартукский районный отдел образования", улица Жана коныс № 70
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Сарыжарского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица А.Иманова № 10 А
Хазретовский сельский округ
23
село Хазретовка
Стенд перед крестьянским хозяйством "БерҰзовка", улица Жастар № 25
Родниковский сельский округ
24
село Родников
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Родниковского сельского клуба государственнего учреждения "Мартукский районный отдел культуры, физической культуры и спорта", улица Ю.Гагарина № 12