Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 63 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда № 3825 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 422 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 09.11.2015 № 422 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" № 213 Заңының 43-1 бабына сәйкес Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3730 санымен тіркелген, аудандық "Мұғалжар" газетінің 2014 жылғы 16 қаңтардағы № 2 жарияланған) келесідей толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
орыс тіліндегі мәтініндегі "...государственный" сөзінен кейін "образовательный" сөзімен толықтырылсын.
2. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
С. Шаңғұтов

О внесении дополнения в постановление акимата Мугалжарского района от 20 декабря 2013 года № 541 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 25 февраля 2014 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 марта 2014 года № 3825. Утратил силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 09 ноября 2015 года № 422
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 09.11.2015 года № 422.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, статьей 43–1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мугалжарского района от 20 декабря 2013 года № 541 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3730, опубликовано в районной газете "Мұғалжар" 16 января 2014 года за № 2):
в пункте 1:
в тексте на русском языке после слова "...государственный" дополнить словом "образовательный".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Шангутов С.