Көшені қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 20 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 3986 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабына сәйкес және Ақкемер ауылы халқының пікірін ескере отырып, Ақкемер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округінің әкімінің 14.03.2017 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ақкемер ауылдық округі Ақкемер ауылының Бейбітшілік көшесі Қонақбай Назаров көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Р.Ибрашевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкемер ауылдық округінің әкімі Т.Өтемұратов

О переименовании улицы
Решение акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 31 июля 2014 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 августа 2014 года № 3986
Сноска. В реквизитах решения слово "аульного" заменено соответственно словом "сельского" решением акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 14.03.2017 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Аккемир, аким Аккемирского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 14.03.2017 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать в селе Аккемир Аккемирского сельского округа улицу Бейбітшілік на улицу Конакбая Назарова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа Р.Ибрашева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Аккемирского сельского округа Т.Утемуратов