Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 166 "Темір ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 194 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 тамызда № 4001 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 маусымдағы № 68 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 11.06.2015 № 68 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 166 "Темір ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3735 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда аудандық "Темір" газетінің № 3-4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 263 983" сандары "4 330 751" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "1 518 411" сандары "1 585 179" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "4 252 781,3" сандары "4 319 549,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) 7 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"37 284" сандары "35 860" сандарымен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
"58 489" сандары "58 344" сандарымен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
"176 274" сандары "176 007" сандарымен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
"3 500" сандары "3 356" сандарымен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
"4 080" сандары "74 080" сандарымен ауыстырылсын;
4) 10 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"42 951" сандары "27 888" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 166 "О бюджете Темирского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 7 августа 2014 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 августа 2014 года № 4001. Утратило силу письмом маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 июня 2015 года № 68
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Темирского района Актюбинской области от 11.06.2015 № 68.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 166 "О бюджете Темирского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3735, опубликованное 17 января 2014 года в районной газете "Темір" № 3-4) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 263 983" заменить цифрами "4 330 751", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "1 518 411" заменить цифрами
"1 585 179";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 252 781,3" заменить цифрами "4 319 549,3";
2) в пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры "37 284" заменить цифрами "35 860";
3) в пункте 9:
в части абзаца 4:
цифры "58 489" заменить цифрами "58 344";
в части абзаца 5:
цифры "176 274" заменить цифрами "176 007";
в части абзаца 7:
цифры "3 500" заменить цифрами "3 356";
в части абзаца 8:
цифры "4 080" заменить цифрами "74 080";
4) в пункте 10:
в части абзаца 2:
цифры "42 951" заменить цифрами "27 888";
и дополнить абзацем следующего содержания:

ведомстволық бағыныстағы білім беру мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына 13 811 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
Б.ДӘНДІБАЕВ Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 07 тамыз
№ 194 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 1 - қосымша
Темір ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
2014 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования 13 811 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Б.ДАНДИБАЕВ Н.УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 07 августа 2014 года № 194
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 28 декабря 2013 года № 166
Бюджет Темирского района на 2014 год
Категория
Уточненный бюджет на 2014 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы