Заречный, Шеңгелді ауылдық округтері және Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 384 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 23 маусымда № 2758 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 993 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 13.12.2017 № 993 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Заречный, Шеңгелді ауылдық округтері және Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Сүгіров Ілияс Сейтбекұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Таубаев
Қапшағай қаласы әкімдігінің 2014 жылдың "16" маусымдағы" "Заречный, Шеңгелді ауылдық округтері және Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 384 қаулысына қосымша
Заречный, Шеңгелді ауылдық округтері және Қапшағай қаласы
бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім
беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Елді мекеннің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (тенге)
Заречный, Шеңгелді ауылдық округтері және Қапшағай қаласы
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын -орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын -орталықтар

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Заречному, Шенгельдинскому сельским округам и городу Капшагай
Постонавление акимата города Капшагай Алматинской области от 16 июня 2014 года № 384. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 июня 2014 года № 2758. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 13 декабря 2017 года № 993
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 13.12.2017 № 993 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат города Капшагай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Заречному, Шенгельдинскому сельским округам и городу Капшагай.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сугурова Ильяса Сейтбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Таубаев
Приложение к постановлению акимата города Капшагай от "16" июня 2014 года № 384 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Заречному, Шенгельдинскому сельским округам и городу Капшагай"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Заречному, Шенгельдинскому сельским округам и города Капшагай
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Заречный, Шенгельдинский сельские округа и город Капшагай
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе