Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы "Текелі қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 27-172 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 шілдедегі № 31-201 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 30 шілдеде № 2789 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 20.07.2016 № 6-30 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 8-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына, "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы "Текелі қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 27-172 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылы 17 сәуірде № 2675 тіркелген, 2014 жылы 25 сәуірде қалалық "Текелі тынысы" газетінің № 17 (3176) жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
33-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстың тексеру комиссиясының бюджеттің атқарылуы туралы есебін мәслихат жыл сайын қарайды".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихат аппаратының басшысы Айтқазы Кәкімұлы Шәкірбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
cессиясының төрағасы В. Стрельцов
Қалалық мәслихат
хатшысы Н. Калиновский

О внесении дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 28 марта 2014 года № 27-172 "Об утверждении Регламента Текелийского городского маслихата"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 04 июля 2014 года № 31-201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 июля 2014 года № 2789. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-30
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 20.07.2016 № 6-30.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 28 марта 2014 года № 27-172 "Об утверждении Регламента Текелийского городского маслихата" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 апреля 2014 года № 2675, опубликованного в городской газете "Текелі тынысы" № 17 (3176) от 25 апреля 2014 года) следующие дополнения:
пункт 33 дополнить абзацем следующего содержания:
"Отчет ревизионной комиссии области об исполнении бюджета рассматриваются маслихатом ежегодно".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата города Шакирбекова Айтказы Какимовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата В. Стрельцов
Секретарь городского
маслихата Н. Калиновский