Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қазандағы № 38-162 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 27 қазанда № 2888 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 43-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 29.04.2015 № 43-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2553 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-116 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2595 тіркелген, 2014 жылғы 8 наурыздағы № 9 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-130 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2669 тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 16 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-141 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2724 тіркелген, 2014 жылғы 31 мамырдағы № 21 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 тамыздағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 36-150 шешіміне (2014 жылғы 15 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2823 тіркелген, 2014 жылғы 9 тамыздағы № 31 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 17 октября 2014 года № 38-162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 октября 2014 года № 2888. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2015 года № 43-90
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2015 № 43-90.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года № 2553, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 2 от 18 января 2014 года), в решение Балхашского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-116 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 февраля 2014 года № 2595, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 9 от 8 марта 2014 года), в решение Балхашского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 31-130 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2014 года № 2669, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 16 от 26 апреля 2014 года), в решение Балхашского районного маслихата от 6 мая 2014 года № 33-141 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года № 2724, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 21 от 31 мая 2014 года), в решение Балхашского районного маслихата от 5 августа 2014 года № 36-150 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 августа 2014 года № 2823, опубликованного в газете "Балхаш онири" № 31 от 9 августа 2014 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2014-2016 жылдарға арналған Балқаш ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3713576 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 71399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9097 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 29250 мың теңге;
трансферттер түсімі 3603830 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 816945 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 743240 мың теңге;
субвенция 2043645 мың теңге;
2) шығындар 3697972 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 27916 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 45714 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17798 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 27330 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 39642 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 39642 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Н. Қонысбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Қамаубаев
"КЕЛІСІЛГЕН"
"Балқаш ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Нұрланбек Рахатұлы Рақышев
"15" қазан 2014 жыл
Балқаш аудандық мәслихатының
2014 жылғы "17" қазандағы "Балқаш ауданының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балхаш
ауданының 2014-2016 жылдарға арналған
бюджеті туралы" № 27-111 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" № 38-162 шешіміне
1 қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" № 27-111 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Балқаш ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

"1. Утвердить бюджет Балхашского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 3713576 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 71399 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9097 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 29250 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3603830 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 816945 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 743240 тысяч тенге;
субвенции 2043645 тысяч тенге;
2) затраты 3697972 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 27916 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 45714 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 17798 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 27330 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 39642 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39642 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата
Н. Конысбаев
Секретарь Балхашского районного
Маслихата
М.Камаубаев
Приложение 1
к решению маслихата Балхашского района
от "17" октября 2014 года № 38-162 "О внесении
изменений в решение Маслихата
Балхашского района от 25 декабря 2013 года
№ 27-111 "О районном бюджете
Балхашского района на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата Балхашского района
от "25" декабря 2013 года № 27 -111
"О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Балхашского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы