Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-130 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 21 ақпанда N 2592 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 47-223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 30.07.2015 № 47-223 шешімімен (ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-125 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2539 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 1-2(4532) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "61 917 181" саны "60 899 054" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімі" "8 190 326" саны "7 172 199" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "61 917 181" саны "62 578 615" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық маслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы Е. Мұхтарова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е. Тұрымбетов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Елеусізова Гульнар Таутаевна
Іле аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 10 ақпандағы "Іле
аудандық мәслихатының 2013
жылғы 21 желтоқсандағы "Іле
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" N 27-125 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"

О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года N 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 февраля 2014 года N 2592. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 30 июля 2015 года № 47-223
Сноска: Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 30.07.2015 № 47-223 (вступает в силу с момента опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2539, опубликованного в районной газете "Илийские зори" N 1-2(4532) от 10 января 2014 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "61 917 181" заменить на цифру "60 899 054", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "8 190 326" заменить на цифру "7 172 199".
2) "Затраты" цифру "61 917 181" заменить на цифру "62 578 615".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Е. Мухтарова
Секретарь районного маслихата Е. Турымбетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Илийского района" Елеусизова Гульнар Таутаевна
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 10 февраля 2014 года