Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 30-143 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 сәуірде N 2657 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 47-223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 30.07.2015 № 47-223 шешімімен (ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-125 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2539 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 1-2(4532) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған) және Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 28-130 (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2592 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 7 наурыздағы N 11(4542) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
"Кірістер" "60 899 054" саны "61 949 739" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімі" "7 172 199" саны "8 222 884" санына ауыстырылсын.
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1 439 565" саны "2 012 849" санына ауыстырылсын.
"нысаналы даму трансферттері" "5 732 634" саны "6 210 035" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "62 578 615" саны "63 668 099" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық маслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының төрайымы Ш. Қағазбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Тұрымбетов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Елеусізова Гульнар Таутаевна
Іле аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 10 ақпандағы "Іле
аудандық мәслихатының 2013
жылғы 21 желтоқсандағы "Іле
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" N 27-125 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
N 28-130 шешіміне
1 қосымша
Іле аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года N 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 30-143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2014 года N 2657. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 30 июля 2015 года № 47-223
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 30.07.2015 № 47-223 (вступает в силу с момента опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2539, опубликованного в районной газете "Илийские зори" N 1-2(4532) от 10 января 2014 года) и в решение Илийского районного маслихата от 10 февраля 2014 года N 28-130 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года N 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2014 года за N 2592, опубликованного в районной газете "Илийские зори" N 11(4542) от 7 марта 2014 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "60 899 054" заменить на цифру "61 949 739", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "7 172 199" заменить на цифру "8 222 884".
"целевые текущие трансферты" цифру "1 439 565" заменить на цифру "2 012 849".
"целевые трансферты на развитие" цифру "5 732 364" заменить на цифру "6 210 035".
2) "Затраты" цифру "62 578 615" заменить на цифру "63 668 099".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Ш. Кагазбаева
Секретарь районного маслихата Е. Турымбетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Илийского района" Елеусизова Гульнар Таутаевна
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 04 апреля 2014 года
N 30-143 "О внесении изменений
в решение маслихата Илийского