Қарасай ауданы елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігіінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-3586 қаулысы және Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 37-4 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 23 қаңтарда № 3004 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3-тармағына сәйкес, Қарасай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданының ауылдық округтері елді мекендерінің шекарасы (шегі) ұсынылған жағдайлық сызбаға сәйкес өзгертілсін:
1) Елтай ауылдық округі бойынша Елтай ауылына жалпы көлемі 5,13 гектар, Қарасу ауылына жалпы көлемі 11,3 гектар, Көктоған ауылына жалпы көлемі 29,75 гектар, Ақсенгір ауылына жалпы көлемі 9,93 гектар жер қосылсын;
2) Жаңашамалған ауылдық округі бойынша Шамалған бекетіне жалпы көлемі 167,491 гектар, Көлащы ауылына жалпы көлемі 73,064 гектар, Тұрар ауылына жалпы көлемі 127,392 гектар жер қосылсын;
3) Іргелі ауылдық округі бойынша Көксай ауылына жалпы көлемі 35,1 гектар, Кемертоған ауылына жалпы көлемі 130,4377 гектар жер қосылсын;
4) Ұмтыл ауылдық округі бойынша Көлді ауылына жалпы көлемі 80,15 гектар, Мерей ауылына жалпы көлемі 9,70 гектар, Жалпақсай ауылына жалпы көлемі 6,70 гектар жер қосылсын;
5) Әйтей аулдық округі бойынша Үштерек ауылына жалпы көлемі 23,3 гектар, Сауыншы ауылына жалпы көлемі 25,4 гектар, Әйтей ауылына жалпы көлемі 44,4 гектар жер қосылсын;
6) Жамбыл ауылдық округі бойынша Қошмамбет ауылына жалпы көлемі 55,89 гектар, Ұлан ауылына жалпы көлемі 20,993 гектар, Батан ауылына жалпы көлемі 35,5 гектар, Жамбыл ауылына жалпы көлемі 11,2 гектар жер қосылсын;
7) Жандосов ауылдық округі бойынша Жандосов ауылына жалпы көлемі 1,5028 гектар жер қосылсын;
8) Райымбек ауылдық округі бойынша Қырғауылды ауылына жалпы көлемі 56,72 гектар, Абай ауылына жалпы көлемі 220,65 гектар, Бұлақты ауылына жалпы көлемі 15,93 гектар жер қосылсын;
9) Үшқоңыр ауылдық округі бойынша Үшқоңыр ауылына жалпы көлемі 58,979 гектар жер қосылсын.
2. Осы бірлескен аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімінің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Жұмәділ Нұрсұлтан Бақытұлына жүктелсін (келісім бойынша).

Об изменении границ (черт) населенных пунктов Карасайского района
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 12-3586 и решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 37-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2015 года № 3004
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пункта 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года акимат Карасайского района ПОСТАНОВИЛ и Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Границы (черты) населенных пунктов сельских округов Карасайского района изменить согласно предоставленных ситуационных схем:
1) по Елтайскому сельскому округу включить в село Елтай общей площадью 5,13 гектара, в село Карасу общей площадью 11,3, в село Коктаган общей площадью 29,75 гектара, в село Аксенгер общей площадью 9,93 гектара земли;
2) по Жанашамалганскому сельскому округу включить в станцию Шамалган общей площадью 167,491 гектара, в село Колащы общей площадью 73,064 гектара, в село Турар общей площадью 127,392 гектара земли;
3) по Иргелинскому сельскому округу включить в село Коксай общей площадью 35,1 гектара, в село Кемертоган общей площадью 130,4377 гектара земли;
4) по Умтылскому сельскому округу включить в село Колды общей площадью 80,15 гектара, в село Мерей общей площадью 9,70 гектара, в село Жалпаксай общей площадью 6,70 гектара земли;
5) по Айтейскому сельскому округу включить в село Уштерек общей площадью 23,3 гектара, в село Сауыншы общей площадью 25,4 гектара, в село Айтей общей площадью 44,4 гектара земли;
6) по Жамбылскому сельскому округу включить в село Кошмамбет общей площадью 55,89 гектара, в село Улан общей площадью 20,993 гектара, в село Батан 35,5 гектара, в село Жамбыл общей площадью 11,2 гектара земли;
7) по Жандосовскому сельскому округу включить в село Жандосов общей площадью 1,5028 гектара земли;
8) по Райымбекскому сельскому округу включить в село Кыргауылды общей площадью 56,72 гектара, в село Абай общей площадью 220,65 гектара, в село Булакты общей площадью 15,93 гектара земли;
9) по Ушконырскому сельскому округу включить в село Ушконыр общей площадью 58,979 гектара земли;
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления районного акимата и решения районнного маслихата возложить на заместителя акима района Жумадила Нурсултан Бакытовича (по согласованию).

3. Осы бірлескен аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешімі әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі А. Дәуренбаев
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс 37-ші
сессиясының төрағасы Е. Шұқанов
Аудандық мәслихат
хатшысы Е. Қалиев

3. Настоящее совместное постановление районного акимата и решение районного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Дауренбаев
Председатель 37-ой
внеочередной сессии
районного маслихата Е. Шуканов
Секретарь
районного маслихата Е. Калиев