Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 26-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 27-114 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 21 ақпанда N 2593 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 45-182
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 24.04.2015 № 45-182.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 26-111 (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2537 нөмірімен тіркелген,  газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3391430" саны "3552708" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімі" "3225985" саны "3387263" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "536351" саны "616780" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "429509" саны "510358" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3391430" саны "3567852" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-34792" саны "-49936" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "34792" саны "49936" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           В. Ли
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:                         Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
10 ақпан 2014 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2014 жылғы 10 ақпанындағы

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 26-111 "О районном бюджете Каратальского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 27-114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 февраля 2014 года N 2593. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2015 года № 45-182
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24.04.2015 № 45-182.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 26-111 "О районном бюджете Каратальского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2537, опубликованного в газете "Каратал" от 17 января 2014 года N 3), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3391430" заменить на цифру "3552708", в том числе по:
"поступления трансфертов" цифру "3225985" заменить на цифру "3387263", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "536351" заменить на цифру "616780";
"целевые трансферты на развитие" цифру "429509" заменить на цифру "510358".
2) "Затраты" цифру "3391430" заменить на цифру "3567852".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-34792" заменить на цифру "-49936".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "34792" заменить на цифру "49936".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, транспорта и связи, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Каратальского районного маслихата:         В. Ли
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       Б. Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
10 февраля 2014 года
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 10 февраля 2014 года