Кербұлақ ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 06 тамыздағы № 272 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 10 қыркүйекте № 2848 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 03 желтоқсандағы № 371 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 03.12.2019 № 371 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Кербұлақ ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Болысбай Тоғысбайұлы Момбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Алиев
Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы "06" тамыздағы "Кербұлақ ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 272 қаулысына қосымша
Кербұлақ ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Аудан атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Кербұлақ ауданы
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күн қатысатын шағын орталықтар
Мектеп жанындағы толық күн
қатыспайтын шағын орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күн қатысатын шағын орталықтар
Мектеп жанындағы толық күн қатыспайтын шағын орталықтар

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Кербулакскому району
Постановление акимата Кербулакского района Алматинской области от 06 августа 2014 года N 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 сентября 2014 года N 2848. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 03 декабря 2019 года № 371
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 03.12.2016 № 371 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Кербулакскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Момбаева Болысбай Тогысбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Алиев
Приложение к постановлению акимата Кербулакского района от "06" августа 2014 года № 272 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Кербулакскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования и родительской
платы по Кербулакскому району
Наименование района
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-
центры с полным днем пребывания при школе
Мини-
центры с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-
центры с полным днем пребывания при школе
Мини-
центры с неполным днем пребывания при школе
Кербулакский район