Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы "Талғар аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 28-155 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 32-176 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 20 мамырда № 2726 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 маусымдағы № 5-25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 16.06.2016 № 5-25 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 8-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына, "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы "Талғар аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 28-155 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылы 20 наурызда 2621 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 04 сәуірде "Талғар" газетінде № 14 (4101) жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
33-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстың тексеру комиссиясының бюджеттің атқарылуы туралы есебін мәслихат жыл сайын қарайды".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Р.С. Босқынбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Д.К. Тебериков

О внесении дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 25 февраля 2014 года № 28-155 "Об утверждении регламента Талгарского районного маслихата"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2014 года № 32-176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 мая 2014 года № 2726. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 16 июня 2016 года № 5-25
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 16.06.2016 № 5-25.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 03 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 25 февраля 2014 года № 28-155 "Об утверждении регламента Талгарского районного маслихата" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 марта 2014 года № 2621, опубликованного в районной газете "Талгар" № 14 (4101) от 04 апреля 2014 года) следующие дополнения:
пункт 33 дополнить абзацем следующего содержания:
"Отчет ревизионной комиссии области об исполнении бюджета рассматриваются маслихатом ежегодно".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата района.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Р. Боскынбаев
Секретарь районного
маслихата Д. Тебериков