Ұйғыр ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданының әкімінің 2014 жылғы 07 қазандағы № 10-33 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 07 қарашада № 2909 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабының  1–тармағына және"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2–тармағына сәйкес Ұйғыр ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Исламов Султан Турсунұлына жүктелсін.
4.Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                К.Омаров
Ұйғыр ауданы әкімінің
2014 жылғы "07" қазан
"Ұйғыр ауданында сайлау
учаскелерін құру туралы"
№ 10-33 шешіміне қосымша
Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 782 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шошанай ауылы, Ш.Айманов көшесі № 18, Шошанай орта мектебі,телефон: 51624.
Шекарасы: Шошанай ауылы.
№ 783 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңасай ауылы, Қамысбек көшесі № 1, Жаңасай негізгі мектебі, телефон:51472.
Шекарасы: Жаңасай ауылы.
№ 784 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік Сүмбе ауылы, Сейфуллин көшесі № 24, Бірлік Сүмбе орта мектебі, телефон:51388.
Шекарасы: Бірлік Сүмбе ауылы.
№ 785 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүмбе ауылы, Сәлмеке көшесі № 1, Сүмбе орта мектебі, телефон:51113.
Шекарасы: Сүмбе ауылы.
№ 786 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырғызсай ауылы, Жандосов көшесі № 13, Қырғызсай орта мектебі, телефон:56475.
Шекарасы: Қырғызсай ауылы.
№ 787 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рахат ауылы, Жерұйық көшесі № 1, Рахат орта мектебі, телефон:29321.
Шекарасы: Рахат ауылы.
№ 788 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Ақсу ауылы, Шарипов көшесі № 20, Кіші Ақсу орта мектебі, телефон: 29015.
Шекарасы: Кіші Ақсу ауылы.
№  789 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Ақсу ауылы, Розыбакиев көшесі № 12, мәдениет үйі, телефон: 57446.
Шекарасы: Үлкен Ақсу ауылы, Тохнияз батыр № 1-ден 80-ге дейін, Мусаев № 1-ден 63-ке дейін, Сасыков № 1-ден 66-ға дейін, Сүйінбай № 1-ден 56-ға дейін, Садыков № 1-ден 12-ге дейін, Сайдуллаев № 1-ден 8-ге дейін, Садыр палуан № 37-ден 49-ға дейін, Гожамьяров № 25-тен 33-ке дейін, Қадыр № 28-ден 59-ға дейін, Розыбакиев № 19-дан 49-ға дейін, Юсупов № 28-ден 50-ге дейін, Тохтикулиев № 1-ден 16-ға дейінгі көшелері.
№ 790 сайлау учаскесі.

Об образовании избирательных участков в Уйгурском районе
Решение акима Уйгурского района Алматинской области от 07 октября 2014 года № 10-33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 07 ноября 2014 года № 2909
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»аким Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Уйгурском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2.Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Исламова Султана Турсуновича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К.Омаров
Приложение к решению акима
Уйгурского района от «07»
октября 2014 года № 10-33
«Об образовании избирательных
участковвУйгурском районе»
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Уйгурском районе
Избирательный участок № 782.
Центр: село Шошанай, улица Ш.Айманова № 18, Шошанайская средняя школа, телефон:51624.
В границах: село Шошанай.
Избирательный участок № 783.
Центр: село Жанасай, улица Касымбека № 1, Жанасайская основная школа, телефон: 51472.
В границах: село Жанасай.
Избирательный участок № 784.
Центр: село Бирлик Сумбе, улица Сейфуллина № 24, Бирлик Сумбинская средняя школа,телефон:51388.
В границах: село Бирлик Сумбе.
Избирательный участок № 785.
Центр: село Сумбе, улица Салмеке № 1, Сумбинская средняя школа, телефон:51113.
В границах: село Сумбе.
Избирательный участок № 786.
Центр: село Кыргызсай, улица Жандосова № 13, Кыргызсайская средняя школа, телефон: 56475.
В границах: село Кыргызсай.
Избирательный участок № 787.
Центр: село Рахат улица Жеруйык№ 1, Рахатская средняя школа, телефон:29321.
В границах: село Рахат.
Избирательный участок № 788.
Центр: село Киши Аксу, улица Шарипова № 20, Киши Аксуская средняя школа, телефон:29015.
В границах: село Киши Аксу.
Избирательный участок № 789.
Центр: село Улкен Аксу, улица Розыбакиева № 12, дом культуры, телефон:57446.
В границах: село Улкен Аксу, улицы: Тохнияз батыра с № 1 по 80, Мусаева с № 1 по 63, Сасыкова с № 1 по 66, Суюнбая с № 1 по 56, Садыкова с № 1 по 12, Сайдуллаева с № 1 по 8, Садыр палуана с № 37 по 49, Гожамьярова с№  25 по 33, Кадыра с № 28 по 59, Розыбакиева с № 19 по 49, Юсупова с № 28 по 50, Тохтикулова с № 1 по 16.
Избирательный участок № 790.

Орталығы: Үлкен Ақсу ауылы, Юсупов көшесі № 3, Ғ.Садвақасов атындағы орта мектеп, телефон: 57734.
Шекарасы: Үлкен Ақсу ауылы, Садыр палуан № 1-ден 17-ге дейін, Ғожамьяров № 1-ден 21-ге дейін, Қадыр № 1-ден 23-ке дейін, Кәрім № 1-ден 106-ға дейін, Мүталіп № 1-ден 8-ге дейін, Маматбакиев № 1-ден 8-ге дейін, Надыров № 1-ден 34-ке дейін, Ачилов № 1-ден 19-ға дейін, Садвақасов № 1-ден 49-ға дейін, Юсупов № 1-ден 22-ге дейін, Розыбакиев № 1-ден 10-ға дейінгікөшелері.
№ 791 сайлау учаскесі.
Орталығы: Долайты ауылы, Ивраим көшесі № 33, Долайты орта мектебі, телефон: 57840.
Шекарасы: Долайты ауылы.
№ 792 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават ауылы, Ахмет көшесі№ 27, И.Искандеров атындағы орта мектеп, телефон: 43706.
Шекарасы:Ават ауылы.
№ 793 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тиірмен ауылы, Насыров көшесі № 27, Тиірмен ұйғыр орта мектебі, телефон: 45677.
Шекарасы: Тиірмен ауылы.
№ 794 сайлау учаскесі.
Ораталығы: Ұзынтам ауылы, М.Мақсатов атындағы орта мектеп, телефон:36260.
Шекарасы: Ұзынтам ауылы.
№ 795 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтам ауылы, Тұңғышбаев көшесі№ 22, Ақтам орта мектебі, телефон:46049.
Шекарасы: Ақтам ауылы.
№ 796 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ардолайты ауылы, Абдрахманов көшесі № 16, Ардолайты орта мектебі, телефон: 36480.
Шекарасы: Ардолайты ауылы.
№ 797 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дардамты ауылы, Мұстапаев көшесі № 1, Дардамты орта мектебі, телефон: 43531.
Шекарасы: Дардамты ауылы.
№ 798 сайлау учаскесі.
Орталығы: Добын ауылы, Тохтыбакиев көшесі № 14, Добын орта мектебі, телефон: 56141.
Шекарасы: Добын ауылы.
№ 799 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұнқар ауылы, Қараев көшесі нөмірсіз, Сұнқар орта мектебі, телефон: 43430.
Шекарасы: Сұнқар ауылы.
№ 800 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кетпен ауылы, Жалилов көшесі№ 12, М.Жалилов атындағы орта мектеп, телефон:31544.
Шекарасы: Кетпен ауылы.
№ 801 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кепебұлақ ауылы, Қожағұл көшесі № 18, Бөдеті орта мектебі, телефон: 31158.
Шекарасы: Кепебұлақ ауылы.
№ 802 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Диқан ауылы, Мажурунов көшесі № 1, М.Таипов атындағы орта мектеп, телефон: 44531.
Шекарасы: Кіші Диқан ауылы.
№ 803 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Диқан ауылы, Илья Бахтия көшесі № 32, Үлкен Диқан орта мектебі, телефон: 36950.
Шекарасы: Үлкен Диқан ауылы.
№ 804 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қалжат ауылы, Розыбакиев көшесі № 32, Қалжат орта мектебі, телефон: 47348.
Шекарасы: Қалжат ауылы.
№ 805 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шарын ауылы, Хамраев көшесі № 52, Шарын орта мектебі, телефон:58673.
Шекарасы: Шарын ауылы, Хамраев № 1-ден 85-ке дейін, Кебиров № 1-ден 97-ге дейін, Гаитов № 1-ден 75-ке дейін, Искандеров № 1-ден67-ге дейін, Емелев № 1-ден 24-ке дейін, Навои № 1-ден 27-ге дейін, Мамыр № 1-ден 13-ке дейін, Мырзабаев № 1-ден 17-ге дейін, Алахунов № 1-ден 31-ге дейін, Мадалиев № 1-ден 75-ке дейін, Зикирьяров № 1-ден 25-ке дейін, Садыр № 35-тен 96-ға дейін, Розыбакиев № 28-ден 62-ге дейін, Абай № 32-ден 69-ға дейін, Қасымов № 38-ден 72-ге дейін, Сыдықов № 20-дан 72-ге дейін, Сайдуллаев № 10-нан 45-ке дейінгі көшелері.
№ 806 сайлау учаскесі.

Центр: село Улкен Аксу, улица Юсупова № 3, средняя школа имени Г.Садвакасова, телефон: 57734.
В границах: село Улкен Аксу, улицы: Садыр палуана с № 1 по 17, Гожамьярова с № 1 по 21, Кадыра с № 1 по 23, Карима с № 1 по 106, Муталипа с № 1 по 108, Маматбакиева с № 1 по 8, Надырова с № 1 по 34, Ачилова с № 1 по 19, Садвакасова с № 1 по 49, Юсупова с № 1 по 22, Розбакиева с № 1 по 10, отгоные участки.
Избирательный участок № 791.
Центр: село Долайты, улица Ивраима№ 33, Долайтинская средняя школа, телефон: 57840.
В границах: село Долайты.
Избирательный участок № 792.
Центр: село Ават, улица Ахмета№ 27, средняя школа имени И.Искандерова, телефон:43706.
В границах: село Ават.
Избирательный участок № 793.
Центр: село Тиирмен, улица Насырова № 27, Тиирменская уйгурская средняя школа, телефон:45677.
В границах: село Тиирмен.
Избирательный участок № 794.
Центр: село Узынтам, средняя школа имени М.Максатова, телефон:36260.
В границах: село Узынтам.
Избирательный участок № 795.
Центр: село Актам, улица Тунгышбаева № 22, Актамская средняя школа, телефон:46049.
В границах: село Актам.
Избирательный участок № 796.
Центр: село Ардолайты, улица Абдрахманова№ 16, Ардолайтинская средняя школа, телефон: 36480.
В границах: село Ардолайты.
Избирательный участок № 797.
Центр: село Дардамты, улица Мустапаева № 1, Дардамтинская средняя школа, телефон: 43531.
В границах: село Дардамты.
Избирательный участок № 798.
Центр: село Добын, улица Тохтыбакиева № 14, Добынская средняя школа, телефон: 56141.
В границах: село Добын.
Избирательный участок № 799.
Центр: село Сункар, улица Караева без номера, Сункарская средняя школа, телефон:43430.
В границах: село Сункар.
Избирательный участок № 800.
Центр: село Кетпен, улица Жалилова № 12, средняя школа имени М.Жалилова, телефон: 31544.
В границах: село Кетпен.
Избирательный участок № 801.
Центр: село Кепебулак, улица Кожагул № 18, Бодетинская средняя школа, телефон:31158.
В границах: село Кепебулак.
Избирательный участок № 802.
Центр: село Киши Дикан, улица Мажурунова № 1, средняя школа имени М.Таипова, телефон:44531.
В границах: село Киши Дикан.
Избирательный участок № 803.
Центр: село Улкен Дикан, улица Илья Бахтия № 32, Улкен Диканская средняя школа, телефон:36950.
В границах: село Улкен Дикан.
Избирательный участок № 804.
Центр: село Калжат, улица Розыбакиева № 32, Калжатская средняя школа, телефон: 47348.
В границах: село Калжат.
Избирательный участок № 805.
Центр: село Шарын, улица Хамраева№ 52, Шарынская средняя школа, телефон:58673.
В границах: село Шарын, улицы: Хамраева с № 1 по 85, Кебирова с№ 1 по 97, Гаитова с№ 1 по 75, Искандерова с№ 1 по 67, Емелева с № 1 по 24, Навои с№ 1 по 27, Мамыр с№ 1 по 13, Мырзабаева с № 1 по 17, Алахунова с № 1 по 31, Мадалиева с № 1 по 75, Зикирьярова с № 1 по 25, Садыра с № 35 по 96, Розбакиева с № 28 по 62, Абая с №  32 по 69, Касымова с№  38 по 72, Сыдыкова с № 20 по 72, Сайдуллаева с № 10 по 45.
Избирательный участок № 806.

Орталығы: Шарын ауылы, Қасымов көшесі № 27, М.Хамраев атындағы орта мектеп, телефон:58594.
Шекарасы: Шарын ауылы, Хамраев № 2-ден 84-ке дейін, Жібек жолы № 1-ден 62-ге дейін, Манапов № 1-ден 130-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 102-ге дейін, Елебаев № 1-ден 42-ге дейін, Зикирьяров № 1-ден 17-ге дейін, Садыр № 1-ден 36-ға дейін, Розыбакиев № 1-ден 26-ға дейін, Абай № 1-ден 30-ға дейін, Қасымов № 1-ден -36-ға дейін, Сыдықов № 1-ден 18-ге дейін, Сайдуллаев № 1-ден 10-ға дейін, Тастақ № 1-ден 60-қа дейінгі көшелері, мал шаруашылығы учаскелері.
№ 807 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тасқарасу ауылы,Сейфуллин көшесі № 27, Тасқарасу орта мектебі, телефон:29501.
Шекарасы: Тасқарасу ауылы.
№ 808 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бахар ауылы, Достық көшесі № 1, А.Розыбакиев атындағы орта мектеп, телефон: 59032.
Шекарасы: Бахар ауылы.
№ 809 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шырын ауылы, Розбакиев көшесі № 15, Шырын орта мектебі, телефон: 59597.
Шекарасы: Шырын ауылы.
№ 810 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, М.Теипов көшесі нөмірсіз, № 5 Шонжы орта мектебі, телефон: 22803.
Шекарасы: Шонжы ауылы, М. Теипов № 2-ден 92-ге дейін (жұп жағы), К. Исламов № 82-ден 110-ға дейін (жұп жағы), Илья Бахтия көшесі № 56-дан 118-ге дейін, Раджибаев № 83-тен 101-ге дейін, Қадыров № 50-ден 110-ға дейін, М. Теипов № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Розыбакиев № 54-тен 66-ға дейін (жұп жағы), № 68-ден 145-ке дейін, Нұр Исраилов № 50-ден 117-ге дейін, Садыр № 45, 47, 49, № 51-ден 109-ға дейін, Нысанбаев № 1-ден 108-ге дейін, Ш. Уәлиханов № 1-ден 36-ға дейін, Қарақұл батыр № 1-ден 21-ге дейін, Ушуров № 1-ден 17-ге дейін, Мансуров№ 1-ден 14-ке дейін, Айнабеков № 1-ден 28-ге дейін, Оразалиев № 1-ден 21-ге дейін, Құрманалиев № 1-ден 36-ға дейінгі көшелері.
№ 811 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Қадыров көшесі нөмірсіз, № 1 Шонжы орта мектебі, телефон: 21559.
Шекарасы: Шонжы ауылы, М. Теипов № 1-ден 119-ға дейін (тақ жағы), К. Исламов № 36-дан 52-ге дейін (жұп жағы), № 62, 72, 74, 76, Илья Бахтия № 5, 7, № 9-дан 52-гедейін, Раджибаев № 41, 43-тен 81-ге дейін, Қадыров № 34-тен 50-ге дейін, Тохнияз батыр № 30-дан 78-ге дейін, Якупов № 17-ден 64-ке дейін, Розыбакиев № 17-ден 53-ге дейін, № 55-тен 65-ке дейін (тақ жағы), Нұр Исраилов № 32, № 34-тен 49-ға дейін, Садыр № 29, 31, 33, № 35-тен 43-ке, № 44, 46, 48, 50, Құдайбергенов № 1-ден 87-ге дейін, Арзиев № 1-ден 65-ке дейін, № 66-дан 84-ке дейін (жұп жағы), Искандеров № 1-ден 82-ге дей ін, Амангелді № 1-ден 17-ге дейін, № 18, 20, 22, 24 дейінгі көшелері.
№ 812 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Жувашев көшесі № 51, Ж.Құдайбергенов атындағы орта мектеп, телефон: 21759.

Центр: село Шарын, улица Касымова № 27, средняя школа имени М.Хамраева, телефон:58594.
В границах: село Шарын, улицы: Хамраева с № 2 по 84, Жибек Жолы с № 1по 62, Манапова с№ 1 по 130, Жамбыла с № 1 по 102, Елебаева с № 1 по 42, Зикирьярова с № 1 по 17, Садыра с № 1 по 36, Розыбакиева с № 1 по 26, Абая с № 1 по 30, Касымова с № 1 по 36, Сыдыкова с № 1 по18, Сайдуллаева с № 1 по 10, Тастак с № 1 по 60.
Избирательный участок № 807.
Центр: село Таскарасу, улица Сейфуллина № 27, Таскарасуская средняя школа, телефон:29501.
В границах: село Таскарасу.
Избирательный участок № 808.
Центр: село Бахар, улица Достык № 1, средняя школа имени А. Розыбакиева, телефон:59032.
В границах: село Бахар.
Избирательный участок № 809.
Центр: село Шырын, улица Розбакиева № 15, Шырынская средняя школа, телефон:59597.
В границах: село Шырын.
Избирательный участок № 810.
Центр: Шонжы, улица М. Теипова без номера, Шонжынская средняя школа № 5, телефон:22803
В границах: село Шонжы, улицы: М. Теипова с № 1 по 92 (четная сторона), К. Исламова с № 82 по 110 (четная сторона), Илья Бахтия с № 56 по 118, Раджибаева с № 83 по 101, Кадырова с № 50 по 110, М. Теипов с № 1 по 61 (нечетная сторона), Розыбакиева с № 54 по 66 (четная сторона), с № 68 по 145, Нур Исраилова с № 50 по117, Садыра № 45,47,49, с № 51 по 109, Нысанбаева с № 1 по 108, Ш.Валиханова с № 1 по 36, Каракул батыра с № 1 по 21, Ушурова с № 1 по 17, Мансурова с № 1 по 14, Айнабекова с № 1 по 28, Оразалиева с № 1 по 21, Курманалиева с № 1 по 36.
Избирательный участок № 811.
Центр: село Шонжы, улица Кадырова без номера, Шонжынская средняя школа № 1, телефон:21559
В границах: село Шонжы, улицы: М. Теипова с № 1 по 119 (нечетная сторона), К.Исламова с №  36 по 52 (четная сторона), № 62, 72, 74, 76, Илья Бахтия с № 5, 7, с № 9 по 52, Раджибаева с № 41, с № 43 по 81, Кадырова с № 34 по 50, Тохнияз батыра с № 30 по 78, Якупова с № 17 по 64, Розбакиева с № 17 по 53, № 55по 65 (нечетная сторона), Нур Исраилова № 32, с № 34 по 49, Садыра № 29, 31, 33, с № 35 по 43, № 44, 46, 48, 50, Кудайбергенова с № 1 по 87, Арзиева с № 1 по 65, с № 66 по 84 (четная сторона), Искандерова с № 1 по 82, Касымбекова с № 1 по 37, с №  39 по 69 (нечетная сторона), Амангельды с № 1 по 17, № 18, 20, 22, 24.
Избирательный участок № 812.
Центр: село Шонжы, улица Жувашева № 51, средняя школа имени Ж.Кудайбергенова, телефон:21759.

Шекарасы: Шонжы ауылы, К. Исламов № 2а, 2б, 2в, № 4-тен 34-ке дейін (жұп жағы), Жувашев № 1-ден 65-ке дейін, Қасымбеков № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Аппазов № 1-ден 63-ке дейін, "Старый городок" ықшам ауданы(толық), Илья Бахтия № 1-ден 8-ге дейін, Раджибаев № 1-ден 42-ге дейін, Қадыров № 1-ден 34-ке дейін, Тохнияз батыр № 1-ден 29-ға дейін, Якупов № 1-ден 16-ға дейін, Розыбакиев № 1-ден 16-ға дейін, Нұр Исраилов № 1-ден 33-ке дейін, Садыр № 1-ден 34-ке дейін, Дәндібай № 1-ден 42-ке дейін, Садвақасов № 1-ден 45-ке дейін, Талқанбаев № 1-ден 47-ге дейін, Мүбәрәк № 1-ден 45-ке дейін, Сағанай № 1-ден 12-ге дейін, Нұрлы № 1-ден 35-ке дейінгі көшелері, көп қабатты 6 тұрғын үйлері (толық).
№ 813 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Ж. Құдайбергенов көшесі № 51, аудандық аумақтық инспекциясы, телефон:21765.
Шекарасы: Шонжы ауылы, К. Исламов № 59-дан 69-ға дейін (тақ жағы), Арзиев № 67-ден 99-ға дейін (тақ жағы), Назугум № 24-тен 64-ке дейін (жұп жағы), Ж. Құдайбергенов № 88-ден 127-ге дейін, Теипов № 94-тен 120-ға дейін (жұп жағы), № 121-ден 152-ге дейін, № 153-тен 167-ге дейін (тақ жағы), Нысанбаев № 109-дан 159-ға дейін, Стариков № 1-ден 43-ке дейін, Мерекеев № 1-ден 35-ке дейін, Молдабаев № 1-ден 13-ке дейін, М.Мәметова № 8-ден 29-ға дейін, Алахунов № 63-тен 77-ге дейін, М.Мәметова № 1-ден 9-ға дейін, Ә. Разамов № 1-ден 27-ге дейін, Арычная № 1-ден 9-ға дейінгі көшелері.
№ 814 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, К. Исламов көшесі№ 92, аудандық мәдениет үйі, телефон: 21531.
Шекарасы: Шонжы ауылы, К. Исламов № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), Искандеров № 84-тен 146-ға дейін (жұп жағы), Назугум № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Қасымбеков № 40-тан 70-ке дейін (жұп жағы), № 71-ден 118-ге дейін, Жувашев № 66-дан 103-ке дейін, Асан № 1-ден 11-ге дейін, Хитбакиев № 1-ден 34-ке дейін, Аппазов № 64-тен 97-ге дейін, Тохметов № 1-ден 22-ге дейін, Чигиров № 11-ден 35-ке дейін, Көкімет батыр № 1-ден 35-ке дейін, Абдразақов № 1-ден 29-ға дейін, Махпиров № 1-ден 8-ге дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 7-ге дейінгі көшелері.
№ 815 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Арзиев көшесі № 138, № 9 кәсіптік колледжі, телефон:21192.
Шекарасы: Шонжы ауылы, Табылғанов № 2-ден 52-ге дейін, Арзиев № 111-ден 137-ге дейін (тақ жағы), Ж. Құдайбергенов № 128-ден 158-ге дейін, Теипов № 154-тен 166-ға дейін (жұп жағы), № 168-ден 189-ға дейін, Нысанбаев № 160-тан 174-ке дейін, Мерекеев № 36-дан 163-ке дейін, Бектенов № 1-ден 53-ке дейін, Камердинов № 1-ден 43-ке дейін, Даутов № 1-ден 25-ке дейін, Семятов № 1-ден 24-ке дейін, Атаев № 1-ден 25-ке дейін, Оңғаров № 1-ден 58-ге дейін, Заводская № 1-ден 8-ге дейін, Исаев № 1-ден 5-ке дейін, Жас қыран № 9-дан 25-ке дейін, Болашақ № 9-дан 25-ке дейін, Астана № 9-дан 25-ке дейін, Бейбітшілік № 9-дан 25-ке дейін, Ұлан № 9-дан 25-ке дейін, Конституцияға 15 жыл № 9-дан 25-ке дейін, Алатау № 9-дан 25-ке дейін, Жетісу № 9-дан 25-ке дейін, Келісім № 9-дан 25-ке дейін, Өркен № 9-дан 25-ке дейін, Жас Отан № 9-дан 25-ке дейін, Ынтымақ № 9-дан 25-ке дейінгі көшелері.
№ 816 сайлау учаскесі.

В границах: село Шонжы, улицы: К.Исламова с № 2а, 2б, 2в, с № 4 по 34 (четная сторона), Жувашева с № 1 по 65, Касымбекова с № 2 по 38 (четная сторона), Аппазова с № 1 по 63, микрорайон «Старый городок» (полностью), Илья Бахтия с № 1 по 8, Раджибаева с № 1 по 42, Кадырова с № 1 по 34, Тохнияз батыра с № 1 по 29, Якупова с № 1 по 16, Розыбакиева с № 1 по 16, Нур Исраилова с № 1 по 33, Садыра с № 1 по 34, Дандыбая с № 1 по 42, Садвакасова с № 1 по 45, Талканбаева с № 1 по 47, Мубарака с № 1 по 45, Саганайская с № 1 по 12, Нурлы с№ 1 по 35, 6 многоэтажных дома, (полностью).
Избирательный участок № 813.
Центр: село Шонжы, улица Ж.Кудайбергенова № 51, районная территориальная инспекция, телефон:21765.
В границах: село Шонжы, улицы: К. Исламова с № 59 по 69 (нечетная сторона), Арзиева с № 67 по 99 (нечетная сторона), Назугум с № 24 по 64 (четная сторона), Кудайбергенова с № 88 по 127, Теипова с № 94 по 120 (четная сторона), с № 121 по 152, с № 153 по 167 (нечетная сторона), Нысанбаева с № 109 по 159, Старикова с № 1 по 43, Мерекеева с № 1 по 35, Молдабаева с № 1 по 13, М.Маметова с № 8 по 29, Алахунова с № 63 по 77, М.Маметова с № 1 по 9, А. Розамова с № 1 по 27, Арычная с № 1 по 9.
Избирательный участок № 814.
Центр: село Шонжы, улица К.Исламова № 92, районный дом культуры, телефон:21531.
В границах: село Шонжы, улицы: К. Исламова с № 1 по 47 (нечетная сторона), Искандерова с № 84 по 146 (четная сторона), Назугум с № 2 по 18 (четная сторона), Касымбекова с № 40 по70 (четная сторона), с № 71 по 118, Жувашева с № 66 по 103, Асана с № 1 по 11, Хитбакиева с № 1 по 34, Аппазова с № 64 по 97, Тохметова с № 1 по 22, Чигирова с № 11 по 35, Кокимет батыра с № 1 по 35, Абдразакова с № 1 по 29, Махпирова с № 1 по 8, Тауелсиздик с № 1 по 7.
Избирательный участок № 815.
Центр: село Шонжы, улица Арзиева № 138, профессиональный колледж № 9, телефон: 21192
В границах: село Шонжы, улицы: Табылганова с № 2 по 52, Арзиева с № 111 по 137 (нечетная сторона), Ж. Кудайбергенова с № 128 по 158, Теипова с № 154 по 166 (четная сторона), с № 168 по 189, Нысанбаева с № 160 по 174, Мерекеева с № 36 по 163, Бектенова с № 1 по 53, Камердинова с № 1 по 43, Даутова с № 1 по 25, Семятова с № 1 по 24, Атаева с № 1 по 25, Онгарова с № 1 по 58, Заводская с № 1 по 8, Исаева с № 1 по 5, Жас кыран с № 9 по 25, Болашак с № 9 по 25, Астана с № 9 по 25, Бейбитшилик с № 9 по 25, Улан с № 9 по 25, 15-лет Конституции с № 9 по 25, Алатау с № 9 по 25, Жетысу с № 9 по25, Келисим с № 9 по 25, Оркен с № 9 по 25, Жас Отан с № 9 по 25, Ынтымак с № 9 по 25.
Избирательный участок № 816.

Орталығы: Шонжы ауылы, Искандеров көшесі № 135, № 3 И.Молутов (Бахтия) атындағы орта мектеп, телефон:21752.
Шекарасы: Шонжы ауылы, К. Исламов № 49-дан 57-ге дейін (тақ жағы), Арзиев № 98-ден 150-ге дейін, Табылғанов № 1-ден 33-ке дейін, Абдразаков № 30-дан 39-ға дейін, М.Мәметова № 1-ден 7-ге дейін, З. Минамов № 1-ден 67-ге дейін, Алахунов № 54-тен 62-ге дейін, Искандеров № 69-дан 139-ға дейін (тақ жағы), № 148-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Қасымбеков № 118-ден 136-ға дейін, Жувашев № 104-тен 125-ке дейін, Асан № 12-ден 27-ге дейін, Хитбакиев № 35-тен 55-ке дейін, Аппазов № 98-ден 128-ге дейін, Тохметов № 23-тен 39-ға дейін, Чигиров № 1-ден 10-ға дейін, Көкімет батыр № 36-дан 45-ке дейін, Мамырбаев № 1-ден 15-ке дейін, Машуров № 1-ден 7-ге дейін, Назугум № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Жас қыран № 1-ден 8-ге дейін, Болашақ № 1-ден 8-ге дейін, Астана № 1-ден 8-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 8-ге дейін, Ұлан № 1-ден 8-ге дейін, Конституцияға 15 жыл № 1-ден 8-ге дейін, Алатау № 1-ден 8-ге дейін, Жетісу № 1-ден 8-ге дейін, Келісім № 1-ден 8-ге дейін, Өркен № 1-ден 8-ге дейін, Жас Отан № 1-ден 8-ге дейін, Ынтымақ № 1-ден 8-ге дейінгі көшелері.
№ 817 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Жувашев көшесі № 65,аудандық орталық аурухана, телефон:24597.
Шекарасы: Шонжы ауылы, аудандық орталық аурухана.
№ 818 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, № 2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: № 2534 әскери бөлімі.
№ 819 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, № 2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: "Поляна" шекара заставасы.
№ 820 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, № 2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: "Қалжат" шекара бекеті.
№ 821 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, № 2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: "Геопартия" шекара заставасы.
№ 822 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, № 2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: "Бөдеті" шекара заставасы.
№ 823 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, № 2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: "Онопко" шекара заставасы.

Центр: село Шонжы, улица Искандерова № 135, средняя школа № 3 имени И.Молутова (Бахтии), телефон:21752.
В границах: село Шонжы, улицы: К. Исламова с № 49 по 57 (нечетная сторона), Арзиева с № 98 по 150, Табылганова с № 1 по 33, Абдразакова с № 30 по 39, М.Маметовой с № 1 по 7, З. Минамова с № 1 по 67, Алахунова с № 54 по 62, Искандерова с № 69 по 139 (нечетная сторона), с № 148 по 160 (четная сторона), Касымбекова с № 118 по 136, Жувашева с 104 по 125, Асан с № 12 по 27, Хитбакиева с № 35 по 55, Аппазова с № 98 по 128, Тохметова с № 23 по 39, Чигирова с № 1 по 10, Кокимет батыра с № 36 по 45, Мамырбаева с № 1 по 15, Машурова с № 1 по 7, Назугума с№ 1 по 17 (нечетная сторона), Жас кыран с № 1 по 8,Болашак с № 1 по 8, Астана с № 1 по 8, Бейбитшилик с № 1по 8, Улан с № 1 по 8, 15-лет Конституции с № 1 по 8, Алатау с № 1 по 8, Жетысу с № 1 по 8, Келисим с № 1 по 8, Оркен с № 1 по 8, Жас Отан с № 1 по 8,Ынтымак с № 1по 8, Астана с № 1 по 8, Бейбитшилик с № 1 по 8, Улан с № 1 по 8, 15-лет Конституции с № 1 по 8, Алатау с № 1 по 8, Келисим с № 1 по 8, Оркен с № 1 по 8, Жас Отан с № 1 по 8, Болашак с № 1 по 8.
Избирательный участок № 817.
Центр: село Шонжы, улица Жувашева№ 65, центральная районная больница, телефон:24597.
В границах: село Шонжы, центральная районная больница.
Избирательный участок № 818.
Центр: село Шонжы, войсковая часть № 2534.
В границах: войсковая часть№ 2534.
Избирательный участок № 819.
Центр: село Шонжы, войсковая часть№ 2534.
В границах: пограничная застава «Поляна».
Иизбирательный участок № 820.
Центр: село Шонжы, войсковая часть № 2534.
В границах: пограничный пост «Калжат».
Избирательный участок №  821.
Центр: село Шонжы, войсковая часть № 2534.
В границах: пограничная застава «Геопартия».
Избирательный участок №  822.
Центр: село Шонжы, войсковая часть № 2534.
В границах: пограничная застава «Бодеты».
Избирательный участок №  823.
Центр: село Шонжы, войсковая часть № 2534.
В границах: пограничная застава «Онопко».