Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 588 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 28 қаңтарда № 10158 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 159 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 12.02.2018 № 159 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 18-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi (Д.Е.Ерғожин):

Об утверждении кодов органов государственных доходов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2014 года № 588. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 января 2015 года № 10158. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 12.02.2018 № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 18 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые коды органов государственных доходов Республики Казахстан.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить:

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсiн.

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 588 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер
органдарының кодтары
Ескерту. Кодтарға өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрінің м.а. 16.04.2015 № 273 (бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 02.09.2015 № 461 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Р/с
Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының - мемлекеттік мекемелерінің атаулары
Кодтардың нөмірлері
1
2
3
1
ҚР Қаржымині МКК

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 26 декабря 2014 года № 588
Коды органов государственных доходов Республики Казахстан
Сноска. Коды органов государственных доходов с изменениями, внесенными приказами и.о. Министра финансов РК от 16.04.2015 № 273 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 02.09.2015 № 461 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименования государственных учреждений – органов государственных доходов Республики Казахстан
Нумерация кодов
1
2
3
1
КГД МФ РК

234
ҚР Қаржымині МКК Астана қаласы бойынша МКД "Астана - жаңа қала" МКБ
6206
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚР Қаржымині МКК - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
МКД - Мемлекеттік кірістер департаменті
МКБ - Мемлекеттік кірістер басқармасы

234
УГД "Астана - жаңа қала" ДГД по городу Астане КГД МФ РК
6206
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КГД МФ РК - Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан;
ДГД – Департамент государственных доходов;
УГД - Управление государственных доходов.