"Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 83 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 184 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 тамызда № 2289 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 305 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 09.12.2015 № 305 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 83 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1741 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 мамырында № 84-85 "Ақ жол" және № 84-85 "Знамя труда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесіне мынадай өзгерістер енгізілсін:
4, 8, 10, 33 жолдары төмендегідей жаңа редакцияда жазылсын:
4.
КН-4
"Тараз-Аса-Ақкөл-Саудакент" 11-185
174
8.
КН-8
"Тараз-Сарыкемер-Түймекент-Ақшолақ" 3,4-50,7
47,3
10.
КН-10
"Тараз-Жетібай-Тегістік-Ойық" 1,7-116,5
114,8
33.
КН-33

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 26 марта 2010 года № 83 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения"
Постановление акимата Жамбылской области от 26 июня 2014 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 8 августа 2014 года № 2289. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 9 декабря 2015 года № 305
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 09.12.2015 № 305.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 26 марта 2010 года № 83 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1741, опубликовано 12 мая 2010 года в газетах "Ақ жол" №84-85 и "Знамя труда") следующие изменения:
в перечень автомобильных дорог областного значения утвержденный указанным постановлением внести следующие изменения:
строки 4, 8, 10, 33 изложить в следующей новой редакции:
"
4.
КН-4
"Тараз-Аса-Акколь-Саудакент" 11-185
174
8.
КН-8
"Тараз-Сарыкемер-Түймекент-Акшолак" 3,4-50,7
47,3
10.
КН-10
"Тараз-Жетибай-Тегистик-Ойык" 1,7-116,5
114,8
33.
КН-33

"Жамбыл станциясы (пионер лагерь арқылы Шөлдала-Құмшағал)" 0-7,2
7,2
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Бекболат Серікбекұлы Орынбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникация министрлігі Автомобиль
жолдары комитетінің төрағасы
Ұ. Әліпов
3 шілде 2014 жыл

"станция Жамбыл (через пионер лагерь Шолдала-Кумшагал)" 0-7,2
7,2
".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области" в установленном законадательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Бекболата Серикбековича Орынбекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета автомобильных
дорог Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
У. Алипов
3 июля 2014 год