"Жамбыл облысының Байзақ ауданында жаңа ауылдық округ құру және Сарыкемер ауылдық округінің шекарасын өзгерту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жыл?ы 29 сәуірдегі № 95 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 4 мамырдағы № 12-3 шешіміне ?згерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 224 қаулысы және Жамбыл облысының мәслихатының 2014 жылғы 28 қыркүйектегі № 29-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 қазанда № 2358 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.«Жамбыл облысының Байзақ ауданында жаңа ауылдық округ құру және Сарыкемер ауылдық округінің шекарасын өзгерту туралы» Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 95 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 4 мамырдағы № 12-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1948 болып тіркелген, 2013 жылдың 11 маусымында № 74 (17762) «Ақ жол» және № 67 (17783) «Знамя труда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ төмендегідей жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Жамбыл облысы Байзақ ауданының Сарыкемер ауылдық округінің құрамынан Сарыкемер ауылының солтүстік бөлігі Мәмбет батыр көшесінің тақ сан нөмірлі үйлер жағын және Қосақ, Базарбай ауылдарын бөліп алу арқылы жалпы көлемі 3 021 гектар жерімен орталығы Қосақ ауылы болатын жаңа ауылдық округ құрылсын.»
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау жасау облыстық мәслихаттың аймақты, әкімшілік-аумақтық құрылымды, ауыл шаруашылығын дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасары М.Жолдасбаевқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соңқолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі                                К. Көкрекбаев
Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       К. Терлікбаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    Б. Қарашолақов

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 апреля 2013 года № 95 и решение Жамбылского областного маслихата от 4 мая 2013 года № 12-3 "Об образовании нового сельского округа в Байзакском районе Жамбылской области и изменений границы Сарыкемерского сельского округа"
Постановление Жамбылского областного акимата от 28 августв 2014 года № 224 и решение Жамбылского областного маслихата от 28 сентября 2014 года № 29-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 октября 2014 года № 2358
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 29 апреля 2013 года № 95 и решение Жамбылского областного маслихата от 4 мая 2013 года № 12-3 «Об образовании нового сельского округа в Байзакском районе Жамбылской области и изменении границ Сарыкемерского сельского округа» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1948, опубликовано 11 июня 2013 года в газетах «Ақ жол» № 74 (17762) и «Знамя труда» № 67 (17783) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
«1. Образовать новый сельский округ общей площадью 3 021 гектаров земли путем выделения из Сарыкемерского сельского округа Байзакского района Жамбылской области сел Косак, Базарбай и северной части села Сарыкемер с нечетной стороны домов улицы Мамбет батыра, с центром села Косак».
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития региона, сельского хозяйства, административно-территориального обустройства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и на заместителя акима Жамбылской области Жолдасбаева М.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               К. Кокрекбаев
Председатель сессии
областного маслихата                       К. Терликбаев
Секретарь
областного маслихата                       Б. Карашолаков