Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 304 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашадағы № 2394 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 194 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 10.08.2015 № 194 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 117 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2227 болып тіркелген, 2014 жылдың 12 маусымында № 62 "Ақ жол" және № 89 "Знамя Труда", газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түстi және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткiзу бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік қызмет регламентіндегі:
5 және 8-тармақтар мынадай мазмұндағы 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) бөлімнің қызметкері 15 жұмыс күн ішінде келіп түскен құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырып, көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін зерделеп, қызмет берушінің басшысына қол қоюға жолдайды;
7) қызмет берушінің басшысы төрт сағат ішінде көрсетілетін қызметтің нәтижесіне қол қояды, әрі қарай кеңсеге жолдайды.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) дәйектілігін, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының, сондай-ақ, ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";

О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 30 октября 2014 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 ноября 2014 года № 2394. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10 августа 2015 года №194
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10.08.2015 № 194 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в некоторые постановления акимата Жамбылской области:
1) в постановление акимата Жамбылской области от 14 апреля 2014 года № 117 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2227, опубликовано 12 июня 2014 года в газетах "Ақ жол" № 62 и "Знамя труда" № 89):
в регламенте государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам", утвержденного указанным постановлением:
пункты 5 и 8 дополнить подпунктами 6) и 7) следующего содержания:
"6) работник отдела в течение 15 рабочих дней рассматривает поступившие документы, осуществляет проверку полноты документов и направляет результат государственной услуги на подпись руководителю услугодателя;
7) руководитель услугодателя рассматривает и подписывает результат государственной услуги в течение четырех часов, и далее направляет в канцелярию.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, а также порядка взаимодействия использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.";

осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2) "Туристік ақпаратты, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 139 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2234 болып тіркелген, 2014 жылдың 12 маусымында № 62 "Ақ жол" және № 89 "Знамя Труда" газеттерінде жарияланған):
көрсетілген қаулымен бекітілген "Туристік ақпаратты, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіндегі:
5 және 8-тармақтардағы 3), 4), 5) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"3) қызмет берушінің басшысының орынбасары бір сағат ішінде өтінішті қарастырады және бөлім басшысына жолдайды;
4) бөлім басшысы бір сағат ішінде өтінішті қарастырады және бөлім қызметкеріне орындауға жолдайды;
5) бөлім қызметкері бес жұмыс күн ішінде көрсетілетін қызметтің нәтижесін әзірлейді және қызмет берушінің басшысына қол қоюға жолдайды.";
5 және 8-тармақтар мынадай мазмұндағы 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) қызмет берушінің басшысы көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесіне қол қояды, әрі қарай кеңсеге жолдайды;
7) қызмет берушінің кеңсесі көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін тіркейді, әрі қарай қызмет алушыға жолдайды.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) дәйектілігін, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының, сондай-ақ, ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі";
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р. Рахманбердиевке жүктелсін.

дополнить приложением 3 согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2) в постановление акимата Жамбылской области от 14 апреля 2014 года № 139 "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2234 и опубликованное 12 июня 2014 года в газетах "Ақ жол" № 62 и "Знамя труда" № 89):
в регламенте государственной услуги "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность", утвержденного указанным постановлением:
в пунктах 5 и 8 подпункты 3), 4), 5) изложить в следующей редакции:
"3) заместитель руководителя услугодателя в течение часа рассматривает заявление и направляет руководителю отдела;
4) руководитель отдела рассматривает в течение часа заявление и передает на исполнение работнику отдела;
5) работник отдела в течение пяти рабочих дней готовит результат государственной услуги и направляет руководителю услугодателя на подписание.";
пункты 5 и 8 дополнить подпунктами 6), 7) следующего содержания:
"6) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и направляет в канцелярию;
7) канцелярия услугодателя регистрирует результат оказания государственной услуги и направляет услугополучателю.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя, а также порядка взаимодействия использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.";
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима области Р. Рахманбердиева.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 30 қазандағы № 304
қаулысымен бекітілген
мемлекеттік қызметтің
регламентіне өзгерістер мен
толықтырулар 2-қосымша
"Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру" мемлекеттік қызметті көрсетуінің бизнес-процесстерінің анықтамалығы
3-қосымша
30.10. 2014 ж. № 304 Жамбыл
облысы әкімдігінің қаулысымен
бекітілген мемлекеттік қызметтің
регламентіне өзгерістер мен
толықтырулар
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түсті және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткізу бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік қызметті көрсетуінің бизнес-процесстерінің анықтамалығы
3-қосымша
30.10. 2014 ж. № 304 Жамбыл
облысы әкімдігінің қаулысымен
бекітілген мемлекеттік қызметтің
регламентіне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
"Заңды тұлғаларда өз өндірісі барысында және құрамында түсті және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүліктік кешенді сатып алу нәтижесінде пайда болған түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткізу жөніндегі қызметті қоспағанда, заңды тұлғалардың түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткізу бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік қызметті көрсетуінің бизнес-процесстерінің анықтамалығы

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение 2
О внесении изменений и
дополнений к регламенту
государственной услуги
утвержденного постановлением
акимата Жамбылской области
№ 304 от 30.10.2014 года
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность"
Приложение 3
О внесении изменений и
дополнений к регламенту
государственной услуги
утвержденного постановлением
акимата Жамбылской области
№ 304 от 30.10. 2014 года
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
Приложение 3
О внесении изменении и
дополнении к регламенту
государственной услуги
утвержденного постановлением
акимата Жамбылской области
№ 304 от 30.10. 2014 года
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам" через веб-портал правительства