"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы №36 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 356 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 ақпанда № 2500 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 25.08.2016 № 266 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы №36 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2153 болып тіркелген, 2014 жылдың 6 мамырында № 65-67 (17922-17924) "Ақ жол" және № 48 (17921) "Знамя труда" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
16 тармақ мынадай мазмұндағы 28) тармақшамен толықтырылсын:
"28) қиын өмірлік жағдайға түскен әйелдерге арналған дағдарыс орталығының қызметін үйлестіру.";
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі және оның ведомстволарының қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8, 9, 10, 11 жолдармен толықтырылсын:
"8. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Жамбыл облыстық қиын өмірлік жағдайға түскен әйелдерге арналған дағдарыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
9. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Шу аудандық мүгедек балаларды оңалту және бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
10. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Тараз қаласындағы №1 Жүйке аурулар интернат үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
11. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Қордай аудандық мүгедек балаларды оңалту және бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.".

О внесении дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 36 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 26 декабря 2014 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 февраля 2015 года № 2500. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 25 августа 2016 года № 266
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 25.08.2016 № 266.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2153, опубликовано 6 мая 2014 года в газетах "Ақ жол" № 65-67 (17922-17924) и "Знамя труда" № 48 (17921) следующие дополнения:
в Положении коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области", утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 28) следующего содержания:
"28) координация деятельности кризисного центра для женщин попавших в трудную жизненную ситуацию.";
перечень государственных учреждений, находящихся в ведении коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" и его ведомств:
дополнить строками, порядковый номер 8, 9, 10, 11, следующего содержания:
"8. Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский областной кризисный центр для лиц, попавших в трудную жизненную ситуацию управления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области.
9. Коммунальное государственное учреждение "Шуский районный центр реабилитации и адаптации детей инвалидов Управления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области.
10. Коммунальное государственное учреждение "Психоневрологический дом интернат №1" в городе Тараз Управления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области.
11. Коммунальное государственное учреждение "Кордайский районный центр реабилитации и адаптации детей инвалидов" Управления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области.".

2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев

2. Коммунальному государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е.Манжуова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев