"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 36-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада № 2393 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қарашадағы № 31-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2365 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2092 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 қаңтардағы №1-2 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "7 439 993" сандары "7 527 467" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер "1 210 604" сандары "1 209 949" сандарымен
ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "5 950" сандары "5 305" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер "32 343" сандары "33 643" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "6 191 096" сандары "6 278 570" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
шығындар "7 518 430" сандары "7 605 904" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
аудандық жергілікті атқарушы органының резерві "4 000" сандары "2 498" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19 ноября 2014 года № 36-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 ноября 2014 года № 2393. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 10 ноября 2014 года № 31-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2365) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2013 года за №2092, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 7 января 2014 года №1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "7 439 993" заменить цифрами "7 527 467";
налоговые поступления цифры "1 210 604" заменить цифрами "1 209 949";
неналоговые поступления цифры "5 950" заменить цифрами "5 305";
поступления от продажи основного капитала цифры "32 343" заменить цифрами "33 643";
поступление трансфертов цифры "6 191 096" заменить цифрами "6 278 570";
в подпункте 2):
затраты цифры "7 518 430" заменить цифрами "7 605 904".
в пункте 4:
резерв местного исполнительного органа района цифры "4 000" заменить цифрами "2 498".
2. Приложении 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

310
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
80762
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
80762
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
62847
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
62847
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13623
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
49074
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
12
Көлiк және коммуникация
202988
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
119497
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
119497
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
83491
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
83491
13
Басқалар
292579
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
76073
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
76073
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2498
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2498
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80439
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49827
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
570
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30042
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
125739
077
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
125739
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7830
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7140
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

310
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
80762
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
80762
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
62847
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
62847
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13623
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
49074
015
Капитальные расходы государственного органа
150
12
Транспорт и коммуникации
202988
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
119497
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
119497
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
83491
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
83491
13
Прочие
292579
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
76073
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
76073
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2498
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2498
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80439
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
49827
013
Капитальные расходы государственного органа
570
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30042
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
125739
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
125739
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7140
003
Капитальные расходы государственного органа