"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 29-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 2180 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 шілдедегі № 44-6 шешімімен
Ескерту. Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 01.07.2015 № 44-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2096 болып тіркелген, 2014 жылдың 8 қаңтарында № 2-3-4 аудандық "Жаңа-өмір" - "Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 390 689" деген сандар "6 348 765" деген сандармен ауыстырылсын;
"763 299" деген сандар "782 256" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 375" деген сандар "6 043" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 621 279" деген сандар "5 556 730" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 390 689" деген сандар "6 376 299" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"48 765" деген сандар "47 202" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 123" деген сандар "55 560" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 48 765" деген сандар "- 74 736" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"48 765" деген сандар "74 736" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата от 21 апреля 2014 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 апреля 2014 года № 2180. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 1 июля 2015 года № 44-6
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 01.07.2015 № 44-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2096, опубликованное в районной газете "Жаңа-өмір" - "Новая жизнь" от 8 января 2014 года № 2-3-4) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 390 689" заменить цифрами "6 348 765";
цифры "763 299" заменить цифрами "782 250";
цифры "2 375" заменить цифрами "6 043";
цифры "5 621 279" заменить цифрами "5 556 730";
в подпункте 2):
цифры "6 390 689" заменить цифрами "6 376 299";
в подпункте 3):
цифры "48 765" заменить цифрами "47 202";
цифры "57 123" заменить цифрами "55 560";
в подпункте 5):
цифры "- 48 765" заменить цифрами "- 74 736";
в подпункте 6):
цифры "48 765" заменить цифрами "74 736";

"0" деген сандар "27 534" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет–ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "0" заменить цифрами "27 534".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

751 082
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
751 082
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
125 441
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 645
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31 221
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 591
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
69 784
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
310 222
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223 339
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
32 564
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 722
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26 420
006
Тұрғын үй көмегі
4 200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 362
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 220
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
17 551
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
96 800
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 002
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2 498
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85 868
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 450
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
872
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
62 156
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 015
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

751 082
037
Строительство и реконструкция объектов образования
751 082
464
Отдел образования района (города областного значения)
125 441
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 645
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
31 221
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 591
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69 784
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
310 222
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223 339
002
Программа занятости
32 564
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 722
005
Государственная адресная социальная помощь
26 420
006
Оказание жилищной помощи
4 200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 362
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 220
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 551
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
96 800
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 002
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2 498
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85 868
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 450
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
872
021
Капитальные расходы государственного органа
390
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
62 156
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 015
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

1 500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
17 223
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 360
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 170
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
500
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1 240
006
Аудандар, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 500
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 950
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
87 000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
87 000
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20 044
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20 044
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 353
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9 551
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 140
12
Көлiк және коммуникация
200 027
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200 027
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
200 027
13
Басқалар
76 005
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
4 259
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
4 259
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
49 524
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
49 524
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 155
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, прдуктов и сырья животного происхождения
17 223
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 360
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 170
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
500
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 240
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 500
007
Капитальные расходы государственного органа
1 950
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
87 000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
87 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20 044
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20 044
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 353
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9 551
015
Капитальные расходы государственных органов
2 140
12
Транспорт и коммуникации
200 027
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200 027
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
200 027
13
Прочие
76 005
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
4 259
006
Поддержка предпринимательской деятельности
4 259
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
49 524
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
49 524
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 155
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог