"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 34-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада № 2386 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылдың 10 қарашадағы № 31-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2365 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2085 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 10 «Меркі тынысы-Меркенский вестник» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«7 394 555» сандары «7 393 543» сандарымен ауыстырылсын;
«1 445 445» сандары «1 347 057» сандарымен ауыстырылсын;
«17 706» сандары «13 101» сандарымен ауыстырылсын;
«22 142» сандары «24 842» сандарымен ауыстырылсын;
«5 909 262» сандары «6 008 543» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«7 494 706» сандары «7 508 987» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«49 603» сандары «48 990» сандарымен ауыстырылсын;
«5 957» сандары «6 570» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«0» сандары «15 293» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-174 754» сандары «-174 141» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«174 754» сандары «174 141» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«10 499» сандары «5 130» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық, аграрлық, шағын және орта бизнесті дамыту, бюджет пен салық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
хатшысы
А. Керімкулов
І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2014 жылғы 17 қарашадағы

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 17 ноября 2014 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 ноября 2014 года № 2386
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 31-2 от 10 ноября 2014 года «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3» «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2365) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2085, опубликовано 29 января 2014 года в газете «Меркі тынысы-Меркенский вестник» за № 10) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «7 394 555» заменить цифрами «7 393 543»;
цифры «1 445 445» заменить цифрами «1 347 057»;
цифры «17 706» заменить цифрами «13 101»;
цифры «22 142» заменить цифрами «24 842»;
цифры «5 909 262» заменить цифрами «6 008 543»;
в подпункте 2):
цифры «7 494 706» заменить цифрами «7 508 987»;
в подпункте 3):
цифры «49 603» заменить цифрами «48 990»;
цифры «5 957» заменить цифрами «6 570»;
в подпункте 4):
цифры «0» заменить цифрами «15 293»;
в подпункте 5):
цифры «-174 754» заменить цифрами «-174 141»;
в подпункте 6):
цифры «174 754» заменить цифрами «174 141»;
в пункте 4:
цифры «10 499» заменить цифрами «5 130».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва районного маслихата по бюджету и налогам, развитию социально-экономического, аграрного, малого и среднего бизнеса.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А. Керимкулов
Секретарь районного
маслихата
И. Ахметжанов

18229
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3835519
003
Жалпы білім беру
3638708
006
Балаларға қосымша білім беру
196811
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1004174
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1004174
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
196591
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12758
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
46367
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18151
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
119315
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
309720
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
210181
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
28430
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9060
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13250
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12934
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
104191
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15250
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1366
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97968
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27861
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1040
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
69067
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1571
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

18229
464
Отдел образования района (города областного значения)
3835519
003
Общеобразовательное обучение
3638708
006
Дополнительное образование для детей
196811
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1004174
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1004174
464
Отдел образования района (города областного значения)
196591
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12758
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46367
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18151
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
119315
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
309720
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
210181
002
Программа занятости
28430
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9060
005
Государственная адресная социальная помощь
19000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13250
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12934
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
104191
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15250
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1366
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97968
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27861
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1040
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
69067
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1571
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

6570
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5958
021
Жергілікті бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
612
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
125151
Меркі аудандық мәслихатының
2014 жылғы 17 қарашадағы
№ 34-2 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 24-3 шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005. Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
014. Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

6570
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5958
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
612
Используемые остатки бюджетных средств
125151
Решение к решению № 34-2
маслихата Меркенского района
от 17 ноября 2014 года
Приложение № 5 к решению
№ 24-3 маслихата
Меркенского района
от 26 декабря 2013 года
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2014 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
014. Организация водоснабжения населенных пунктов

008. Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009. Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011. Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
010. Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
040. «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
022. Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Барлығы
«Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

008. Освещение улиц населенных пунктов
009. Обеспечение санитарии населенных пунктов
011. Благоустройство и озеленение населенных пунктов
010. Содержание мест захоронений и погребение безродных
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
022. Капитальные расходы государственного органа
Всего
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района»