"Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 26-11 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 сәуірде № 2156 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 42-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 42-10 шешімімен (жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабының 2-3-тармағына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-11 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2102 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 ақпандағы № 8-9 аудандық "Сарысу" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 9 тармақтағы 1 абзацы алынып тасталсын;
2) 9-1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
9-1. Өтініш бойынша мерзімді (жартыжылдықта 1 рет) әлеуметтік көмек:
-Жоғарғы және арнайы орта оқу орындарында күндізгі оқу нысанының төлемі үшін, сәйкес оқу орнындағы семестрдегі оқуының нақты көлемінде, жалпы білім беретін мектептер бітірушілеріне "Арнаулы әлеуметтік қызметтер туралы" 2008 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының негізінде көрсетіледі.
Әлеуметтік көмек үшін жалпы білім беретін мектептердің мұқтаж бітірушілері ағымдағы жылдың 20 тамызына дейін уәкілетті органға өтініш береді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық аумағының дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық бөліністі айқындау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-11 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 12 марта 2014 года № 26-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 апреля 2014 года № 2156. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 42-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 31.03.2015 № 42-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25-11 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2102, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 1 февраля 2014 года № 8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 9 исключить 1 абзац;
2) пункт 9-1 изложить в следующей редакции:
9-1. Периодическая (1 раз в полугодие) социальная помощь по обращениям предоставляется:
- Выпускникам общеобразовательных школ на основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года "О специальных социальных услугах" для оплаты очной формы обучения в высших и средних специальных учебных заведениях в размере фактической стоимости обучения за семестр в соответствующем учебном заведении.
Нуждающиеся выпускники общеобразовательных школ обращаются за социальной помощью в уполномоченный орган до 20 августа текущего года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развитию территорий, финансов и бюджета, охраны окружающей среды и использования природы, определения административно-территориальной единицы районного маслихата.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
С. Бегеев Б. Дондаұлы

3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
С. Бегеев Б. Дондаұлы