Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 50/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 2772 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 01/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 08.01.2016 № 01/01 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарына, "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 725 қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 23.09.2015 № 56/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
2) күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 15.09.2015 № 53/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
3) күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 23.09.2015 № 56/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
4) күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 02.12.2015 № 68/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
5) күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 23.09.2015 № 56/04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысының әкімдігінің 15.09.2015 № 53/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 23.09.2015 № 56/03(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 23.09.2015 № 56/04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 23.09.2015 № 56/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 02.12.2015 № 68/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства
Постановление акимата Карагандинской области от 25 сентября 2014 года № 50/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 сентября 2014 года № 2772. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 8 января 2016 года № 01/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 08.01.2016 № 01/01.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 725 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области растениеводства" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 23.09.2015 № 56/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 15.09.2015 № 53/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
3) утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 23.09.2015 № 56/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
4) утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 02.12.2015 № 68/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
5) утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 23.09.2015 № 56/04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Карагандинской области от 15.09.2015 № 53/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 23.09.2015 № 56/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 23.09.2015 № 56/04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 23.09.2015 № 56/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 02.12.2015 № 68/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы каулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі
Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 25 қыркүйек
№ 50/03 қаулысымен бекітілді
"Басым дақылдарды өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 23.09.2015 № 56/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 25 қыркүйек
№ 50/03 қаулысымен бекітілді
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 15.09.2015 № 53/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 25 қыркүйек
№ 50/03 қаулысымен бекітілді
"Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 23.09.2015 № 56/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 25 қыркүйек
№ 50/03 қаулысымен бекітілді
"Тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда)
құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 02.12.2015 № 68/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 25 қыркүйек
№ 50/03 қаулысымен бекітілді
"Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 23.09.2015 № 56/04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области
Н. Абдибеков
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 25 сентября 2014 года
№ 50/03
Регламент государственной услуги
"Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 23.09.2015 № 56/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 25 сентября 2014 года
№ 50/03
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 15.09.2015 № 53/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 25 сентября 2014 года
№ 50/03
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивания (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 23.09.2015 № 56/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 25 сентября 2014 года
№ 50/03
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 02.12.2015 № 68/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 25 сентября 2014 года
№ 50/03
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений"
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Карагандинской области от 23.09.2015 № 56/04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).