2014 жылдың қыркүйек, қазан, қараша, желтоқсан айларында күндізгі оқу нысанында оқитындардың қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы V шақырылған XXXIX сессиясының № 339 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 тамызда № 2732 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңының 13 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 22 бабы 2 тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңының 6 бабы 4) тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласында оқитындардың келесі санаттарына қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) 2014 жылдың қыркүйек, қазан, қараша, желтоқсан айларында жеңілдікпен жол жүруі белгіленсін:
1) жалпы білім беретін оқу орындарының бірінші сыныптан (7 жастан үлкен) сегізінші сыныпқа дейін қоса алғанда білім алушыларына – билеттің толық құнының 50 % төлеумен;
2) жалпы білім беретін оқу орындарының тоғызыншы сыныптан он бірінші сыныпқа дейін қоса алғанда, күндізгі оқу нысанындағы, колледждер мен жоғары оқу орындарына оқитындарға белгілі күнтізбелік мерзімге арналған жеңілдікті ұзақ пайдаланудағы жол жүру билетін сатып алумен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және тұрғындарды әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (төрағасы Жанділ Ахуанұлы Мұхтаров) жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді және 2014 жылғы 1 қыркүйектен бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының
кезекті ХХХІХ сессиясының
төрағасы Б. Толықпаев
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Оспанов
Келісілді:
"Қарағанды қаласының білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Д. Жекебаев
2014 жыл 20 тамыз
"Қарағанды қаласының коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы М. Шалтаков
2014 жыл 20 тамыз

О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) обучающихся очной формы обучения на сентябрь, октябрь, ноябрь, декабрь месяцы 2014 года
Решение XXXIX сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 20 августа 2014 года N 339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 августа 2014 года N 2732. Срок действия решения до 1 января 2015 года
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан", подпунктом 5) пункта 2 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", подпунктом 2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпунктом 4) статьи 6 Закона Республики Казахстан 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить на сентябрь, октябрь, ноябрь, декабрь месяцы 2014 года льготный проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям обучающихся города Караганды:
1) обучающимся общеобразовательных учебных заведений с первого (старше 7 лет) по восьмой классы включительно с оплатой 50% от полной стоимости билета;
2) обучающимся общеобразовательных учебных заведений с девятого по одиннадцатые классы, колледжей и в высших учебных заведениях очной формы обучения всех форм собственности с приобретением льготного проездного билета длительного пользования на определенный календарный срок.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Мухтаров Жандил Ахуанович).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 сентября 2014 года.
Председатель очередной ХХХІХ сессии
Карагандинского городского
маслихата V созыва Б. Толукпаев
Секретарь Карагандинского
городского маслихата К. Оспанов
Согласовано
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел образования города Караганды Д. Жекебаев
20 августа 2014 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
города Караганды" М. Шалтаков
20 августа 2014 года