Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының № 24/4 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 32/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 қыркүйекте № 2758 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 4 қыркүйектегі ХХVІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы ХХІІ сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 242 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 313 шешімін іске асыру мақсатында қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы 24 сессиясының № 24/4 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2501 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 3 "Вести Темиртау" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"13 169 552" сандары "13 037 971" сандарымен ауыстырылсын;
"9 597 730" сандары "9 535 046" сандарымен ауыстырылсын;
"106 092" сандары "99 412" сандарымен ауыстырылсын;
"3 423 740" сандары "3 361 523" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"13 201 204" сандары "13 069 623" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"3 423 740" сандары "3 361 523" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші азатжолдағы "457 628" сандары "396 733" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы азатжолдағы "1 032 756" сандары "1 031 434" сандарымен ауыстырылсын;
3) 5-тармақта:
"263 432" сандары "260 135" сандарымен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
"1039" сандары "1 360" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"15 234" сандары "15 557" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"Қарттар күні қарсаңында материалдық көмек көрсетуге – 14 400 мың теңге 2014 жылы 75 жасқа және одан үлкен жасқа толатын азаматтардың келесі топтарына:" сөздері "Қарттар күні қарсаңында әлеуметтік көмек көрсетуге – 15 252 мың теңге жетпіс бес жасқа және одан үлкен жасқа толған зейнеткерлерге;" сөздерімен ауыстырылсын;
екінші және үшінші азатжолдар алынып тасталсын;
6) тармақшадағы:
бірінші азатжолдағы "Мүгедектер күні қарсаңында материалдық көмек көрсетуге азаматтардың келесі топтарына – 16 350 мың теңге" сөздері "Мүгедектер күні қарсаңында әлеуметтік көмек көрсетуге азаматтардың келесі топтарына – 17 856 мың теңге" сөздерімен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение 24 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 24/4 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 16 сентября 2014 года № 32/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 сентября 2014 года № 2758
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации решения XXVIII сессии Карагандинского областного маслихата от 4 сентября 2014 года № 313 "О внесении изменений в решение XXII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года № 242 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 24 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 24/4 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2501, опубликовано в газете "Вести Темиртау" от 21 января 2014 года № 3) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 169 552" заменить цифрами "13 037 971";
цифры "9 597 730" заменить цифрами "9 535 046";
цифры "106 092" заменить цифрами "99 412";
цифры "3 423 740" заменить цифрами "3 361 523";
в подпункте 2):
цифры "13 201 204" заменить цифрами "13 069 623";
2) в пункте 2:
цифры "3 423 740" заменить цифрами "3 361 523";
в восьмом абзаце цифры "457 628" заменить на цифры "396 733";
в девятом абзаце цифры "1 032 756" заменить на цифры "1 031 434";
3) в пункте 5:
цифры "263 432" заменить цифрами "260 135";
в подпункте 1):
цифры "1 039" заменить цифрами "1 360";
в подпункте 3):
цифры "15 234" заменить цифрами "15 557";
в подпункте 5):
слова "на оказание материальной помощи ко Дню пожилых людей – 14 400 тысяч тенге следующим категориям граждан, кому в 2014 году исполняется 75 лет и старше:" заменить на слова "на оказание социальной помощи ко Дню пожилых людей – 15 252 тысяч тенге пенсионерам, достигшим семидесяти пяти лет и старше;";
второй и третий абзацы исключить;
в подпункте 6):
в первом абзаце слова "на оказание материальной помощи ко Дню инвалидов – 16 350 тысяч тенге следующим категориям граждан" заменить на слова "на оказание социальной помощи ко Дню инвалидов – 17 856 тысяч тенге следующим категориям граждан";