Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XХV сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 989/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі V шақырылған XХХ сессиясының № 1061/30 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 2759 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы XХV сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 989/25 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2488 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 2 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"947 745" сандары "938 601" сандарына ауыстырылсын;
"15 764" сандары "21 788" сандарына ауыстырылсын;
"44 266" сандары "47 386" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 6, 7 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
қалалық мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
КЕЛІСІЛДІ
"Шахтинск қаласының экономика
және қаржы бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесі басшысының
мiндетiн атқарушы
А. Меллятов
2014 жылғы 10 қыркүйек
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 10 қыркүйектегі
XXХ сессиясының № 1061/30 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
XXV сессиясының № 989/25 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение XXV сессии Шахтинского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 989/25 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XХХ сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2014 года № 1061/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 сентября 2014 года № 2759. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXV сессии Шахтинского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 989/25 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2488, опубликовано 17 января 2014 года в газете "Шахтинский вестник" № 2) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "947 745" заменить цифрами "938 601";
цифры "15 764" заменить цифрами "21 788";
цифры "44 266" заменить цифрами "47 386";
2) приложение 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
А. Сатова
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
А. Меллятов
10 сентября 2014 года
Приложение 1
к решению XXX сессии
городского маслихата
от 10 сентября 2014 года № 1061/30
Приложение 1
к решению XXV сессии
городского маслихата
от 25 декабря 2013 года № 989/25
Городской бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I ДОХОДЫ