Қарқаралы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі IV сессиясының "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" № 4/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі XХX сессиясының № 30/256 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 тамызда № 2714 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 мамырдағы № VIII-22/165 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 16.05.2024 № VIII-22/165 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі " Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі IV сессиясының № 4/36 "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-13-121 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 мамырдағы № 39-40 (11059) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Қағиданың 2-тармағының 4) тармақшасында ";" тыныс белгісі "." тыныс белгісіне ауыстырылсын;
2) Қағиданың 2-тармағының 5) тармақшасы алынып тасталсын;
3) Қағиданың 18-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 Қаулысымен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің 4-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады.".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысының
Р. Әлин
міндетін атқарушы
Р. Смағұлов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарқаралы ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________
Б. Жұманбаев
24 шілде 2014 жыл
"Қарқаралы ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________________
Б. Берниязов
24 шілде 2014 жыл

О внесении изменений в решение IV сессии Каркаралинского районного маслихата от 13 апреля 2012 года № 4/36 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение XХX сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 24 июля 2014 года № 30/256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 августа 2014 года № 2714. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 16 мая 2024 года № VIII-22/165
Сноска. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 16.05.2024 № VIII-22/165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IV сессии Каркаралинского районного маслихата от 13 апреля 2012 года № 4/36 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-13-121, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 19 мая 2012 года № 39-40 (11059)) следующие изменения:
1) в подпункте 4) пункта 2 Правил знак препинания ";" заменить знаком препинания ".";
2) подпункт 5) пункта 2 Правил исключить;
3) пункт 18 Правил изложить в новой редакции:
"18. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) представляет документы согласно пункту 4 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Р. Алин
Исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата
Р. Смагулов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Каркаралинского района"
Б. Жуманбаев
24 июля 2014 год
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Каркаралинского района"
Б. Берниязов
24 июля 2014 год