Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда № 2555 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 20.10.2015 № 03 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағының негізінде және аудандық сайлау комиссиясымен келісім бойынша аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес аудан әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Валентина Владимировна Абилсеитоваға жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Аймақов
Аудан әкімінің
2014 жылғы 7 ақпандағы
№ 01 шешіміне
1 қосымша
Осакаров ауданы бойынша сайлау учаскелері туралы
мәліметтер
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 16.10.2014 N 02 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Учаске орналасқан мекенжай
Орналасқан жері
Учаскенің қызмет көрсету аумағы
1.
Осакаров
355
101000, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Литвинская көшесі, 67
Мектеп ғимараты
Придорожная көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 13г, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 24;
Северная көшесі 1, 2а, 2б, 2в, 2г, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Кузнечная көшесі 2, 3, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
Бейбітшілік көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47;
Колхозная көшесі 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48;
Мирная көшесі 3, 4, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 18, 22, 22а, 23, 29, 31;
Подгорная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45;

Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 7 февраля 2014 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 марта 2014 года № 2555. Утратило силу решением акима Осакаровского района Карагандинской области от 20 октября 2015 года № 03
Сноска. Утратило силу решением акима Осакаровского района Карагандинской области от 20.10.2015 № 03 (вводится в действие со дня официального опубликования).
На основании пункта 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с районной избирательной комиссией аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Осакаровского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Абилсеитову Валентину Владимировну.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                С. Аймаков
Приложение 1
к решению акима района
от 7 февраля 2014 года № 01
Сведения
об избирательных участках по Осакаровскому району
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения акима Осакаровского района Карагандинской области от 16.10.2014 N 02 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование района
Номер избирательного участка
Адрес местонахождения участка
Место расположения
Обслуживаемая территория участка
1.
Осакаровский
355
101000, Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Литвинская, 67
Здание школы
улица Придорожная 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 13г, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 24;
улица Северная 1, 2а, 2б, 2в, 2г, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Кузнечная 2, 3, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
улица Бейбітшілік 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Колхозная 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48;
улица Мирная 3, 4, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 18, 22, 22а, 23, 29, 31;
улица Подгорная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45;

Клубная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51;
Советская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 53, 55;
Спортивная көшесі 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16;
Шеткі-Бұлақ көшесі 1, 2, 3;
Полевая көшесі 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22/1, 24, 26;
Победа көшесі 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
Советский тұйық көшесі 7, 9, 13, 15;
Литвинская көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68а, 71, 71а, 72, 73, 74, 78, 79, 80, 84, 86, 94, 95, 101, 102, 103, 105, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 176а, 177, 178, 180, 182, 182а, 184, 186, 188, 188а, 190, 192, 196, 197, 198, 200, 202, 204, 206, 208;
Надречная көшесі 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58;
Школьная көшесі 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 105, 107, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 125, 127, 129.
2.
Осакаров
356
101000, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Достық көшесі, 43
Аудандық мәдени- сауықтыру орталығының ғимараты
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Гагарин көшесі 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33;
Озерная көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Пионерская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 13б, 14, 15а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;

улица Клубная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Советская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 53, 55;
улица Спортивная 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16;
улица Шетке-Булак 1, 2, 3;
улица Полевая 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22/1, 24, 26;
улица Победа 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
переулок Советский 7, 9, 13, 15;
улица Литвинская 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68а, 71, 71а, 72, 73, 74, 78, 79, 80, 84, 86, 94, 95, 101, 102, 103, 105, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 176а, 177, 178, 180, 182, 182а, 184, 186, 188, 188а, 190, 192, 196, 197, 198, 200, 202, 204, 206, 208;
улица Надречная 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58;
улица Школьная 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 105, 107, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 125, 127, 129.
2.
Осакаровский
356
101000, Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Достык, 43
Здание районного культурно-досугового центра
улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Гагарина 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33;
улица Озерная 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Пионерская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 13б, 14, 15а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;

Дальняя көшесі 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66;
Целинная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 54;
Садовая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65;
Первомайская көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 50, 52, 55, 57, 59, 61, 62;
Пацаев көшесі 1, 3, 5, 5а, 6, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13а, 15, 15а, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Молодежная көшесі 3, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 41;
Осенняя көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Октябрьская көшесі 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 118а, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 132, 134, 136, 136/1;
Шахматная көшесі 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 100, 101, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 144, 145, 151, 153, 155;
Мостовая көшесі 3, 5, 6, 7, 8, 12, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 48/1, 51.
3.
Осакаров
357
101000, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Достық көшесі, 7
Гимназия ғимараты
Раздольная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 23, 29;
Достық көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 20, 24, 25, 27, 30, 32, 34;
Степная көшесі 3, 4, 5, 7;
Луговая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 37, 39;
Релейная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 17;
Родниковская көшесі 2, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13;

улица Дальняя 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66;
улица Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 54;
улица Садовая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65;
улица Первомайская 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 50, 52, 55, 57, 59, 61, 62;
улица Пацаева 1, 3, 5, 5а, 6, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13а, 15, 15а, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Молодежная 3, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 41;
улица Осенняя 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Октябрьская 1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 118а, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 132, 134, 136, 136/1;
улица Шахматная 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 100, 101, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 144, 145, 151, 153, 155;
улица Мостовая 3, 5, 6, 7, 8, 12, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 48/1, 51.
3.
Осакаровский
357
101000, Карагандинская область, поселок Осакаровка, Осакаровский район, улица Достык, 7
Здание гимназии
улица Раздольная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 23, 29;
улица Достық 1, 1а, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 20, 24, 25, 27, 30, 32, 34;
улица Степная 3, 4, 5, 7;
улица Луговая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 37, 39;
улица Релейная 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 17;
улица Родниковская 2, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13;

Элеваторная көшесі 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
Фабричная көшесі 2, 3, 6, 10, 12, 14, 15, 20, 23, 27, 29, 32, 35, 38, 39, 41, 42;
Восточная көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 59;
Пристанционная көшесі 1, 4, 5, 6, 7, 8, 15;
Заготзерновская көшесі 1, 4, 6, 8, 10, 12;
Индустриальная көшесі 5, 7, 8, 10, 13, 15;
Театральная көшесі 1, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 91;
Интернациональная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
1-ая Семилетка көшесі 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 25, 27, 35;
Нефтебазовская көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 15, 18, 24, 26, 32, 34;
Сельхозснабская көшесі 1, 3, 9, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 48, 51, 52, 53, 55, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 80;
Западная көшесі 1, 3, 4, 8, 11, 16, 19, 31, 48, 89, 50, 51, 54;
Привокзальная көшесі 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 26, 29, 30, 32, 33, 38;
Железнодорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40;
Профсоюзная көшесі 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Нефтебазаның аумағы көшесі 3, 4, 6, 7а, 9, 10;
60 лет СССР көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 33, 35, 37;
Комсомольская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Моторная көшесі 8, 10, 12, 14,16, 18, 20;
Юбилейная көшесі 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
Линейная көшесі 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Космическая көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;

улица Элеваторная 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
улица Фабричная 2, 3, 6, 10, 12, 14, 15, 20, 23, 27, 29, 32, 35, 38, 39, 41, 42;
улица Восточная 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 59;
улица Пристанционная 1, 4, 5, 6, 7, 8, 15;
улица Заготзерновская 1, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Индустриальная 5, 7, 8, 10, 13, 15;
улица Театральная 1, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 91;
улица Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица 1-ая Семилетка 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 25, 27, 35;
улица Нефтебазовская 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 15, 18, 24, 26, 32, 34;
улица Сельхозснабская 1, 3, 9, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 48, 51, 52, 53, 55, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 80;
улица Западная 1, 3, 4, 8, 11, 16, 19, 31, 48, 89, 50, 51, 54;
улица Привокзальная 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 26, 29, 30, 32, 33, 38;
улица Железнодорожная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40;
улица Профсоюзная 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица территория Нефтебазы 3, 4, 6, 7а, 9, 10;
улица 60 лет СССР 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 33, 35, 37;
улица Комсомольская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Моторная 8, 10, 12, 14,16, 18, 20;
улица Юбилейная 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Линейная 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Космическая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;

382
101012, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Молодежный кенті, Абай көшесі, 14
Аудандық мәдени сауықтыру орталығының ғимараты
Ленин көшесі 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9а, 10, 10а, 11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15а, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20а, 21а, 28, 28а, 30, 32;
Абай көшесі 1, 1а, 3, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44;
Аспандияров көшесі 1, 2, 3, 4, 5а, 6, 7а, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 33, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 41, 43, 43а;
Новая көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, 10, 11;
Строителей проезді 1а, 3а, 5а, 7а, 9а, 11а, 15а, 17а, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 25;
Уалиханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Комаров көшесі 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Космонавтов көшесі 1, 4, 5, 7, 9, 11, 12;
Дорожников көшесі 4, 6, 7а, 8а, 9а, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 22, 24;
Дальняя көшесі 2, 4, 5, 18, 20;
Н. Әбдіров көшесі 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
29.
Осакаров
383
101012, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Молодежный кенті, Комаров көшесі, 7
Мектеп ғимараты
первый квартал 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
№ 1, 2, 3, 4 "Молодежный" көмір разрезінің жатақханалары;

382
101012, Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Молодежный, улица Абая, 14
Здание районного культурно-досугового центра
улица Ленина 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9а, 10, 10а,11а, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15а, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20а, 21а, 28, 28а, 30, 32;
улица Абая 1, 1а, 3, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44;
улица Аспандиярова 1, 2, 3, 4, 5а, 6, 7а, 13, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 33, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 41, 43, 43а;
улица Новая 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, 10, 11;
проезд Строителей 1а, 3а, 5а, 7а, 9а, 11а, 15а, 17а, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 25;
улица Валиханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Комарова 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Космонавтов 1, 4, 5, 7, 9, 11, 12;
улица Дорожников 4, 6, 7а, 8а, 9а, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 22, 24;
улица Дальняя 2, 4, 5, 18, 20;
улица Н. Абдирова 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
29.
Осакаровский
383
101012, Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Молодежный, улица Комарова, 7
Здание школы
первый квартал 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
общежития № 1, 2, 3, 4 угольного разреза "Молодежный";

Пушкин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54;
Мира көшесі 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 31, 31а, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 63, 65;
Степная көшесі 6, 8;
Рабочая көшесі 3, 13, 15;
Шахтерлер проезді 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13.
30.
Осакаров

улица Пушкина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54;
улица Мира 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 31, 31а, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 63, 65;
улица Степная 6, 8;
улица Рабочая 3, 13, 15;
проезд Шахтеров 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13.
30.
Осакаровский

403
101012, Қарағанды облысы, Осакаров ауданы, Молодежный кенті, Ленин көшесі, 17а
Мектеп ғимараты
Гидростроителей көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Графтио көшесі 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Ертіс көшесі 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 16, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 31, 33, 35, 39, 41, 43;
Спортивная көшесі 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Транспортная көшесі 3, 7, 9, 11, 15;
Восток кварталы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 16а, 17, 20, 21, 22, 23, 24а;
Мира көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16.
Аудан әкімінің
2014 жылғы 7 ақпандағы
№ 01 шешіміне
2 қосымша
Аудан әкімінің күші
жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Аудан әкімінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-15-67 болып тіркелген, 2007 жылғы 26 мамырдағы № 21 "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған).
2. Аудан әкімінің 2007 жылғы 5 шілдедегі № 02 "Аудан әкімінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-15-69 болып тіркелген, 2007 жылғы 18 шілдедегі № 29 "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған).
3. Аудан әкімінің 2011 жылғы 15 қарашадағы № 02 "Аудан әкімінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі "Осакаров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-15-152 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашадағы № 47 (7271) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған).

403
101012, Карагандинская область, Осакаровский район, поселок Молодежный, улица Ленина, 17а
Здание школы
улица Гидростроителей 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Графтио 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Иртышская 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 16, 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 31, 33, 35, 39, 41, 43;
улица Спортивная 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Транспортная 3, 7, 9, 11, 15;
квартал Восток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 16а, 17, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Мира 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16.
Приложение 2
к решению акима района
от 7 февраля 2014 года № 01
Перечень некоторых решений акима района,
признанных утратившими силу
1. Решение акима района от 30 апреля 2007 года № 01 "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-15-67, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 26 мая 2007 года № 21).
2. Решение акима района от 5 июля 2007 года № 02 "О внесении изменений в решение акима района № 01 от 30 апреля 2007 года "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-15-69, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 18 июля 2007 года № 29).
3. Решение акима района от 15 ноября 2011 года № 02 "О внесении изменения в решение акима района от 30 апреля 2007 года № 01 "Об образовании избирательных участков на территории Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-15-152, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 22 ноября 2011 года № 47 (7271)).