Приозерск қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 маусымда № 2653 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімінің 21.01.2016 № 1 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Приозерск қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қаласында осы шешімнің қосымшасына сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Н.А. Стамқұлға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Қ. Камзин
Приозерск қаласы әкімінің
2014 жылғы 14 мамырдағы
№ 3 шешіміне қосымша
Приозерск қаласының сайлау учаскелері
№ 775 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны,Транспортная көшесі, 17.
Шекарасында: Озерная, Нагорная, Лесная, Береговая, Весенняя көшелері, № 06708 әскери бөлімі.
№ 776 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Транспортная көшесі, 17.
Шекарасында: Транспортная, Центральная, Пионерская, Комсомольская, Новая, Строительная, Приозерная, Полевая, Песчаная көшелері, № 44841, № 70417 әскери бөлімдері.
№ 777 сайлау учаскесі
Орталығы: Гарнизондық офицерлер үйі (мәжіліс залы), Совет Армиясы бульвары, 13.
Шекарасында: Совет Армиясы бульвары, 28, № 60601 әскери бөлімі.
№ 778 сайлау учаскесі
Орталығы: Гарнизондық офицерлер үйі (кіші зал), Совет Армиясы бульвары, 13.
Шекарасында: Бауыржан Момышұлы көшесі, 3, 5, 5/2, 14/1; Совет Армиясы бульвары, 34, 38а.
№ 779 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының № 2 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (мәжіліс залы), Достық көшесі, 20.
Шекарасында: Достық көшесі, 11, 21; Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 7/1, 7/2, 9; Ағыбай батыр көшесі, 17; Пушкин көшесі, 9/3.
№ 780 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық көшесі, 23.

Об образовании избирательных участков в городе Приозерск
Решение акима города Приозерск Карагандинской области от 14 мая 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июня 2014 года № 2653. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 21 января 2016 № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Приозерск Карагандинской области от 21.01.2016 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Приозерск РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Приозерск согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Стамкул Н.А.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города
К. Камзин
Приложение к решению
акима города Приозерск
№ 3 от 14 мая 2014 года
Избирательные участки города Приозерск
Избирательный участок № 775
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Приозерск", улица Транспортная, 17.
В границах: улицы Озерная, Нагорная, Лесная, Береговая, Весенняя, войсковая часть № 06708.
Избирательный участок № 776
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Приозерск", улица Транспортная, 17.
В границах: улицы Транспортная, Центральная, Пионерская, Комсомольская, Новая, Строительная, Приозерная, Полевая, Песчаная, войсковые части № 44841, № 70417.
Избирательный участок № 777
Центр: Гарнизонный дом офицеров (зал заседаний), бульвар Советской Армии, 13.
В границах: бульвар Советской Армии, 28, войсковая часть № 60601.
Избирательный участок № 778
Центр: Гарнизонный дом офицеров (малый зал), бульвар Советской Армии, 13.
В границах: улица Бауыржана Момышулы, 3, 5, 5/2, 14/1; бульвар Советской Армии, 34, 38а.
Избирательный участок № 779
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 2 города Приозерск" (зал заседаний), улица Достык, 20.
В границах: улица Достык, 11, 21; улица Ракымжана Кошкарбаева, 7/1, 7/2, 9; улица Агыбай батыра, 17; улица Пушкина, 9/3.
Избирательный участок № 780
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Приозерск", улица Достык, 23.

Шекарасында: Достық көшесі, 16/2, 18/2, 26; Пушкин көшесі, 5, 6; Бауыржан Момышұлы көшесі, 12/1, 12/2; Совет Армиясы бульвары, 30, 36.
№ 781 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының № 2 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы), Достық көшесі, 20.
Шекарасында: Абай көшесі, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15/1, 17/3, 25/2; Приморская көшесі, 2, 4, 8, 10; Ағыбай батыр көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Достық көшесі, 16/3.
№ 782 сайлау учаскесі
Орталығы: "Өнер және спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Космонавттар көшесі, 2.
Шекарасында: Балқаш көшесі, 2, 2/2, 7/2; Дорохов көшесі, 4/2; Панфилов көшесі, 7/1; Кисунько көшесі, 1, 1 "а", 1 "б", 2/2; Космонавттар көшесі, 1/2.
№ 783 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балбөбек" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Кисунько көшесі, 7 "а".
Шекарасында: Космонавттар көшесі, 1, 3, 3/2, 5, 7/2, 9/1, 9/2.
№ 784 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының № 1 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кисунько көшесі, 11 "а".
Шекарасында: Дружба народов көшесі, 2, 4/1, 4/2, 4/3; Кисунько көшесі, 4/1, 4/2; Балқаш көшесі, 12/1.
№ 785 сайлау учаскесі
Орталығы: "Приозерск қаласының № 1 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кисунько көшесі, 11 "а".
Шекарасында: Гвардейская көшесі, 8/4, 10, 12; Кисунько көшесі, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3.

В границах: улица Достык, 16/2, 18/2, 26; улица Пушкина, 5, 6; улица Бауыржана Момышулы, 12/1, 12/2; бульвар Советской Армии, 30, 36.
Избирательный участок № 781
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 2 города Приозерск" (спортивный зал), улица Достык, 20.
В границах: улица Абая, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15/1, 17/3, 25/2; улица Приморская, 2, 4, 8, 10; улица Агыбай батыра, 2, 3, 4, 5, 6, 8; улица Достык, 16/3.
Избирательный участок № 782
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Школа искусств и спорта", улица Космонавтов, 2.
В границах: улица Балхашская, 2, 2/2, 7/2; улица Дорохова, 4/2; улица Панфилова, 7/1; улица Кисунько, 1, 1 "а", 1 "б", 2/2; улица Космонавтов, 1/2.
Избирательный участок № 783
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбобек", улица Кисунько, 7 "а".
В границах: улица Космонавтов, 1, 3, 3/2, 5, 7/2, 9/1, 9/2.
Избирательный участок № 784
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1 города Приозерск", улица Кисунько, 11 "а".
В границах: улица Дружба народов, 2, 4/1, 4/2, 4/3; улица Кисунько, 4/1, 4/2; улица Балхашская, 12/1.
Избирательный участок № 785
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1 города Приозерск", улица Кисунько, 11 "а".
В границах: улица Гвардейская, 8/4, 10, 12; улица Кисунько, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3.