Арал қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 354-қ шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 қыркүйектегі № 4759 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 56-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 14.04.2017 № 56-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8 және 27 баптарына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арал қаласының, Микоян көшесінің бойынан (теміржол тұйығының жаны) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орын белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары
Е. Раймбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ
"Арал аудандық кәсіпкерлік,
өнеркәсіп және туризм бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________Н. Ахметов
"28" тамыз 2014 жыл
"Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау агенттігінің Қызылорда
облысы тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Арал аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
басқармасы" республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________А. Сатекеева
"28" тамыз 2014 жыл

Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Аральск
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 28 августа 2014 года № 354-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 сентября 2014 года № 4759. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 14 апреля 2017 года № 56-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 14.04.2017 № 56-қ (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить торговое место для осуществления выездной торговли вдоль улицы Микояна, (возле железнодорожного тупика) города Аральск.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Раймбетова Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ
Руководитель государственного
учреждения "Аральский районный
отдел предпринимательства,
промышленности и туризма"
______________ Н. Ахметов
"28" августа 2014 год
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Аральское районное управление
по защите прав потребителей Департамента
по защите прав потребителей Кызылординской
области Агенства Республики Казахстан по
защите прав потребителей"
______________ А. Сатекеева
"28" августа 2014 год